Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

canım benim adetim geçmeden kan tahlili yaptırdım adetim 19 20 nisandı ben 18 de yaptırdım ama 0 çıkınca çok üzülmüştüm. daha hastalanmadım bak. bu ay adet olursam da sonra ki aylar adetim gelmeden asla test yapmıycam ne idrar ne kan.
merhaba dlek denz.konuya bırden gırdıgım ıcın kusuruma bakmayn.ama ben de 19-20 nisan da adet görmem gerekyordu normalde ve hala olmadm.adetımden 10 gun once test yapmıstım 2 czgı cıkmıst.4 gun sonra yapmıştım yok cıktı.17 sınde hastaneye gıttım drar testı yaptlar ve cıkmadı.kan testı yapmıyorlarms bu hastanede ıdrar testının yalns sonuc verebılecegını soyluyorlar en dogrusu kan testıymıs

eee kızlar acep biz böyle haberleri nezaman vercez???
asim kız bak aklıma ne geldi hani sen buraya yeni üye olduğunda bebek falan düşünmüyodun bize şaşırıyodun falan şimdi herşey nekadar farklı dimi.aynı yolun yolcusu olduk inşallah fazla uzun sürmicek:)

valla defnem ama aynen öle :) ama ben hep kendimden korkuyordum zaten bu tee küçüklüğümden beri böle sanki tee ozamandan içime doğmuş gibi :hıms: Rabbim çok bekletmesin bizleri inşallah yaaa

merhaba dlek denz.konuya bırden gırdıgım ıcın kusuruma bakmayn.ama ben de 19-20 nisan da adet görmem gerekyordu normalde ve hala olmadm.adetımden 10 gun once test yapmıstım 2 czgı cıkmıst.4 gun sonra yapmıştım yok cıktı.17 sınde hastaneye gıttım drar testı yaptlar ve cıkmadı.kan testı yapmıyorlarms bu hastanede ıdrar testının yalns sonuc verebılecegını soyluyorlar en dogrusu kan testıymıs

canımmmm sen nie kan testi yaptırmadın ki :S en doğru ve kesin sonuç kan testi kan testindede göremiyorsalar ultrasyonla bakıyorlar eğer sende kendinden hamişim diye şüphe ediyorsan bence hemen bir kan ver :D:D

hoşgeldinnn goncammm nasılsın bitanemmm:kiss:

idare eder asim napalım valla.gecen gece 3 te sol kolumu hissetmiyodum ağlaya ağlaya yüzüm gözüm şişti.ölüyorum sandım.eşim acile götürdü.incinmiş iki kolumda sargılı şuan.ama az ağrıyo şimdi.rabbim o acıyı kimseye vermesin ayyy :S çok yüklendim temizliğe sanırım.öle işte.sizleride özledim.bakayım napıyolar dedim.

idare eder asim napalım valla.gecen gece 3 te sol kolumu hissetmiyodum ağlaya ağlaya yüzüm gözüm şişti.ölüyorum sandım.eşim acile götürdü.incinmiş iki kolumda sargılı şuan.ama az ağrıyo şimdi.rabbim o acıyı kimseye vermesin ayyy :S çok yüklendim temizliğe sanırım.öle işte.sizleride özledim.bakayım napıyolar dedim.

cnm dikkat etsene kuzum yaaa ayy niye öle yordun kendini bide hamilesin yapma öle ama hııı kızyorum ama:11:

canımmmm sen nie kan testi yaptırmadın ki :S en doğru ve kesin sonuç kan testi kan testindede göremiyorsalar ultrasyonla bakıyorlar eğer sende kendinden hamişim diye şüphe ediyorsan bence hemen bir kan ver :D:D
daha 7 gun gectı cnm reglmden.belkı kan testı yapıyorlardır dıe hastaneye gııtım onlar da drardan bakıyorlarmıs.belkı cıkar dıe yaptırdım.ama bıraz daha bekleyıp kan testı yaptırmayı dusunuyorum.pazartesı falan

yaaa defnemmm bizim iş yeri biraz karışık patronum hiç istemiyo bizim hamile kalmamızı hatta evlendiğim ilk aylarda arkadaşlarıma diyomoş hemen hamile kalmasın falan sonra şaka karışık banada diyodu hemen çocuk yapma kız falan :S:S üffff napcam bilmiyorum yıllık iznimi hazirana mı alsam acaba :S:S
tatlım benimde öyleydi ben o işe girdiğimde nişanlıydım düşün 7 sene orda çalıştım heray banada aynısını diyodu müdürüm çocuk yapmayı yasakladım hee sakın hamile kalmayın diyodu onun yanında soran oluyo çocuk yokmu hadi daha düşünmüyomusunuz diye yok ben yasakladım olmaz diyodu ama karaverdiğimi söylediğimde çok destek oldu zaten topu topu ayda 3 gün 1-2 saat izin alıcan sakın bunu düşünerek erteleme canım.kaç senedir orda çalışıyosun sen ???

kıslar eskilerden güzel bi şarkı sizin için :D:D

[video=youtube;ebC29Lhxaf0]
sağol canımm lavişim harikaaa:)

valla defnem ama aynen öle :) ama ben hep kendimden korkuyordum zaten bu tee küçüklüğümden beri böle sanki tee ozamandan içime doğmuş gibi :hıms: Rabbim çok bekletmesin bizleri inşallah yaaa
bende küçüklüğümden beri heleki lise sonda falan hep şey derdim hemen evlenicem çocuk yapıcam hemde 2 tane arkadaşlarım gülerlerdi yok biz seni hep iş hayatında hayal ediyoruz giymişsin topukluları tıngırtıngır evlenip evde oturup çocuk bakmamalısın ayıptır söylemesi ben bir çalışkandımdahahaha bende hep derdim yok ben çocuk yapıcam.ama onların dediği oldu evlendim 5 sene düşünmedim çalışmaktan :) şimdide o beni düşünmüyoohahaha

goncacım bu hale gelene kadar ne temizliği buya can taşıyosun kızım sen hemde 2 can onada yazık sanada.ders olsun dinlen bir dahada yapma böyle şeyler bak üzme bizi:(

daha 7 gun gectı cnm reglmden.belkı kan testı yapıyorlardır dıe hastaneye gııtım onlar da drardan bakıyorlarmıs.belkı cıkar dıe yaptırdım.ama bıraz daha bekleyıp kan testı yaptırmayı dusunuyorum.pazartesı falan
pazartesi bile geç canım niye beklicenki git yarın sabah yaptır hemen yaa belkide haftasonunu sevdiklerine bebek haberi vermekle geçirirsin evde oturup acabamı demekle geçirme bence ayyyy ben vallahi dayanamam:)

Geri