gebe
  1. ğüneş

ğüneş Forum Okuru

kilo vermek istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ğüneş tarafından paylaşıldı.

ben kilo vermek istiyorum ne yapmam lazım

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Kilo vermek istiyorsanız bu kararınızı öncelikle beyninize kabul ettirmeniz gerekiyor.Bundan sonra bir diyetisyene gidip sağlık kontrolü altında kilo verebilirsiniz.Ayrıca forumumuzda bulunan Diyet ve Sağlıklı Beslenme adlı bölümümüzde ki konuları inceleyebilirsiniz...

kilo vermek istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hızlı kilo mu vermek istiyorsunuz?

hızlı kilo mu vermek istiyorsunuz?

Kısa sürede oldukça zayıflatan diyetlere büyük bir talep var. Kimi diyetisyenler bu diyetlerin çok kısa sürede kilo verdirmesini sakıncalı bulsa da Amerikan Kalp Vakfı acilen kilo vermeleri gereken kalp hastalarına bu diyeti öneriyor. Ancak 35 yaş üstü kişilerin ve sağlık problemi olanların Amerikan Kalp Vakfı nın diyeti yapmamaları gerektiği baştan belirtiliyor. 3 günde tam 4.5 kilo...
  2. Kilo Vermek İstiyorum

Kilo Vermek İstiyorum

kilo vermek istiyorum Kilo vermek istiyorum diyor musunuz?Bu defa gerçekten niyetlendiniz mi?O zaman gelin kilo vermeye çalışırken dikkat etmeniz gereken hususlar ve yasaklar nelermiş.Kilo vermek istiyorum diyen biri neyi aklından çıkarmamalıymış ona bakalım. Kilo vermek istiyorum diyen biri öncelikle düzenli beslenmeye karar vermiş demektir. Besinler 4 temel besin grubundan seçilmelidir....
  3. Kilo vermek istiyor musunuz gerçekten?

Kilo vermek istiyor musunuz gerçekten?

Kilo vermek istiyor musunuz gerçekten? Bu kez gerçekten ciddiyim mi diyorsunuz? Peki gelin kilo vermeye çalışırken neleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor inceleyelim. Kilo vereceğim kararını veren biri 1.adım düzenli besin alacağınında kararını vermiş demektir. 1.Süt ürünleri (Süt, peynir, yoğurt) 2.Et ürünleri (et, tavuk, balık, kuru baklagiller) 3.Sebze-meyve ürünleri...
  4. Hızlı Bir Şekilde Kilo Vermek İstiyorum

Hızlı Bir Şekilde Kilo Vermek İstiyorum

Hızlı kilo vermek dikkatli uygulamalar ile mümkün olabilmektedir. Hızlı kilo kaybı yanlış yönelimler sonucunda başarısızlıkla sonuçlanabileceği gibi, bazı sağlık problemlerini de beraberinde getirir. Hızlı ancak sağlıklı bir şekilde kilo vermek için doğru beslenmek büyük bir öneme sahiptir. Yeterli miktarda protein aldığınızdan emin olmalısınız. Et, süt, yumurta gibi yüksek protein...
  5. artık kilo vermek istiyorum

artık kilo vermek istiyorum

selam hanımlar kilolarımla başım dertte ve artık zayıflamak istiyorum bana zayıflama formülleri verebilirmisiniz kilolarımdan nasıl kurtulabilirim

Sayfayı Paylaş