gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hamilemiyim Soru Cevap Bölümü Açıldı

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar, Anne olmak isteyen aday adayları :) Artık sorularınıza bu bölümden cevaplar bulabileceksiniz. Lütfen tüm sorularınızı bu bölüme yöneltin. Hamilelik sürecinde olan gebelik geçirmiş yada uzmanlar tarafından yanıtlanacak sorularınızla kendinize daha iyi bir yön çizebilir, hamile kalma olasılığınızı arttırabilirsiniz.

Saygılar.

2. izmirizmir9081

izmirizmir9081 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba :) eşimle bir bebğimiz olsun istiyoruz korunmadan ilişkiye girdik .. adetime 6 günüm var fakat sabahları mide bulantısı ve kusma oluyo agrıyo son 1 haftadır mıdemden hıc olmadıgım kadr sıkayetım var sureklı bır gerılme sancı ve şişkinlik ve kokulara hiç olmadıgım kadr duyarlıyım acaba bu kadr erken belırtıler yasanabılır mı cevebınızı beklıyorum :)

3. canan efe

canan efe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben 5 martta nişanlımla birlikte oldum yanlışlık ile preverzatif yırtılmıştı sonra ben ayın en erken 15 inde adet olmam gerekirken 10da oldum ve 4-5 gün sürdü sonra çok sıklıkla baş dönmeleri miğde bulanması kokulara tahammülsüzlük.aşerme sık idrar kabızlık karnımda şişkinlik miğde yanmalarım oluyor artı göğüslerim genişledi gibi kullandığım südyenleri taktığımda alttan çıkıyor.bi kaç gündürde sağ tarafımda ağrı var sırtıma vuran ama benim en önemli sorum bende çikolata kisti var sizce hamilemiyim .

4. ilknurşahin

ilknurşahin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben 9 mart ta adet oldum. 25 martta eşimle ilişkiye girdik. ve ilk defa geri çekilmedi..artık çocuk istiyoruz.:) ama ikimizde dayanamıyoruz şuan..en erken kan da belli oluyor sanırım en erken ne zaman yaptırmalıyım yardımcı olurmusunuz:)

5. meleklr

meleklr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba 15 gun once adetken eşimle sürtünme yoluyla bi ilişki yasadık. Adetimin bittigi gün de birlikte olduk fakat bi aksilik oldu ve hemen Norlevo kullandım. Daha aradan 10 gün geçti ve bugun geri adet oldum. Bu nasıl olabilir ki beni aydınlatırsanız sevinirim..

6. meleklr

meleklr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    niye kimse cevap yazmıyo.

7. bebişci

bebişci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba izmirizmir 21 de yazmışsın sonuç ne oldu merak ettim aynı şeyler bendede var şuan yazarsan seviniirrm

8. bebişci

bebişci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    neden norlevo kullandın hormonlarınla oynamışsın bence o yüzden arada oluyo adet düzensizliği

9. meleklr

meleklr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi hamilelik durumu olabilirr mi :S bu yuzden norlevo kullandım sanırım kötü mü ettim ama aradan 6 gun gecti..

10. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    kızlar çok heycanlıyım ovülasyon testinde pozitifi gördüm bu ay. şu an adetime 3 gün var inş tutmuştur bu sefer

SadmiN bunu beğendi.
  11. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    inşallah zehra gökçe..bende ovülasyon testini pozitif gördüm ve insallah benimde gerçekleşir hayalim.RABBİM gönlümüze göre versin..

12. almina_su

almina_su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

ben bugün üye oldum sizlere sormak istediğim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim.

Adetim normalde düzenlidir. Şubat 16 sında olmam gerekirken olmadım ayın 27 sinde test yaptım ve 2 .ci çizgi silik çıktı ama 28inde adet gibi kanamam oldu ve nisan ayındayız hala adet olmadım aşırı bel ağrım ve baş ağrısı var bacağımda kasılmalar oluyor sizce bir test uygulamalımıyım? yoksa biraz daha beklemelimiyim?
    Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

13. kıvırcık güzel

kıvırcık güzel Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    116
    Ödül Puanları:
    43
    kızlar benimde sorum olacak size adetime 5 gün var ama ben test yaptım ve 3-4 saat sonra baktım biri tam biri silik cizgi çıktı ve kasığımda tuaf bir ağrı var sizce hamşmiyim ? lütfenCEVAP YAZIN LÜTFEN

14. kıvırcık güzel

kıvırcık güzel Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    116
    Ödül Puanları:
    43
    Bence hamilesin git kan testi yaptır.

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kıvırcık güzel

kızlar benimde sorum olacak size adetime 5 gün var ama ben test yaptım ve 3-4 saat sonra baktım biri tam biri silik cizgi çıktı ve kasığımda tuaf bir ağrı var sizce hamşmiyim ? lütfenCEVAP YAZIN LÜTFEN

tavsiyem bir kaç gün sonra tekrar testi uygula çizgi belirginleşirse hamilelik olasılığı yüksek olur kesin emin olmak istiyorsan kan testi yaptır herşey gönlünce olur inşallah...

kıvırcık güzel bunu beğendi.
Hamilemiyim Soru Cevap Bölümü Açıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. soru cevap

soru cevap

orta iki ingilizce sınavı what is your mother's telephone number? cevap:annemin telefonunu veremem soru: selçuklu devletinin kurucusu kimdir? cevap: imparator birinci selçuk soru:akıl ile ilgili bir hadis-i şerif yazınız cevap:akıllı ol, canımı yesoru: kazim karabekir kimdir? cevap: kazim karabekir askerdirmustafa paşanın en yakın arkadaşıdırlondros, mondros ve sivas kongrelerine...
  2. Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

adete yakın akıntı adet öncesi akıntı olurmu adete yakın olurmu fetal hareketlerin algılanması ne demek kahverengi Bazen doktora gitmeden bazı belirtilere göre hamilelik tanısını kendimiz bile koyarız ama bu ne kadar doğru arkadaşlar..Bana göre emin olmadan önce illaki doktor kontrolü şart.Belirtilere göre bazen hamile olduğunuza inanıp daha sonra hüsrana da uğramak daha çok yıkıcı olur anne...
  3. Bende melek oldum sorumu cevaplar mısınız hamilemiyim?????

Bende melek oldum sorumu cevaplar mısınız hamilemiyim?????

Slm ben yeni üye oldum ve bebn bu sayfayi 1 aydan uzun süre takib ediyorum bayagi yararladim o yüzden sizinle paylasmak istiyorum mümkünmü acaba sorabilirmiyim
  4. Sağlık Soru Bölümü Açılmıştır.

Sağlık Soru Bölümü Açılmıştır.

Bu bölümden soracağınız soruları Doktor Enis ÇABUK sizler için cevaplayacak meleklerim. Lütfen sorularımızı mümkün mertebe anlaşılır bir şekilde yazınız. Doktorumuz hale hazırda çalıştığından dolayı bağzı sorulara cevap verme süresi uzayabilir. Bu durumda sizlerden anlayış bekliyoruz. İster sitemizde üye olun isterseniz dışarıdan misafir, yinede bu bölüme doktorumuza sorularınızı...
  5. hamilemiyim soru cevabım var

hamilemiyim soru cevabım var

merhabalar benim kan testi sonuç bölümünde 903.99yazıyor acaba hamilemiyim lütfen bana yardımcı olabilirmirmisiniz

Sayfayı Paylaş