gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamile miymmm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba benim bi sorum olucak adet gunum nerdeyse iki ay gecti test yaptim ama negatif cikti hemde kac kere. Ama hep bel agrilarm ve kasik agrilarm oluyor acaba hamiliym acil donerseniz tesekkur ederm

hamile miymmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile

hamile

Rüyada hamile bir kimse ile karsilasmak, is yerinizde veya aile içinde sizi bazi süprizlerin bekledigine, kendinizin hamile oldugunu görmek, beklediginiz önemli bir isin hakikat olacagina veya müjdeli bir haber alacaginiza isarettir.
  2. Hamileyim:)))

Hamileyim:)))

Selam arkadaşlar, Adetim 1 hafta geçti bel ağrım vardı çoktu test yapsammı yapmasammı diye düşünürken bu sabah erkenden yaptım testi pozitif çıktı :)))))) Rabbime şükürler olsunki hamileyim RABBİM BEBEK DÜŞÜNEN HERKESE NASİP ETSİN (AMİN) (cumartesi doktora gitmeyi düşünüyorum hakkımızda hayırlısı)
  3. Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileiyim Hamile olmak Hamile kalmadan önce hiç hamile olan insanlar dikkatimi çekmezdi şimdi nerde bir hamile olsa yüz metre öteden tanıyorum ve hemen ilgimi çekiyor nekadar çok hamile varmış yahuuu :hamileyim:
  4. hamileyim

hamileyim

Mutfak havluları el havluları, lohuşa, gelin damat havluları yapıorm..satmak istiorm
  5. hamileyim

hamileyim

Arkadaslar merb son adetim 10 martti 3 gun gunum gecti test yaptm pozitif cikti kan verdim gebeyim ama 3 haftalik falan ama kasik ve bacak agrim cok oluyo benimle ayni durumu yasayan varmi

Sayfayı Paylaş