Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

bugün cok sükür iyi hissediyorum kendimi, biraz tembellik var ama herhalde göbegin verdigi bir histir :D
az önce aksam yemegimi yedim.. ama sanki bir eksiklik vardi doydugum halde birsey eksikti.. tahmin ede bildigim icin hemen ardindan tatli olarak su son günlerde yedigim kremali cikolatamdan:hungry: yedim 2-3 tane, ooohh cok iyi geldi valla... simdide uzanim tv keyfi yapacagim, cok sükür ya iyiyim :26:

Kizlar ben son gunlerde kocacimla durmadan geziyorum o yuzden yazamadim gelemedim nete.Biz odasini herseyini aldik yatagini bebek arabasini herseyi tamam kizimin.biberonunu bile aldik yaniii smi sana diyordum ama bende aldim cok zevkli oluyor boyle kocacimla kizimiza alisveris yapmak.Kizim buyudukce nefes nefese kaliyorum kilo almadigim halde.bide hicbisey yiyemiyorum.diyelimki biraz yemek yedim hemen rahatsiz oluyorum.karnim cok sisiyor sanki.kahvaltilarda 3-4 dilim ekmekle doyuyorum anlamadim bu isi :)sabahlari kalkinca hicc ac olmuyorum.ben geceleride cok su icerim sanirim o yuzden doyuyorum resmen suyla yasiyorum :D:D smicigimm sn iyimisin?sende arada bir kotu olup bi daha kendine geliyorsun :) bi tanidigim 35 haftalik hamile ve bebisi assagi inmis bu zamana kadar problemi yoktu dr demiski heran dogum olabilir evde 2 hafta dinlen demis bari 37 haftalik dogsun demis.bende erken dogum istemiyorum kizim zamaninda gelsinnnn

Son düzenleme:
Kizlar ben son gunlerde kocacimla durmadan geziyorum o yuzden yazamadim gelemedim nete.Biz odasini herseyini aldik yatagini bebek arabasini herseyi tamam kizimin.biberonunu bile aldik yaniii smi sana diyordum ama bende aldim cok zevkli oluyor boyle kocacimla kizimiza alisveris yapmak.Kizim buyudukce nefes nefese kaliyorum kilo almadigim halde.bide hicbisey yiyemiyorum.diyelimki biraz yemek yedim hemen rahatsiz oluyorum.karnim cok sisiyor sanki.kahvaltilarda 3-4 dilim ekmekle doyuyorum anlamadim bu isi :)sabahlari kalkinca hicc ac olmuyorum.ben geceleride cok su icerim sanirim o yuzden doyuyorum resmen suyla yasiyorum :D:D smicigimm sn iyimisin?sende arada bir kotu olup bi daha kendine geliyorsun :) bi tanidigim 35 haftalik hamile ve bebisi assagi inmis bu zamana kadar problemi yoktu dr demiski heran dogum olabilir evde 2 hafta dinlen demis bari 37 haftalik dogsun demis.bende erken dogum istemiyorum kizim zamaninda gelsinnnn
Allah heseyin hayrilisini nasip etsin tugcecim, saglikli olsunlarda er gec fark etmez :)
Hadi hayirli olsun güle güle kullanmayi nasip etsin rabbim.
Nefese kalaman normal bebek büyüdükce organlarini sIkIstiriyor, nefes almaya yerimiz azaliyor.. Migdede aynisi o yüzden cabucak doyuluyor. bende öyleyim ama ben acikirmda :D yiyorum canim ne istiyorsa sonra siginamiyorum ama napalim, kendimi tutmak istemiyorum... Cok sükür iyiyim simdilik. Oglusumla kuran dinliyoruz :D:D

Amin canim ama ben tam zamaninda olsun istiyorum anne karnindaki gelisimini tamamlasin oyle olsun prensesim.evet organlarimizi sikistiriyorlar olsun ben melegim icin herseye raziyimm

Selam kızlar bende 12+5 oldum dun karnımda biraz sancım oldu ama simdi iyiyim cok sukur sizler nasılsınız?

mrb kızlarr işte 14+3 itibariyle göbüşüm,dün ilk defa bi tanıdık senin kızın olucak dedi bi garip oldum daha henüz cinsiyetimiz belli diil sadece 10 haftada tahmini erkek denmşti,hayırlısı artık.bu arada yanlarım genişliyo öyle olunca kız mı erkekmi diyolardı

Ekli dosyalar

• 13040004.jpg
    13040004.jpg
    87,6 KB · Görüntüleme: 0
mrb kızlarr işte 14+3 itibariyle göbüşüm,dün ilk defa bi tanıdık senin kızın olucak dedi bi garip oldum daha henüz cinsiyetimiz belli diil sadece 10 haftada tahmini erkek denmşti,hayırlısı artık.bu arada yanlarım genişliyo öyle olunca kız mı erkekmi diyolardı
nazım maşallah canım..göbüşün büyümüş valla benim ki kadar var maşallah sana......

ay canim benimkide öyle idi o haftalarda.... masallah :D rabbim saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip eder insallah :D:D

Geri