Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

hamileyim demeyi çok isterdim:((( kan tahlili sonucum 0.64 çıktı yani gebelik yok doktor 1 hafta 10 gün kadar daha bekleyelim olmazsan tekrar tahlil yapar adet söktürücü veririz dedi.bu polikistik yüzünden hiç anne olamıcam heralde.çok üzgünümmmm

tatlım üzülme sakın böyle birşeyi dert bile etme kendine geçen günde birine örnek vermiştim biarkadaşım 3 ayda bir regl görürdü hamile kalamam ben diyodu tedavi olmak için doktora gittiğinde hamile olduğunu öğrendi.hayat mucizelerle dolu evet ama inan durumumuz mucizelere kalamadı zaten rabbim enkısa zamanda vericek bizede :))

herkese merhaba uzuuuun bir aradan sonra döndüm.maalesef önce kayınbabam rahatsızlandı onunla ilgilendik bayaa bi süre ardından dedemi kaybettik memlekete gittim döndüğümde işler bayagı birikmişti son 10 gündürde onlarla uğraşıyorum işleri baya toparladım ve hemen size yazmak için kolları sıvadım hepinizi çok özledim.bu arada bende bir gelişme yok en son nisan 14 te adet olduktan sonra mayısta olmadım haziran 4 te oldum bu arada adet olmadığım için mayısta doktora gittim yeniden pko olabilir dedi ultrasonla bakıp ama kesin değil test yapacağız dediler sonra adetimin 2.günü gittim testler yapıldı değerlerin beklediğimden çok iyi sıkıntı yok stres yapma dedi işte artık adetimi bekliyorum normalde temmuzun 4 ü demem lazım ama hiçbir belirti yok muhtemelen yine gecikir bakalım ne zaman keyfi yeterse :) işte bende durumlar böyle sizlerde ne var ne yok ? ne güzel hamilelerimiz çoğalmış Allah devamını getirsin inşallah şu mübarek cumanın yüzü suyu hürmetine ....
tatlım çok geçmiş olsun hep hastalıklarla falan uğraşmışsın zor şeyler dedenede allah rahmet eylesin nur içinde yatsın inşallah.sende durumların iyi olmasına sevindim bak bekle bakalım inşallah vaktinde olursun yada artık bebeğine kavuşursun:))

tatlım çok geçmiş olsun hep hastalıklarla falan uğraşmışsın zor şeyler dedenede allah rahmet eylesin nur içinde yatsın inşallah.sende durumların iyi olmasına sevindim bak bekle bakalım inşallah vaktinde olursun yada artık bebeğine kavuşursun:))

iyi dileklerin için teşekkürler defnem çok sağol cnm inşallah rabbim hepimizin gönlüne göre verir :)

tatlımm nerelerdesin sen yaa özlüyom inan:) evet izin konusunda şanslıyımdır öncekşi işimdede 3 ay olmuştu gireli düğünüm vardı 10 almıştım yine:D:D suzuu tatile eylülde gidicek ama o yüzden yokum demiyo işten ayrıldı evde net yokmuş artık giremicekmiş uzuuuuuun süre:( rabbim dualrını,dualarımızı kabuletsin inşallahh canım benimm:)

tatlım sakın olumsuz düşünme hiç bişey olmaz allahın izniyle insanlar hamile olduğunu bilmeden neler neler yapıyolar.arkadaşım ençok alkol ve sigara kullandığı ay hamile kaldı tatildeydi o sıra şimdi 4 aylık tosunu var.rabbim korusun onları.inşallah şüphelerin doğru çıkar:)

lavişim seninki daha güzel inan yorgunluk sonrası tatil daha iyi biz şimdi erkenden gitçez koca yaz geççek tekrar yorulcaz bak:)

tatlım tekçim orda halenin yazısını alıntı yapmış altına yorum yapmış kendi bebeği için demiyo yani:):)
suzu daha tatıle gıtmedı evde daha sonra gıdecekler :) izne cıktı kendısı

Geri