hayatın içinden...

mrb günlüğüm:)
uzun zaman oldu dimi girmeyeli ...
ama uzun bir aradan sonra yine seninleyim:)
gittim somaya yerleştim günlükçüm:)
ev tuttuk, arkadaşlarımla kalıyorum:)
orda hayatı daha iyi öğrendim biliyomusun günlüğüm..
kendi evimdeki gibi arkamı toplayacak biri olmuyor..
evden uzakta, sevdiğinden uzakta kendini öksüz hissediyosun..
başlarda çok direndim..
ama şimdi alışıyorum galiba...
şimdiye kadar yollarda geçti ömrüm dört günde bir manisaya geldim:)
sevgilim nerdeyse hergün yanıma gelmeye çalıştı:)
ama herşeye rağmen güzel geçiyor günlerim be günlükçüm:)
öğrencilik bambaşka birşey:)
tabi evde de halimiz deli dolu olunca gırgır şamata, gürültü hiç eksik olmuyor:D
bu hallerimizde çocukluğuma dönüyorum bazen.. içimden geldiği gibi çocukça şımarıyorum...
özgürlüğü tadıyorum..
bazen marketti, pazardı, ihtiyaçtı derken paranın hesabını yapıyosun, hangi yemeği yapıcağını düşünüyosun:)
hepsinin ayrı bir tadi var be günlüğüm:)
sevdiğime gelince...
işte onun hasretliğii bambaşka..
bir tek şeye katlanamıyorum O'nun yokluğuna...:(
şimdi dilimde sadece iki kelime..
SABIR ve VUSLAT...
canımm allah sizi hiç ayırmasınnn :kiss: emeklerinin bu çektklerinin karşılığını alırsın inşallah ...

Her yazdıgını tek tek okudum ve onlara yazılan yorumları ... canım gerçektende hayat zor yaşam bi okadar hayatta kalmak için yaşadıklarımız ve yaşamak istediklerimiz .. onun yanında yaşayamadıklarımız.. gibi bir döngü içinde savrulup gidiyoruz .zaman geliyor evimizden yurdumuzdan oluyoruz sebebi acık hayat daha iyi yaşamak istediklerimiz ve hep aynı sonuç isteyipte gerçekleştiremediklerimiz.. bu böyle uzayıp gidiyor.. giriş gelişme sonuç.. hep aynı sonuçç..

We sen gayretinle bu sonucu değiştireceksin bebeiimm ..

Özletme kendinide arada gel olurmu mekanımızın fotocu güzelii....

Her yazdıgını tek tek okudum ve onlara yazılan yorumları ... canım gerçektende hayat zor yaşam bi okadar hayatta kalmak için yaşadıklarımız ve yaşamak istediklerimiz .. onun yanında yaşayamadıklarımız.. gibi bir döngü içinde savrulup gidiyoruz .zaman geliyor evimizden yurdumuzdan oluyoruz sebebi acık hayat daha iyi yaşamak istediklerimiz ve hep aynı sonuç isteyipte gerçekleştiremediklerimiz.. bu böyle uzayıp gidiyor.. giriş gelişme sonuç.. hep aynı sonuçç..

We sen gayretinle bu sonucu değiştireceksin bebeiimm ..

Özletme kendinide arada gel olurmu mekanımızın fotocu güzelii....

yorumun için çok teşekkür ederim canım.. haklısın hayat herkes için biraz zorlayıcı.. bazen acımasız.. bazense senden yana.. ama ne olursa olsun önemli olan umutlarımıza sarılmayı bırakmamak ve şükrümüzü dilimizden düşürmemek.. inşallah hepimiz gayretimizle hayata yenilmeyiz..
bu mekanda da sizin gibi arkadaşlar oldukça ben özletirmiyim hiç kendimi canım:)

Canım benim bı görünüp kayboldun yapma böyle özletme tabii...
AYRICA TŞK EDERİM BU GÜZEL DÜŞÜNCELERİN İÇİN..

mrb günlükçüm ben geldim:)
2 haftalık yoğun bir vize temposundan çıktım..
iyi bir vize atlatmanın sevincini yaşıyorum:)
artık soma,ya bi hayli alıştım be günlüğüm:)
şimdi orda olup sabaha kadar sınav stresi atmak vardı ama manisayıda özlemedim değil yani:)

herşey güzelde bir yandan içim çok sıkıntılı..
öyle bir yol var ki önümde şuan;
ya aileme her şeyi anlatıp yani sevdiğimle hala devam ettiğimi söyleyip olacakları göze almak,
ya da bu durumdan şüphelenmeleriyle gittiği yere kadar gitmek..
ama onların böyle şüphelenmesi canımı acıtıyo, her an bir konuşma olucakta ne dicem diye düşünüyorum..
neden biraz olsun beni anlamaya çalışmazlar ki.. bu inat nereye kadar sürücek bilmiyorum..
söylesem belki yavaş yavaş herşey yoluna giricek, onlarda bu durumu kabullenicek ama onları hayal kırıklığına uğratmaya şuanda cesaretim yok..
ben onunla çok mutluyum be günlüğüm..
kaderim o benim biliyorum..
kim nederse desin sonumun "O" olucağını biliyorum..
inşalah sonumuz selamet olur..
"ONUNLA" olacak FİNALİMİ sabırsızlıkla bekliyorum...

Geri