Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

evet ilk dönem ben sınavlarıma bile hazırlnamamıştım allahın lütfu okulu bitirebildim hiç o kadar çok uyuduğum bir sınav dönemim olmamıştı:D bir müddet sonra azalıyor yorgunluk halsizlik ama son dönemde yine başlıyor şimdi bıraksan kedi gibi bulduğum yere kıvrılıcam ama mümkün değil maalesef:D namazları aksatma canım hemen ardınada kendinede bebişinide dua et ve tüm bebek isteyenlere de dua et... annenin yaptığı ya da yapmadığı herşey bebeğin hayatını etkiliyor sen olabildiğince dikkat et elimizden gelsede keşke sürekli abdestli dolaşsak ama ilk döenm yapmaya çalışıyordum sonra ev taşıma sırasında düzenim kayboldu tekrar oturtacağım inşallah allah nasip ederse...

evet haklisn canim ya... bugün cok sükür kila bildim simdi ise basim agriyor yatiyorum yine... rabbim yardimcimiz olsun yalnis bir davranisda bulunmayalim insallah
Amin

canım bende çileği duymuştum.çok zeki yapıyomuş.çilek ye,çilek suyu al,çilekli pasat ye,çilekli dondurma ye.illa çilek olarak düşünme.ben haberlerde izlemiştim.kadın çilek bulamadığında bunları yemiş çocuğu üstün zekalı olmuş.

bak bunu ilk senden duyuyorum ablamda yegenimde cok cilek yemisti yegenim henüz bir bucuk yasinda....
o zaman cilekli birseyler almam gerek.... :)

KISLAAARRRR BENIM PRENSESİM OLUCAKKK .) OGLUM DIE SEVERKEN ŞOK OLSAMDA SONUCTAN MEMNUNUM .:dd

allah sağlık sıhhat versin cinsiyet önemli değil çok şükür... kız da olsa erkekte bize dünyanın en güzeli onlar... o kadar çok uğraşıp bebek sahibi olamayan varki rabbim ne veriyorsa hayırlısını versin allah salih evlat eylesin cümle bebek isteyenlerede hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah...

kizlar dün gece kanamam basladi simdi ise karnim agriyor ve az az kanamam var 4,5 saat sonra doktor randevum var
Allah im ne olur sonucunu hayirli eyle onuda gönlüme razi eyle amin
meleklerim ne olur dua edin benim icin....

kizlar dün gece kanamam basladi simdi ise karnim agriyor ve az az kanamam var 4,5 saat sonra doktor randevum var
Allah im ne olur sonucunu hayirli eyle onuda gönlüme razi eyle amin
meleklerim ne olur dua edin benim icin....

smiley hayırdır canım ne oldu,haberdar et bizi.inşallah bişeyin yoktur.dualarımız seninle

Bugün doktora gittim doktur kanama nedenini bulamadi stressten ola bilir dedi.. hafta sonu boyunca uzat ayagini yat dedi eyer devam ederse kanaman hemen gel dedi....
Kizlar karnimda agri var ve kanamamda ama doktor bakti bende gördüm bebisim iyi kalbi atiyor... Rabbim insallah hayirlisiyla onu bana nasip ederde bir aksilik cikmaz
Bütün gündür yattim, cok halsizim...
Dualariniza ihticaim var meleklerim....

Geri