Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

Aramiza hosgeldin aysegük.Senin daha 5 haftalik cok minikmis :) ilk cocugun mu kac senelik evlisin? planli miydi canim hamileligin?

- - - Updated - - -

O zaman insallah kiz olur saglikli hayirli bir kiz olur insallah ben hep böyle dua ettim cok sükür kizim olacak :hede:
21 aylık ewliyim canm hiç korunmadım bu zamana kısmetmiş oldu çokk şükür yani bende bekleyenlerdenim ewet çok küçük teyzesi fasülye kadar :) sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin rabbim

Sagol canim ayy hic sorma bende susuz duramiyorum bekarken bu kadar icmezdim evlendim su delisi oldum :D:D gece 1 litre iciyorum düsün yaniii..

Bizde kizimizla kuran dinliyoruz suan cok büyüdü benim prensesim beni uyutmuyor bazi geceler 1 ay sonra ne yapacagim acabaaa

aynen canim :D sabah namazindan sonra bende uyuyamiyorum... namaza kadar ne uyursam... sonrada saat 10-11 gibi tekrar uzaniyorum bazen uyuyorum cok sükür bazen uyuyamadan tekrar kalkiyorum :D
ama gercekten yatinca basliyor minigim benim kipir kipir yerim ben onu benim nese kaynagim..

kizlar bugün ayaklarim sisdi ayakabi vurdu cok yürüdüm cooook :D:D
önce bi 3 saat yürüdüm sonrada ablalarimla gezmeye gittik dondurma felan yedik, ve onlarlada 2 saat kadar yürüdük bacaklarim öldü resmen... hahaha suan uzattim yatiyorum hahaha insallah birazdan dinlenirimde namaza abdest almaya halim kalir ...

siz siz olun sakin 5 saat toplam bir günde yürümeyin. sag ayagimin üzerine basamiyorum e normal tabi bu kadar kiloya alistin degil aya sonrada o kadar yol kat ettim... aaaah ahhh akilsiz kafam ama yürüken o kadarda yorgun degildim ya... dün cok gezdim bugün ceza olarak su saate kadar yatakta istirat ettim... ama halen üzerine basinca agriyor.. insallah yarina gecer... ben ise cok sIKILdim simdi biraz ablama gidecegim tabiki arabayla yürüyemiyorum cünkü... ama arabaya kadar nasil gidecegim onu bilemiyorum artikin :D

siz siz olun sakin 5 saat toplam bir günde yürümeyin. sag ayagimin üzerine basamiyorum e normal tabi bu kadar kiloya alistin degil aya sonrada o kadar yol kat ettim... aaaah ahhh akilsiz kafam ama yürüken o kadarda yorgun degildim ya... dün cok gezdim bugün ceza olarak su saate kadar yatakta istirat ettim... ama halen üzerine basinca agriyor.. insallah yarina gecer... ben ise cok sIKILdim simdi biraz ablama gidecegim tabiki arabayla yürüyemiyorum cünkü... ama arabaya kadar nasil gidecegim onu bilemiyorum artikin :D

5 saat yürümek mi?????suan soktayim yani özlem kendine ve bebegine zarar verirsin bence yinede sen bilirsin ama yaptigin sey dogru degil ya bebisine yazik yaniii...

Ben demir hapimi kullaniyorum ama son günlerde cok halsizim hicbirsey yapmak istemiyorum bazen namazlarimi bile kilamiyorum cok kötü oldum son zamanlarda.Sizdeden oluyor mu böyle?Haftaya carsamba yine randevum var doktoruma söyleyecegim bakalim ne diyecek ilac etki etmiyor mu acaba.Bebisimizin mobilyasi evimize geldiii yarin kuracagiz insallah.Kurduktan sonra fotografini cekip gösterecegim sizlere..

5 saat yürümek mi?????suan soktayim yani özlem kendine ve bebegine zarar verirsin bence yinede sen bilirsin ama yaptigin sey dogru degil ya bebisine yazik yaniii...

Ben demir hapimi kullaniyorum ama son günlerde cok halsizim hicbirsey yapmak istemiyorum bazen namazlarimi bile kilamiyorum cok kötü oldum son zamanlarda.Sizdeden oluyor mu böyle?Haftaya carsamba yine randevum var doktoruma söyleyecegim bakalim ne diyecek ilac etki etmiyor mu acaba.Bebisimizin mobilyasi evimize geldiii yarin kuracagiz insallah.Kurduktan sonra fotografini cekip gösterecegim sizlere..

yok canim normalinde zaten 5 saat yürüs yapmam ama o gün tesadüfen o kadar oldu. zaten ondan beride sol ayagimin üzerine basamiyorum halen agriyor. akilsiz basin cezasini ayaklar cekermis hahaha bendede öyle oldu :D:D
gecmis olsun canim belki guvatirdanda ola bilir. bazen yetmemezlik yapiyor bebek büyüdükce. druna dersen halsizligini onlar kaninda onuda kontrol ederler alip. evet bendede oluyor ara ara hergün ard arda degilse normal canim, ama bir kac gündür devam ediyorsam guvatir demir ola bilir... gecmis olsun

Geri