gebe
  1. hatice arslan

hatice arslan Forum Okuru

hamilemiym lütfen acil yardım

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında hatice arslan tarafından paylaşıldı.

merhabalar benim sorum su;adetim on gün gecikti gebelik testi yaptım negatif çıktı kan testi yaptırtım hcg 0.6 çıktı ve ilk deafa adetim bu kadar gecikti sizce sorun nedir ? teşekürler

hamilemiym lütfen acil yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boş gebelik yaşayanlar acil yardım lütfen

Boş gebelik yaşayanlar acil yardım lütfen

kimyasal gebelik yaşayanlar boş gebelik kendiliğinden sonlanır mı boş yaşayanlar ne zaman düşer bos yasayanlar 8 haftalık hamileyim ama hala embriyo görünmüyor kalp atışı falan yok. hgc 34300 çıktı 2 gün sonra tekrar bakılacak iki katına çıkması gerekmiş yoksa kürtaj dedi doktor ama korkuyorum kendiliğinden düşebilir mi???
  2. Hemşirelik ile ilgili (lütfen yardım edin acil =( )

Hemşirelik ile ilgili (lütfen yardım edin acil =( )

Arkadaşlar lys sınavına girdim sayısal mezun oldum tercihlerimde hemşireliği yazıp yazmamakta kararsızım yapabilir miyim bilmiyorum çok zor çünkü..lütfen yardım edebilir misiniz beni aydınlatır mısınız? =) (acil)
  3. lütfen acil yardım  hanımlar

lütfen acil yardım hanımlar

iyi günler kolay gelsin yaklaşık bir ay önce sevgilimle ilişkiye girdik fakat sadece oral olarak dışarı bir boşalma oldu fakat temizlendi hiç bir hamilelik belirtisi yok ne göğüzleirm acıyor ne kusma ne halsizlik ne sık idrar bir göbeğim şişiyor biraz birde adetim ayın 13de olması gerekirken 3ünde oldu aradan 25 gün geçti ve ben adet oldum hamilelik riski yoktur değil mi ? bu göbek neden şişer ?
  4. acil yardım lütfen...

acil yardım lütfen...

kızlar bugun özel bir hastaneye gidip kan testi yaptırdım ve sonuc 3,55 cıktı ama adetime daha 3 gun var hamile olabilirmiyim bu arada 3 kez de kimyasal gebelik yasadım
  5. LÜTFEN BEYZA HANIM ACİL YARDIM.

LÜTFEN BEYZA HANIM ACİL YARDIM.

beyza hanım mutfakta arka üstü kaydım mutfak koltuğunun ucuna sert oturdum düşmemek için ayağa kalktığımda acı ve kan oldu bekaretime bir şey olmuşmudur allah rızası için yardım edin

Sayfayı Paylaş