Merhaba
aranıza bende bugün katıldım. 5 aylık evliyim ve eşim de bende bir bebiş istiyoruz. bu ikinci denememiz ve bu ay içimde biraz daha umut var. daha adet günüm e 7 gün var ve ben dayanamayıp dün test yaptım ve sonuç negafitif çıktı..ama içimde nedense bir umut var..allahtan hayırlısını diliyorum..allah kimseyi bu hazdan mahrum etmesin..sevgiler..

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. malum bende çok fazla bebek istiyorum. Allahım umarım isteyen herkesin gönlüne göre versin. ama hamile kalmak gerçekten meşakatliymiş. biz 3 aydır istiyoruz korunmuyoruz ama kimyasal gebelik dışında bişey yok. bu ayda bekliyorum daha adetime var ama çok istiyoruz günler geçmiyor sanki:((( kan testi yaptırmaktan da korkuyorum normalde adetime yaklaşık 7-8 gün var. göğüslerde şişkinlik, agrı ve ara ara mide bulantısı geliyor, o kadar...inşallah bu ay olur

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. malum bende çok fazla bebek istiyorum. Allahım umarım isteyen herkesin gönlüne göre versin. ama hamile kalmak gerçekten meşakatliymiş. biz 3 aydır istiyoruz korunmuyoruz ama kimyasal gebelik dışında bişey yok. bu ayda bekliyorum daha adetime var ama çok istiyoruz günler geçmiyor sanki:((( kan testi yaptırmaktan da korkuyorum normalde adetime yaklaşık 7-8 gün var. göğüslerde şişkinlik, agrı ve ara ara mide bulantısı geliyor, o kadar...inşallah bu ay olur

adetin gecikmesini bekle, rabbim hakinda hayirli olani nasip ettsin

ya arkadaşlar bu kimyasal gebelik nedir kafam karıştı.
bende aklımdan çıkaramıyorum.3 gün geçti bugün reglim.Ama test yapmaya bile korkuyorum.Bazen kasıklarımda ağrı oluyor regl olcam diyorum geçiyor sonra.Valla çaresiz bekliyorum.Normalde böyle gecikmezdi ama dediğim gibi test yapmaktan korkuyorum.Hayırlısı diyorum ama o kadar çok istiyorum ki vücudumun psikolijik olarak hamile belirtileri verdiğini düşünüyorum artık.
Allah herkese beklediği güzel haberleri versin biran önce

ya arkadaşlar bu kimyasal gebelik nedir kafam karıştı.
bende aklımdan çıkaramıyorum.3 gün geçti bugün reglim.Ama test yapmaya bile korkuyorum.Bazen kasıklarımda ağrı oluyor regl olcam diyorum geçiyor sonra.Valla çaresiz bekliyorum.Normalde böyle gecikmezdi ama dediğim gibi test yapmaktan korkuyorum.Hayırlısı diyorum ama o kadar çok istiyorum ki vücudumun psikolijik olarak hamile belirtileri verdiğini düşünüyorum artık.
Allah herkese beklediği güzel haberleri versin biran önce

kimyasal gebelikte tıpkı normal gebelik gibi belirtilerle insanı yanıltıyor malesef. idrar testim pozitif çıkmıştı. kanda beta hcgde gebelik oldugunu gösteriyordu. hatta doktor da büyük ihtimalle gebesin dedi ama sonradan beta hcg değerim hızla düşmeye başlamıştı ve sonra regl oldum gebelik müdahale olmadan ortadan kayboldu. genelde çogu bayanda olan bi durummuş. sadece bizerken davranıp test filan yaptırdıgımız için farketmiş olduk. ama çok üzücü:(( o yüzden bende senin gibi test yapmak istemiyorum, çok zor bi durum. inşallah bi an evvel hayırlısıyla bebeklerimize kavuşabiliriz..

Merhaba arkadaslar bende araniza yeni katildim... Burdaki herkes gibi bende anne olmak istyorum. 3 yillik evliyim ve daha yeni denemelerimizi yapiyoruz.En son adetim 22 kasimda gelmisti.ve sonrasida da denemelerimiz oldu yumurtlama gunlerimde. ve yaklasik 9 gun once goguslerimde siskinlik ve ozellikle uclarinda aci hissiyati var. ayrica kasiklarimda zaman zaman sizlama seklinde agrilar var ve daha once adetimin oldugu gune kadar hic sancilarim olmazdi.birde bilmiyorum ben mi ole hissediyorum ama erkenden uykum geliyor ve uyuyorum. tahmini adetim 18 aralik diye dusunuyorum. merak icindeyim acaba hamilemiyim
icon3.gif

Merhaba arkadaslar bende araniza yeni katildim... Burdaki herkes gibi bende anne olmak istyorum. 3 yillik evliyim ve daha yeni denemelerimizi yapiyoruz.En son adetim 22 kasimda gelmisti.ve sonrasida da denemelerimiz oldu yumurtlama gunlerimde. ve yaklasik 9 gun once goguslerimde siskinlik ve ozellikle uclarinda aci hissiyati var. ayrica kasiklarimda zaman zaman sizlama seklinde agrilar var ve daha once adetimin oldugu gune kadar hic sancilarim olmazdi.birde bilmiyorum ben mi ole hissediyorum ama erkenden uykum geliyor ve uyuyorum. tahmini adetim 18 aralik diye dusunuyorum. merak icindeyim acaba hamilemiyim
icon3.gif

izmirli3535 bende aynı belirtileri yaşıyorum ama kendimi kaptırmak istemiyorum. yakın cevremden edindiğim izlenmilere göre sonuç olumsuz olunca insan bir sonraki denemelerinde daha da panik bir şekilde giriyor eşiyle ilişkiye ve bu da yeniden bebek denemelerinde psikolojk olarak bir eksi elbette.. neyse benimde tahmini adet günüm 19 aralık.gelmedi gitti. :))
dilerim sende ben de ve tüm isteyenler bu ay hayırlısyla hamile kalırız.amin.

İnşallahhh :)

izmirli3535 bende aynı belirtileri yaşıyorum ama kendimi kaptırmak istemiyorum. yakın cevremden edindiğim izlenmilere göre sonuç olumsuz olunca insan bir sonraki denemelerinde daha da panik bir şekilde giriyor eşiyle ilişkiye ve bu da yeniden bebek denemelerinde psikolojk olarak bir eksi elbette.. neyse benimde tahmini adet günüm 19 aralık.gelmedi gitti. :))
dilerim sende ben de ve tüm isteyenler bu ay hayırlısyla hamile kalırız.amin.

Sevgili eyagiz yazdıgın ıcın tesekkur ederım :) . İnşallah dilediğin gibi hamile kalırız..Dua ediyorum bende cok ve gerçekten zaman yaklaştıkça heyecan basıyor.Artık okadar stress oldumki inanmıyorum hamile olacağıma bile.Hayırlısı olsun inşallah..

anne olmak istiyorum

selam kızlar ben de anne olmayı düşleyenlerdenim hep dua ediyorum ALLAH IM İSTEYEN HERKESE HAYIRLI SAĞLIKLI EVLAT NASİP ETSİN....hamile olanlarında hamileliği iyi sorunsuz geçmesi dileğiyle hepinize iyi akşamlar

Geri