Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

canim yalnis hatirlamiyorsam 14-15 haftada ben hafiften icten hissediyordum sanki karnimda birsey kayiyor gibiydi. 16 haftadan sonra o hissettiklerim kuvetlendi sanki karnimda balik varmis gibiydi. ama disdan daha belli olmamisti 20 hafta civari disdanda artik belli olmaya baslamisti.

esmerim 22.haftaya kadar hissedemeyen varmış, benimki geçen haftabaşladı mesela değişiyo canım üzülme emi?
hmm ne guzel bende hissedicem inş. bigün hareketlerini biraz aceleci davranıyorum ama elimde değil bebegımı hissetmek istiyorum :)

canim yalnis hatirlamiyorsam 14-15 haftada ben hafiften icten hissediyordum sanki karnimda birsey kayiyor gibiydi. 16 haftadan sonra o hissettiklerim kuvetlendi sanki karnimda balik varmis gibiydi. ama disdan daha belli olmamisti 20 hafta civari disdanda artik belli olmaya baslamisti.
oo smicim sen cok erken hissetmişsin ne guzel benim bebegım annesi gibi biraz üşengeç galiba hareket etmeye bile üşeniyo :D

kizlar o kadar yorgunumki anlatamam sanki öyle is yapiyorum sanarsiniz.. sabah yorgunluktan yataktan bile kalkamadim öglene kadar öyle yattim yatakta... zaten uyuyamiyorumda. Dr. u aradim normalmi diye, yoksa guvatir hapim artik yetersizmi geliyor diye, kadin yarin icin randevu verdi.. bakalim ne diycek.

kizlar bugün yine cok yorgun uyandim, kahvaltidan sonra uzunca yürüs yaptim iyi geldi.
Sonrada biraz alis verise ciktim meyve aldim biraz saglikli besleneyim canim sekerleme isteyince onlardan yiyeyim diye. Geldim biraz evi toparladm alisverisi kaldirdim, karnimi doyurup namazimi kildim. Suan öyle yorgunumki.. Bide camasir attiydim makinaya, onu cikarip ipe sermeye üseniyorum :)... Napalim biraz beklesin hele simdi dinlenme zamani degilmi. Oglusumada kuran acim oda onu dinliyor :D
Siz neler yaptiniz günün nasil gecti hamislik nasil gidyor kizlar?

kizlar bugün yine cok yorgun uyandim, kahvaltidan sonra uzunca yürüs yaptim iyi geldi.
Sonrada biraz alis verise ciktim meyve aldim biraz saglikli besleneyim canim sekerleme isteyince onlardan yiyeyim diye. Geldim biraz evi toparladm alisverisi kaldirdim, karnimi doyurup namazimi kildim. Suan öyle yorgunumki.. Bide camasir attiydim makinaya, onu cikarip ipe sermeye üseniyorum :)... Napalim biraz beklesin hele simdi dinlenme zamani degilmi. Oglusumada kuran acim oda onu dinliyor :D
Siz neler yaptiniz günün nasil gecti hamislik nasil gidyor kizlar?
Aynen bende çok yorgun hissediyorum kendimi hiçbirşey yapacak halim yok ama normaldir diye düşünüyorum

36 Haftalık oldum ilk kızımı doğurmuştum bile 1 hafta içinde tüm vücudum su topladı ödem oluştu yarın sağlık ocağına gidip tansiyonumu ölçtürecem ilk gebeliğim ödem ve tansiyon yüzünden erken oldu inşallah bir sorun çıkmaz buarada aşırı halsizim gece zaten uyuyamıyorum sabah çok erken kalkıyorum bütün gün ayaktayım Antalya yanıyor çok sıcak gündüz uyuyamıyorum iyice ağırlaştım çooook zor geçiyor mide bulantılarım tam gaz devam kalçalarım ve alt tarafımda ağrılarım var hamileliklerimde ömrümden ömür gidiyor Allahım sağlıklıca bebeğime kavuşabilsem gün sayıyorum artık Allah hepimizin yardımcısı olsun :(((((

Geri