gebe
  1. berayferaye

berayferaye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kan testi sonucum??

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında berayferaye tarafından paylaşıldı.

4 gün kala test yaptırdım 1 çıktı sonuç yükselme ihtimali var mıdır???????????

2. zeyno2222

zeyno2222 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    olabilirde olmayabilirde belli olmaz ama yinede adet günün bekle derim ben yaptırmıştım kan tedti adetmden 4 gün önce düşük bi miktar yüksek çıktı doktor bu biraz daha yükselirse gebeleik var dedi ama adetm gecikti tekrar yaptırdım koca bi negatif çıktı sonrada regl oldum zaten ama bünyeye göre deişiyo die biliyorm yinede hakkında hayırlı olan olsn

3. berayferaye

berayferaye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar fikirlerinizi bekliyorum....

kan testi sonucum?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelik kan testi sonuçları

hamilelik kan testi sonuçları

ARkadaşlarım bu kan testi elimde de ben tam olarak nereye bakacağım doktor yoktu gösteremedim. Hangi değere bakarak hamile yada hamile olmadığımı anlayacağım şimdi offf yaaa :S
  2. Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.

Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.

Kan testi yaptırdınız ve sonucuna bakarak hamilemisiniz değilmisiniz öğrenmek istiyorsunuz değil mi meleklerim :) Aşyağıdaki tablo ve bilgiler ışığında hamileliğinizin başlayıp başlamadığını, başladı ise kaç haftalık olduğunu tablo şeklinde göreceksiniz.
  3. Hamilelikte Kan testi sonuçlarının anlamı

Hamilelikte Kan testi sonuçlarının anlamı

Hamile olup olmadığınızı bilmiyorsunuz test yaptırdınız ve sonucun ne olduğunu merak ediyorsunuz. Gebelikteki kan testi sonuçları değerleri nasıl anlaşılıyor peki o zaman aşağıdaki tabloya bakın kızlar :)
  4. gebelik testi sonuçları kan

gebelik testi sonuçları kan

Arkadaşlarım gebelik testi sonuçlarımı aldım kandan yaptırdım ama doktor yoktu bişey anlamadım örnek varmı arkadaşlarım nası anlarım hamile olup olmadığımı teşekkür ediyorum.
  5. Gebelikte kan testi sonuçları nasıl olmalı ?

Gebelikte kan testi sonuçları nasıl olmalı ?

Kızlar gebelikteki kan testi sonuçları nasıl olmalı nereye ve hangi değere bakarak hamile olduğumuzu anlıyoruz ya yardım lütfen

Sayfayı Paylaş