merhaba arkadaşlar,bugün üye oldum ama uzun süredir siteyi takip ediyorum.burada ki destek çok hoşuma gitti.bugünlerde benimde desteğe ihtiyacm var.bende bugünlerde bir melek diliyorum minicik sevimli sağlıklı bir melek... inş...
geçen ay doğum kontrol hapını braktım ve en son 28 ekimde adet oldum.bu ay 25 kasımda olmam gerekiyor yani yarın... ovulasyon tarihinde birlikte olduk eşimle ama inş tutmuştur.dün idrar testi aldım eczaneden ve yaptm akşam negatif çıktı.bu sabahta tekrarladm sanki ikinci çizgiyi ben gördüm ama inanlmaz silikti eşim görmediğini söyledi.belkide benimki psikolojik.şimdi adet sancım var sanki.karnım kasıklarım ağrıyo.ama duyduğuma göre hamileliktede adet belirtileri aynen yaşanıyormuş bu doğrumu?
şimdi tek dileğim yarın adet olmamak ve daha sonrada daha sonrada.....

merhaba arkadaşlar,bugün üye oldum ama uzun süredir siteyi takip ediyorum.burada ki destek çok hoşuma gitti.bugünlerde benimde desteğe ihtiyacm var.bende bugünlerde bir melek diliyorum minicik sevimli sağlıklı bir melek... inş...
geçen ay doğum kontrol hapını braktım ve en son 28 ekimde adet oldum.bu ay 25 kasımda olmam gerekiyor yani yarın... ovulasyon tarihinde birlikte olduk eşimle ama inş tutmuştur.dün idrar testi aldım eczaneden ve yaptm akşam negatif çıktı.bu sabahta tekrarladm sanki ikinci çizgiyi ben gördüm ama inanlmaz silikti eşim görmediğini söyledi.belkide benimki psikolojik.şimdi adet sancım var sanki.karnım kasıklarım ağrıyo.ama duyduğuma göre hamileliktede adet belirtileri aynen yaşanıyormuş bu doğrumu?
şimdi tek dileğim yarın adet olmamak ve daha sonrada daha sonrada.....

Evet canım adet sancısına benzer ağrılar yasanabiliyomuş.umarım bebisin gelmiştir ama ilacı bırakınca adet duzensizlesebiliyomus benim öyle bı sorunum olmadı 3-4ay sadece bu ay erken geldi

Evet canım adet sancısına benzer ağrılar yasanabiliyomuş.umarım bebisin gelmiştir ama ilacı bırakınca adet duzensizlesebiliyomus benim öyle bı sorunum olmadı 3-4ay sadece bu ay erken geldi

teşekkür ederim canım.ilaçtan önce hep çok düzenliydi ama tabi ilaç düzenini değiştirmiş olabilir.bugün olmam gerekiyordu ağrım var kasıklarımda ve karnmda ama henüz gelen giden yok :) umarımda olmaz.ama normalde her adet dönemimde göğüs ağrılarım olurdu bu sefer o yok.bakalım gün içinde ne olacak yada yarın ... testin negatif çıkması umutlarımı çok kırdı ama sanırım bazen erken olduğu içinde negatif çıkabiliyormuş.inşallah öyledir....

arkadaşlar aranızda adetinden 1-2 gün önce idrar testi yapıp negatif çıkan ama sonra hamile olduğuğunu öğrenen var mı?ben test yaptım 2 gün önce negatifti bugün adet görmem lazım ama hala olmadı sizce yanılmış olabilir mi test?lütfen bunu yaşayan varsa bana fikir versin...çok merak ediyorum tekrar test yapmak istiyorum ama en azından 1-2 gün gecikene kadar beklemek istiyorum.kendime hakim olabilirsem tabi... :(

O senin adet düzenine bağlı.Erken mi oluyorsun?Yoksa normalde de gecikirmi eğer erken oluyorsan diyelim bikaç gün her ay erken oluyorsan geçen ayki adet günün geldiğinde test yaparsan ve hamileysen pozitif çıkar genelde.Yinede emin olmak istiyorsan bikaç gün daha bekle cnm

O senin adet düzenine bağlı.Erken mi oluyorsun?Yoksa normalde de gecikirmi eğer erken oluyorsan diyelim bikaç gün her ay erken oluyorsan geçen ayki adet günün geldiğinde test yaparsan ve hamileysen pozitif çıkar genelde.Yinede emin olmak istiyorsan bikaç gün daha bekle cnm

Normalde hiç gecikmezdi hep gününde olurdum.5 ay doğum kontrol hapı kullandım o zamanda zaten ilaca bağlı olarak düzenli oluyordum.1 ay önce bıraktm ilacı.en son 28 ekimde oldum adet.şimdi 25 kasımda olmam gerekiyordu.aslında ağrılarım falan var ama hala olmadım umarım olmam.ama tabi ilacı bıraktğım içinde olabilir düzensizlik.birde doğum kontrol hapını bıraktktan sonra hemen hamile kalınabilir dimi bi etkisi var mıdır acaba biliyomusunuz?bu arada çok teşekkür ederim MaWi cevabın için...

merhaba arkadaslar bende aranıza yenı katıldım bundan altı ay once 5.5 aylık bı bebegımı kaybettım 2 aydır calısmlar basladı ve haıle kalmak ıstıyorum adetım daha 4 gun var test yaptım ama negatıf cıktı simdi dıl altı ve koltuk altı olcuyorum dıl altı 37ç2 koltuk altı 36.9 cıktı allah herkese bebek nasıp etsın yalnız 5cm bı kıstım var haıle kalabılırmıyım kı

Herkese selam arkadaşlar.bu sayfaya yeni üye oldum,ancak uzun zamandır takip etmekteydim.paylaşımlar ve destekler çok hoşuma gitti.ALLAHIM kimsenin dualarını boşa çıkartmasın inşallah meleklerimizi sağlıkla en kısa zamanda kucağımıza alırız.benim 7 yaşında bir oğlum var tedavisiz olmuştu.ona bi kardeş olsun istedik ama 8 ay oldu bi sorunda olmadığını söylüyor dr olmadı nasip kısmet herşeyin hayırlısı en son 30 ekimde adet olmuştum belirtiler var ama bekliyorum inşallah hayırlısı herkese iyi akşamlar...

idrarda gebelik testi hassas bile olsa adetin en az 1 veya 2 gün geçmesi gerekiyor umutsuzluğa kapılmayın.kandada dr adetten 5 gün önce çıkabilir ama çıkmasa bile bekleyip 1 hafta sonra tekrar yapılmasını öneriyor.28 günde bir adet olan kadında yumurtlama tarihi 14.gün olarak bilinsede daha geç te olabiliyor.buna bağlı olarakta kanda geç döllenme olduğu için sonuç negatif çıkabiliyor.

adetimi 2 gün kala kanda bete hcg yaptırmıştım sonuç negatifti:(çok üzüldüm çok ağladım 2gün sonra adet sancısı başladı kahverengi bi akıntı ...tamam adet başladı dedim ama akşama devam etmedi tekrar dr gittim beta hcg yapıldı POZİTİFFF:) şimdi Allahımıza çok şükür 7 yaşında bir oğlum var.

Geri