gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hızlı kilo veren hangi tehlikelerle karşı karşıya kalır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Benim fazla kilolarım var ve artık bıktım , hızlı bir şekilde kilo vermek istiyorum.Ancak annem izin vermiyor ve tehlikeli diyor. Ne tehlikesi var ki hızlı kilo vermenin ?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Hızlı kilo besinlerden ziyade ben size benim ikiz bebişlerimi bir haftalığına vereyim bakın tığ gibi olursunuz sonuç garanti hahaha ben şu an evlendiğim zamanki kilonun altına düştüm 54 kiloyla evlenmiştim şu an 53 kiloyum ve herşeyide bol bol yiyorum:D:D

3. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bence en önemlisi vücutta ki sarkmalaar olsa gerek ııyyy ne kadar da kötü bir görüntü.

hızlı kilo veren hangi tehlikelerle karşı karşıya kalır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Hastalığa Karşı Hangi Yiyecek Yenmeli

Hangi Hastalığa Karşı Hangi Yiyecek Yenmeli

basurda yenmemesi gereken yiyecekler hemoroid yenmemesi gerekenler basur gerekenler sarılıkta hemoroid gereken yiyecekler Bütün hastalıkların tedavisi doğada var...Tahıl, sebze ya da meyvelerde bulunan çeşitli maddeler, vitaminler;depresyondan tansiyona birçok hastalığa iyi gelir. Ama hangi besini nasıl kullanıcağımız hangi hastalığı karşı kullanıcağımızı bilmiyoruz diyorsanız işte cevabı...
  2. Erken Doğum Tehlikesine Karşı Neler Yapmalısınız?

Erken Doğum Tehlikesine Karşı Neler Yapmalısınız?

erken doğum riski olanlar ne yapmalı erken doğum riski erken doğum tehlikesi Anne adayları heyecan içinde bebeklerini beklerken bazen bebekleri erken gelmek isteyebilirler. Bu durumda anne adaylarının bazı tedbirler alması gereklidir melekler. Bu makalemizde erken doğum riski bulunan anne adaylarımızın yapması gerekenlerden bahsedeceğiz sizlere... 1. Sigara ve Alkol Kullanımı: Gebe...
  3. Tehlike Karşısında Hangi Dua Okunmalı ?

Tehlike Karşısında Hangi Dua Okunmalı ?

Tehlike Anında Okunacak Dua Tehlike Durumunda Okunacak Dua Sevgili melekler, ilmihallerde yazan ve tehlike anında okunulması tavsiye edilen duayı sizlerle paylaşıyoruz.. :) Bir tehlike ile karşılaştığında Okunacak Dua : "Bismillâhirrahmânirrahıym ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billahil aliyyil azıym" Anlamı : Muhakkak Allah Teala(cc) çeşitli musibet ve belalardan seni muhafaza...
  4. Gebelikte İlaç Kullanımı ve Düşük Tehlikesiyle Karşı Karşıya Kalanlar Burayaa

Gebelikte İlaç Kullanımı ve Düşük Tehlikesiyle Karşı Karşıya Kalanlar Burayaa

gebelikte ilaç,gebelikte ilaç kullanımı,gebelikte ilaç kullanımının zararları, Pek çok anne adayı gebe olduğunu bilmeden ilaç kullanılır ve sonrasında gebe olduğunu öğrendiğinde aklında soru işaretleri olabilir.Acaba bebeğime bir zarar vermiş midir yada düşük tehlikesi var mıdır diye düşünmeye başlar.Bazı ilaçlar gebelikte düşüklere neden olabileceği gibi bazı ilaçlarında bir yan etkisi...
  5. Evde Tek Başına Filminin Yıldızı Kanser Tehlikesiyle Karşı Karşıya!

Evde Tek Başına Filminin Yıldızı Kanser Tehlikesiyle Karşı Karşıya!

evde tek başına macaulay culkin Sevgili melekler, bir dönemin çocuk yıldızı, Evde Tek Başına serisinini başarılı çocuk oyuncusu Macaulay Culkin'in akciğper kanseri riski taşıdığı iddia edildi. Küçük yaşta ünlenen ve ilerleyen yaşıyla birlikte eroin bağımlılığıyla gündeme gelen oyunu Macaulay Culkin şimdi de aşırı sigara tüketimiyle konuşuluyor. 32 yaşındaki oyuncunun günde 60 sigara...

Sayfayı Paylaş