selamlar.bi kaç gündür sessizce takip ediyorum siteniz güzelmiş.Allah muhabbetinizi arttırsın güzel dostluklarla inş.Allah cc.bebek bekleyen tüm arkadaslarında en kısa <zamanda yüzlerini güldürsün.

bende bi kaç gündür bu telaşenin içine girdim.ya geçen ay reglim iki gün sürdü bi degişik geldi ondan sorada bu ay bi kaç gün oldu geciktim.şimdi kafam çok karısık.

gönül köşkü acaba adet düzensizliği yasıyor olabilirsin bazen adetin günü güne gelmesi halinde kesik kesik gelen kanamalarda adet düzensiliği olarak nitelendiriyo doktorlar bunun gene en önemli hali doktoruna başvurman olucaktır...
bu ay bende de belirtiler var ama bir hafta beklicem ve doktora gidicem dilerim güzel haberler burdaki arkadaşlarımı bilgilendiririm :)))

Merhaba arkadaslar

Siteyi yeni takip etmeye başladım. Yaklaşık 1,5 yıllık evliyim.Hapı bırakalı 3 ay oldu. Başka yollarla korunmayı deniyoruz. Hapı bıraktıktan sonra ilk iki ay adet düzenim süperdi. Ama bu ay 6 gün geçti ses seda yok. Özellikle sol kasığımda agrı var, halsızlık ve sanki zaman zaman ateşlenme. Ciddi olarak şüphelenmeye başladım. Dun evde test yaptım negatif. Düşünmememize rağmen üzüldüm açıkçası..:( Acaba kan testi için biraz daha beklemeli miyim?

benim de aynı belirtilerim var ama idrar testi negatif sonuc veriyo hamile miyim acaba cok istiyorum bu bebegi........

mrb arkadaşlar yeni katıldım aranıza çok güzel bir site hemen konuya girmek istiyorum ben yumurtlama tarihimi bilg hesapladım ayın 13ü ve 18i arasında 18i ise yumurtlama günüm çıktı biz sadece 17 ve 18 inde yapabildik ayın 23 oldu bende akıntı hala var fazla olarak bide kasığıma bazen batmalar oluyo acaba bişeyyy varmıdır ki yardımcı olursanız sevinirim...

merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum ama yazıları aralıklarla okuyordum. şimdi benim adetim 29 günde bir oluyordu genelde bu ay ayın 19 .11 olmam gerekiyordu ama olmadım bügün tam 4 gün oldu yanlız herhangi bir belirti yok sadece belim cok ağrıyor kırılacak gibi oda yeni başladı bunun dışında ne ıdrara çok cıkıyorum nede mide bulantısı var bu arada 10 öncesinde largopen kullanmıştım onunda etkisi olurmu acaba bebek çok isitiyorum ama kaptrımak istemiyorum kendimi göğüslerimde şişti gerci bütün adetlerimde zaten öyle oluyordu. burdaki leri okudum daha önce bütün etkilerini yaşadığım dönemler oldu kan testi bile yaptrıdım ama olmadı şimdi kendi haline bıraktım inşallah Rabbim her isteyene versin

fındık arkdaşım bence çok erken bu tanılar için ama hamilelik belirtisinde batmalar oluyormuş ben bi ay hepsini yaşadım hepsi midem bulandı kasıklarımda ağrı ama yok birşey cıkmadı inşallah bu ay olur senin de benim ve tüm isteyenlerin

Geri