gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

İdrar Yanmanız Varsa İşte Size Bir Öneri....

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

İdrar Yanmasını Önleyen Sebze İdrar Yanmasını Ne Önler

İşte pazı sebzesinin yararları arasıda idrar yanmasını önleyen bir etkisi varmış....Pazı yaprağı hepimiz biliriz ki ıspanağı andırır..Ve pazının dolması cok lezzetli olur....İşte pazı sebzesinin idrar yanmasını nasıl önler bakalım...

İdrar yanmasını önleyen sebze

Ispanak kadar faydalı olan pazının içerisinde, bol miktarda A, C ve K vitaminleri bulunur.

Pazı, görüntü itibariyle ıspanağı andıran faydalı bir sebzedir. Ispanak kadar faydalı olan pazının içerisinde, bol miktarda A, C ve K vitaminleri bulunur. Ayrıca E vitamininin yanı sıra kalsiyum ve demir gibi mineralleri de bünyesinde barındırır.

Çocukların sağlıklı gelişimi için ıspanak, bazı gibi bol kalsiyum ve demir içeren besinleri tüketmesi önemlidir.
    Pazı, ayrıca idrar yollarını açarak, idrar yanmasını da önlemektedir. Yaprakları haşlanıp, suyu içilirse kabızlığa iyi gelir.
    Yaprakları yanık, apse, şişlik ve basur memelerinden doğan şikâyetleri de giderir.

İdrar Yanmanız Varsa İşte Size Bir Öneri.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir önerim var!!!

bir önerim var!!!

öncelikle merhaba herkese, bir oyun konusunda öneride bulunmak istiyorum. bahsettiğim oyun konuya en çok konu yükleme oyunu belirli günler ayarlansın adminler veya yöneticiler tarafından bu oyunla ilgilenecek olan yöneticiler gruplar hazırlasın . her gece olmasa da iki günde bir iki kişi arasında bu oyun yapılsın.. bu kişilere zaman verilsin önceden belirli bir saat kararlaştırsınlar. sonra...
  2. Bir önerim var !!!

Bir önerim var !!!

Sevgili Adminlerim ve Sadmin acaba siteye sadece Siirler icin bi bölüm acilsa olurmu bir yildir siteye üyeyim varsa ben hala o yeri bulamadim :D:D:D Ünlü sairlerimizin Siirlerini paylasabilecegimiz bi yer olsa mesela sadece..... Böyle birsey mümkün olursa sevinirim :) Simiden tüm yetkililere tsklerimi iletiyorum....
  3. İdrarımda yanma var hamilemiyim

İdrarımda yanma var hamilemiyim

erken adet oldum hamilemiyim selam melekler benim bir sorunum var ve umarım yardımcı olabilirsiniz 4.ayda spral taktıdım her şey normal gidiyor ve 2 hafta önce adet gördüm fakat 1 haftadır göüslerim büyüdü ve kenarlarında kabarcıklar olustu ve sızlama var sürekli.belim ve kasıklarım ağrıyo sık ve yanmalı idrara çıkıyorum aşırı yemek yeme hissi var son zamanlarda ne görsem canım çekiyo göğüs...
  4. İdrar yaparken yanmam var nedeni nedir?

İdrar yaparken yanmam var nedeni nedir?

İdrar yaparken yanma, şeklinde ortaya çıkan idrar yollarındaki iltihaplanma olan sistit, kesinlikle ihmal edilmemesi gereken bir rahatsızlıktır. İhmal edildiğinde kronikleşen, böbrekler ve mesanede kalıcı hasarlara yol açabilen bir sorundur.Kadınlar anatomik yapısal farlılıklar nedeniyle, erkeklere göre bu rahatsızlığa daha fazla yakalanır. Çünkü üretra kadınlarda daha kısadır. Araştırmalara...
  5. İdrar yollarımda yanma var ne iyi gelir?

İdrar yollarımda yanma var ne iyi gelir?

İdrar yanmasına ne iyi gelir? İdrar yanma tedavisinde doktorlar daha çok antibiyotik tedavisini uygun görmektedir. İdrar yolunda oluşan iltihabı kurutmak için en etkili yöntem antibiyotik tedavisidir. Tedaviyi başlatmadan evvel idrar kültürü ve antibiyogram için örnek alınarak sonuçlarına göre uygun antibiyotikler reçete edilir. İdrar yanması antibiyotik haricinde şifalı bitkiler kullanılarak...

Sayfayı Paylaş