gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamile olduğunu nasıl anlarsın yada nasıl anlarım kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar başından hamilelik geçmiş kişiler. Tam olarak hamile olduğunu nasıl anlarsın, ne zaman anlarsın bunu tam olarak herkeste " evet bu benim belirtim herkeste vardı herkes bunu hisettiyse hamiledir " diyebileceğiniz belirtileri benimle paylaşabilir misiniz. Yani belkide test diyeceksiniz de ben o süreci yaşamak istiyorum tam olarak belirtiler neler nasıl anlarım ? Tşk ediyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sitemizde ki geniş kapsamlı Hamilelik (gebelik) Belirtileri için BURAYA TIKLAYIN arkadaşım.

3. 01melmi

01melmi Forum Okuru

1adetin geciktise 2.midende degisiklikler yanma eksime bulanti kusma vb 3.sik cis ihtiyaci 4.vajinal akintilar ve mantar 5.yorgunluk uyuma hissi 5.kokulara karsi hassasiyet 6.adete benzemeyen kucuk pempe renkli lekelenmeler 7.depresif hareketler 8.memelerde hassasiyet ve baslarinda renk degisimi 9.bagirsak hareketlerinde degisim kabizlik yada ishal 10.istahta azalma yada artis ve agizda tat almada degisim

asiye sarı bunu beğendi.
Hamile olduğunu nasıl anlarsın yada nasıl anlarım kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebe Olduğumuzu nasıl anlarız ?

Gebe Olduğumuzu nasıl anlarız ?

Hamile kaldığımızı nasıl anlarız Hamile olduğumu nasıl anlarım Hamile olduğumu ne zaman anlarım Hamileliğin biz kadınlar tarafından hissedilen değişik bulguları vardır meleklerim. Çoğu zaman bunlar regl ağrısı ile karıştırılır. Göğüslerdeki ağrılar, üzerine yatamama durumu, belde şiddetli ağrılar, Uykusuzluk, huysuzluk... Hepside adet olacakmışsınız hissi ile karıştırılır. Bunun net bir...
  2. Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

hamilemiyim nasıl anlarım hamilemiyim acaba hamile kaldığımı nasıl anlarım Günü, zamanı geldiğinde her kadın annelik duygusunu tatmak ister melekler :) Karı koca olarak bir bebek sahibi olmaya karar verdikten sonra umutlu bir bekleyiş başlar. Peki hamile kalınıp kalınmadığı nasıl anlaşılır ? Genç anne adayları için anlatalım.. :tik: Kadının hamile olduğunu düşündürecek bazı bulgular...
  3. Kızlar hamile olduğumu nasıl anlarım ?

Kızlar hamile olduğumu nasıl anlarım ?

Kızlar ben hamilemiyim değilmiyim inanılmaz merak ediyorum yaklaşık 4 aydır esşimle korunmayarak bebek yapmaya karar verdik ve ne zaman hamile kalınır gibi bir çok şeyi araştırdım tam olarak ne zaman hamile kalabilirim bunlarıda araştırdım ve doğru yolda gittiğimi, sizin gibi forum sittelerine yazan gebe hamile kalmış kadınların yazdıklarından da anlıyorum. Şimdi ben yumurtlama döneminde...
  4. Ovülasyonun olduğunu nasıl anlarım?

Ovülasyonun olduğunu nasıl anlarım?

yumurtladığımı nasıl anlarım,yumurta yaptığımı nasıl anlarım,ovülasyon belirtileri,yumurtalama belirtileri,ovülasyon testleri,yumurtlama testleri hakkında bilgiler Yumurtlama yani ovulasyon normalde her adet döneminin ortasında yumurtalıklardaki folikül denen keseciklerden yumurtanın salınmasıdır. Evde bayanların kendi kendine yapabildikleri ovulasyon testleri yumurtlama gününü...
  5. En erken hamile olduğumu nasıl anlarım?

En erken hamile olduğumu nasıl anlarım?

hamilelik belirtileri,hamileliğin ilk belirtileri,hamilelikte yaşanan ilk belirtiler,hamilelikte görülen belirtiler hakkında bilgiler Adet gecikmesi gebelik belirtileri arasında bulunan en önemli belirtilerdendir. Bazı gebeliklerde adet döneminde çok açık bir renkte kanama görülebilir. Bu kanama normal adet dönemi ile alakasızdır ve bir tür gebelik belirtisidir. Hamile olduğunu hissetmek:...

Sayfayı Paylaş