acaba hamilemiyim beklemek cok zooooorrr

Herkese merhaba bu siteyi yeni keşfettim ve hemen hemen herkesinkine benzer şikayetlerin var ben en son 4/11 adet gördüm 4gun öncesine kadar göğüs uçlarımda dokununca acı vardı ama geçti kasiklarimda çok hafif ağrı var arada sırada, en büyük şikayetim ise 2gundur gaz resmen gazmana döndüm hamilemiyim çok merak ediyorum beklemekse en zor şey

mrb arkadaşlar bende yeniyim burda.acaba hamilemiyim diye beklemek gerçekten çok zor..birde site site gezinip bu ekleri okudukça insan daha çok sabırsızlanıyor.benim adetime daha 6 gün var bugün dayanamayıp idrar testi yaptım ama tabiki negatif..çıkmayacağını bilebile lades benim ki ama dayanamıyor işte insan.2-3 gn öncesine kadar acayip gazım ve şişkinliğim oldu,öyle kasık ağrım filan yok,ama acayip bir beklenti ve umut ki sanki var bu kez diyorum.Allah hayırlısını nasip etsin..inşaallah hamileyimdir...Yüce Rabbim herkesin bu dualarını kabul etsin,kucağımızı boş bırakmasın inşaallah..

slm meraba arkadaşlr bişey sorucaktım ben 2.5 yıldr evliym ve bizde bebek istiyoruz ama olmadı bitürlü. adedm düzensiz ama ovulasyon testlerini deniyorm ve bu ay adet olmadm 20 gün gecikti ve sık idrara cıkıyorm;iki dakika gecmedn yine tuvalete gidiyorm midem de bulanıyo ara sıra ,2 kez idrar testi yaptım negatif kan testi mi yaptırmalıyım.

kardelen arkdaşım bence en önemli belirtiönce adetin gecikmesi benim adetim 6 gün gecti ama yinede test yapmıyorum cünki içinde hamile değilim gibi bi his var ve hiç bi farklılıkta yok kendimde sadece kasığım ağrıyor elime kaygan birşey geliyor kasığımda kist var galiba inşaşallah yoktur da bi ara adetim gecikmedi ama ben büütn hamilelik belritilerini yaşadım acayaip psikolojim bozuldu burdan okuudm tamam hamileyim dedim normal adet oldum büsefer kesin üsütne gördüm dedim :) kant testi yaptırdım ultrasyon yok birşey ve hala güvenemedim cünki bi arkadaşımda öyleymiş benim rahmim ter bu arada rahmi ters olanların bebek hemen görünmüyromuş dediler falan ben baya bebek varmış gibi davrandım ama sonra adet oldum normal günümde :( ama ondan sonra yani bu ay olmadım bilmiyorum artık düşünmüyorum varmı yokmu diye herşeyi kendi haline bıraktım formlar iyi oluyor bilgi paylaşımı oluyor sevdi bu yüzden

slm meraba arkadaşlr bişey sorucaktım ben 2.5 yıldr evliym ve bizde bebek istiyoruz ama olmadı bitürlü. adedm düzensiz ama ovulasyon testlerini deniyorm ve bu ay adet olmadm 20 gün gecikti ve sık idrara cıkıyorm;iki dakika gecmedn yine tuvalete gidiyorm midem de bulanıyo ara sıra ,2 kez idrar testi yaptım negatif kan testi mi yaptırmalıyım.

songül arkadşım merhaba canım bence gebe olsa testte cıkar ama bazen testlerde bozuk olabiliyor sağlık ocağında yaptrı istersen onlar daha iyi, inşaşah gebesindir bi diğer şey kistlerde mide bulantısı yaparmış araştırıken buldum cünki bende kist vamış gibi bi his var kasım ağrıyor umarım yoktur ikimizde hamişizdir hayrılısıyla

merhaba canım inşallah gelmez hayırlıısyla , benim bügün 9 gün oldu geceli ama test yapmadım hala karnımda sabahları ağrı oluyor adet olacakmışım gibi uyanıyorum bakıyorum yok acaba psikolojikmi birde kistte olunca adet gelmiyor bende sol tarafımda elime birşeyler geliyor oyüzden ümitlenmedim acıkcası bu hafta sonu doktora gideceğim ama test yapar öyle giderim yani testte cıkmassa bi rahatsızlık var demektir mecburen gidmem gerekir niyet edip yatıyorum ruyamda net görmüyorum celişli ruyalar var yok arası :) bakalım hayırlısı inşallah sen hangi aralıklarda giriyrosun nete ben burardayım genelde sıkılıyorum yanlız

selam kızlar benimde adetim gecti bu ay bende beklemedeyim ama bakmıcam adet olursam olurum sonra hayal kırıklığı oluyo sonuna kadar beklicem inş olmam :)

mrb kızlar .iclal test yaptın mı merak ettim bak şimdi bende inşallah dr gittiğinde kötü bişey çıkmaz canım güzel haberler verirsin ...nete işyerinden giriyorum boş kaldıkça belli olmuyo yani ...

Geri