gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kan şekerini düşürerek zayıflamak mümkün mü ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kan şekerini düşürerek zayıflamak mümkünmü melekler, o kadar egzersiz ve beslenmeye dikkat ettiğim halde tam istediğim şekilde zayıflama yapamıyorum. Bilginz var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kan şekerini düşürerek zayıflamak mümkün mü ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yoga yaparak zayıflamak mümkün mü?

Yoga yaparak zayıflamak mümkün mü?

yoga zayıflama yoga ile zayıflama Yoga yaparak zayıflamak mümkünmü? sorunuza yanıt olarak aşağıdaki yoga uzmanının yazınısı okumanızı tavsiye ediyorum Genellikle kullanılan diyet programları, kilo sorununa daha çok geçici çözümler getirir. Yaşam koşullarınıza zorla uydurmaya çalıştığınız her tür aktivite geçici çözümler sağlar ve sürekli bu döngü içinde olmak kişinin kendisiyle barışık...
  2. Cryo Kabinle incelmek zayıflamak mümkün mü?

Cryo Kabinle incelmek zayıflamak mümkün mü?

cryo kabin cryokabin cyro kabin cyro cabin cyrocabin Cryo Kabin Nedir?Türkiye’de yeni satışı başlayan Cryo Kabin Nedir? Türkiye de yeni satışa sunulan Cryo Kabin, bölgesel incelmenin yanı sıra zayıflamaya yardımcı ve daha bir çok etkiye sahip Melek'lerim. Cryo cabin yeni çıkan vücut şekillendireme ve yağ parçalama cihazlarının en geliştirilmiş halidir.Oldukça etkili olan Cryo Kabin’le...
  3. Kan Şekerini Düşürerek Zayıflamak

Kan Şekerini Düşürerek Zayıflamak

kan şekeri, düşürerek zayıflamak, mümkün mü, olabilir mi, nasıl zayıflanır, ile ilgili bilgiler burada melekler Ne kadar spor yapsanız da zayıflayamıyor musunuz melekler? Üstelik diyet te yapıyorsunuz ! O halde kan şekerinizi düşük tutan yiyeceklerle beslenmeyi deneyin bir de:) Nasıl mı? Şöyle anlatalım; Gıdaların kan şekerini yükseltme hızına glisemik indeks denir. Eşit miktarda...
  4. Çiğköfte Yiyerek Zayıflamak Mümkün mü?

Çiğköfte Yiyerek Zayıflamak Mümkün mü?

çiğköfte kilo verdirirmi, çiğköfte yiyerek zayıflayanlar, çiğköfte yiyerek zayıflama Bizim soframızdan çiğköfte eksik olmaz burada eşimi çiğköfte konusunda tek geçerim yaptımı yapıyor arkadaş hahaha Yıllardır aile toplantılarımızda ve eş, dost ve arkadaşlarımızla birlikte çiğköfte ortamlarımız meşhurdur;) Benim de çok severek yediğim çiğköfte meğer kilo verme olayında ne marifetliymiş:D:D Çiğ...
  5. Yiyerek zayıflamak mümkün mü?

Yiyerek zayıflamak mümkün mü?

Merhaba melekler, Diyabet hastasıyım ve Tip 2 diyabet adlı bir diyabetin özelliklerini taşıyorum. Bu diyabette aşırı kilo genel özellik. Ben de bu özellik içerisinde yer alıyorum. Kan şekerim sürekli düştüğü için öğün dışşında ara öğünsüz günü geçiremiyorum. Hem yiyip hem nasıl kilo vereceğim. Bununla ilgili internette de detaylı araştırma yaptım hatta diyabet yaşam adlı bir siteden acayip...

Sayfayı Paylaş