Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Kızlar ben bu ayda es geciyorum sanırım cünkü hiçbir belirtim ağrım sızım akıntım vs hiçbişiycikler yok üstelik erken erken testte yaptım hiçbişey yok herhalde ekim ayına ........ Denemelere devammmmm

tatlım kaç gün erken yaptın testi? ben 3 gün gecikmede yaptım - çıktı üstelik herşey aynı regli olacakmışım gibiydi.. ümit vermek için yazmıyorum ama hiç belli olmuyor bu işler, kiminin daha günü gelmeden + çıkıyor kimi günü geçiyor - çıkıyor.. hakkında hayırlısı.

Kızlar ben bu ayda es geciyorum sanırım cünkü hiçbir belirtim ağrım sızım akıntım vs hiçbişiycikler yok üstelik erken erken testte yaptım hiçbişey yok herhalde ekim ayına ........ Denemelere devammmmm
cielinde dediği gibi o kadar farklı şeyler duydumki etrafımız mucize bebeklerle dolu sen yinede iş yaparken falan dikkat et kendine.hadi hayırlısı inşallah bebeğin vardır.

slm kızlar bugün dr gittim ama ultrasona girmedim gerek yok dedi sadece tahta boru gibi bişeyle bebeği dinle bi de vitamin yazdı 3 tane 10 gün sonra bi daha geldedi artık kontroller sıklaşıyo doğumum yaklaşıyo yavaş yavaş hakımız hayırlısı olsun...

slm kızlar bugün dr gittim ama ultrasona girmedim gerek yok dedi sadece tahta boru gibi bişeyle bebeği dinle bi de vitamin yazdı 3 tane 10 gün sonra bi daha geldedi artık kontroller sıklaşıyo doğumum yaklaşıyo yavaş yavaş hakımız hayırlısı olsun...
maşallah canım Allah yardımcın olsun hayırlısıylada doğumunu yap bebişine kavuş inşallah.

- - - Updated - - -

laviş teyze ben 27 haftalık oldum..büyüyorum artık :) listende yenilersen annemle ben çok seviniriz..şimdiden teşekkürler :)
ayy canım benim yerim onu kocaman olmuş maşallah canım.

tatlım kaç gün erken yaptın testi? ben 3 gün gecikmede yaptım - çıktı üstelik herşey aynı regli olacakmışım gibiydi.. ümit vermek için yazmıyorum ama hiç belli olmuyor bu işler, kiminin daha günü gelmeden + çıkıyor kimi günü geçiyor - çıkıyor.. hakkında hayırlısı.
canım ilk hamileliğimi saniyede hissettim yerleşme kanamam oldu test yaptım pozitif cıkmıştı adetime 5 gün kala ama şimdi öyle değil hissetmiyorum testte negatif adetime bugünden hariç 3 gün var fazla ümitlenmiyorum anlıcan bu ay ekime devammmgalibaa sağolun sizde olmasanız

Geri