gebe
  1. justinmania

justinmania Forum Okuru

justinin en sevdiği lakabı nee ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında justinmania tarafından paylaşıldı.

Justine khayranım ve çok sevdiği bir lakabı varmış ne olduğunu öğrenmek istiyorum ama bulamıyorum yardım edermisiniz lütfen :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Justin Bieber, kanadalı pop sanatçısıdır. 1 Mart, 1994'te, Stratford, Ontario'da doğmuştur. Yaşı şuan 17'dir ve youtube'a Kidrauhl nickname'i ile yüklediği müzikleriyle üne 2008 yılında kavuşmuştur. İlk single çalışması One Time ile çıkış yakalamış ve bu çıkışını One Less Lonely Girl adlı single çalışmasıyla pekiştirmiştir.
    Justin bieber ın en sevdiği lakabı JB lakabıdır.

justinin en sevdiği lakabı nee ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en sevdiğiniz renk hangisi???

en sevdiğiniz renk hangisi???

en sevdiğiniz renk hangisi??? benımkı mazvi ya siz?
  2. En sevdiğim öğretmenimsiniz...

En sevdiğim öğretmenimsiniz...

İNANILMAZ AMA GERÇEK... BİR SOLUKTA OKUYACAKSINIZ...(neresi inanılmaz anlamadım ama nese, devam) Okulun ilk gününde 5. sınıfın önünde dururken, öğretmen çocuklara bir yalan söyledi. Çoğu öğretmen gibi, öğrencilerine baktı ve hepsini aynı derecede sevdiğini söyledi. Ancak bu imkânsızdı, çünkü ön sırada oturduğu yerde bir yana kaykılmış ismi Mustafa Yılmaz olan bir erkek çocuk vardı. Bayan...
  3. en  çok sevdiğiniz kişi.....

en çok sevdiğiniz kişi.....

bu hayatta oğlum ve eşim....
  4. en çok sevdiğiniz renk

en çok sevdiğiniz renk

bakalım sonuç ne olacak genelde bayanlar en çok pembeyi yada kırmızıyı sever biz sonuça bakalım . açılışı ben yapayım siyahhh
  5. Kocamın en sevdiği yemek!!!

Kocamın en sevdiği yemek!!!

yeşil mercimek yemeği erkeklerin sevdiği yemekler erkeklerin en sevdiği yemekler kocama yemek Evli hanımlar bilirler yemek yapmak dünyanın en zor işidir.Aslında yemek yapmak demeyelim de her gün çeşit çeşit yemek yapmak bi de bunu eşimize ,çocuklarımıza beğendirmek diyelim.Valla çok sinir bir durum ben eşime sorarım canın ne istiyor diye sen ne yaparsan yerim der ama yalan :) Tamam yer yer...

Sayfayı Paylaş