Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

ohh ohh iyi canim arabasini ne renk aldin sen?ben krem-siyah dusunuyorum hem kiza hem erkege olsun diye.modelinide begendim.bebek odasi mobilyasi oldukca pahali ya oyle boyle degil....evet gelsinler artik parcamiz oldular artik

ohh ohh iyi canim arabasini ne renk aldin sen?ben krem-siyah dusunuyorum hem kiza hem erkege olsun diye.modelinide begendim.bebek odasi mobilyasi oldukca pahali ya oyle boyle degil....evet gelsinler artik parcamiz oldular artik

siyah renk aldim tek o renk vardi bende onu aldim ama cok hafif cok sükür su maxicosimi ne deniyorsa o hafif cok sükür... genelde sirf o 4-5 kilo olurdu bu kac bilmiyorum ama hafifime geldi...

- - - Updated - - -

biberon bile aldin mi kiz?ben daha almadim canim onlari yok artik hahaha son ay alirim ben kesin bakalim

evet biberonu tommy tippimi neydi adi cok güzeldi aldim hahaha hatta su sterilize etmek icin kutusumu aletim deniyor onu bile aldim.. :D:D

yarin dr randevum var sabah 7:45 de 8-10 önce birsey yememem gerek.. sabahda en fazla yarim bardak su ice bilirmisim... hic iyi degil... ben acikirim yaaaa.. seker testi yapacaklar sonrada kontrolüm var bakalim bakalim ne cikacak.. oglusumu görecegim icin cok seviniyorum :D:D

Smiii maxicosi hafif mi kizzz asil o agirr.ben dorduncu kattayim onu nasil cikaracagim bebisle beraber dusunurum hep.bende siyah kremli alacagim sanirim.siyah cok lekelenir hemen ve yazin rengi acilir aslindaaa demiii?sen bayagi herseyini almissin kizz bravo yanii.canim yarin hayirli haberlerini bekliyorum.ben hic acikmiyorum yaaa tuhaf bi hamileyim cok tuhaff bebisede oyle alistirdim hahaha

oda iyi aslinda tugcem fazla kilo almiyorsun iste :D
dr bebimi ve plasentayi felan kontrol etti.. herseyi cok iyi dedi (cok sükür rabbime :D )
ogulum artik 100% diye bilirim dr. pipisini gösterdi :D:D tam 35 santim olmus ve 1100 gramm
karnimda nasil yatiyorsa onuda gösterdi kadin sagolun merak ediyorsaniz dedi :D bende evet dedim icerden vurunce artik biliyorum elimi ayagimi yoksa poposuyla sag solmu yapiyor :D:D..
sekerli surubu ictikten 1 saat sonra basladi kipir kipir hic durmadi... :D
sekerimde cok sükür iyi cikti, yani cikolataya ve muza devam hahaha

kizlar dün bütün gün atesliydim... cok kötü idi iki kere paracetamol ictim atesim düssün diye, hastaneye gittim bebim iyimi diye cünkü hareket etmedi bende korktum.. cok sükür kalbi atiyor kendisi iyi görünüyordu.. Dr atesin bebege zarari olmaz dedi ama icim rahat degil.. Cok sükür bugün biraz daha iyiyim terleme ve üsüme var cok sükür sadece... ates yok..
aman kizlar benden size tavsiye, kendinize cok dikkat edin, bol c vitamini tüketin... Hamilelikte ates daha kötü geciyor, sürekli bebek icin insan endiseleniyor.. Ilac yutulamiyor...

ay gecmis olsun yaaa.. cok kötüdür hamile hamile hasta olmak.....

buyumus kiz senin bebis 1100 gram siskoo oglusun hahaha ohh simdi sekerin iyi cikti diye yemeye devam et cikolatalari gotur :D:D sekerli biseyler yiyince bebekler dahada hareketlenir duymustum bende tatlim.benimde 9 nisanda terminim var daha var yanii kizim hiicc yerinde durmuyor yaramaz kizim benim

buyumus kiz senin bebis 1100 gram siskoo oglusun hahaha ohh simdi sekerin iyi cikti diye yemeye devam et cikolatalari gotur :D:D sekerli biseyler yiyince bebekler dahada hareketlenir duymustum bende tatlim.benimde 9 nisanda terminim var daha var yanii kizim hiicc yerinde durmuyor yaramaz kizim benim

masallah cok güzel bir his degilmi kipir kipir... hadi hayirlisiyla sende gör bebini..
bazen öyle hareket ediyorki tuhaf oluyorum tarif edemem ama cok tuhaf bir his... icinde birisi birseyler yapiyor sanki beni cicikliyormus gibi :D

cok halsizim bugün, migdem bulaniyor kendimde degilmisim gibi öyle yatsam neden aceba...
gücüm yok hic birseye... oturmak uzanmak bile cok geliyor..
en iyisi bugün dinlenim tv günü yapayim nolcak... hamisligin tadini cikaryim herkes diyor bebe gelince yapamazsin...

Geri