gebe
  1. Nicksy ~

Nicksy ~ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar.. Bana yardım edin..!

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında Nicksy ~ tarafından paylaşıldı.

kızlar mekanı sevgilimi tekrar nasıl kazanırım sevgilime ne desem aldatan erkekler korksun Merhaba Melekler çok zor durumdayım.
    Sevgilimle ayrılmanın eşiğindeyiz..

Ne yapsam, ne desem ona herşeyim batıyor.
    Sürekli dırdır yaptıgımı söylüyor. Sürekli onu bunaltıyomusum..

Sizce onu nasıl geri kazanabilirim?

Onu kaybetmek istemiyorum. 2 senedir birlikteyiz..

Aslında demek istediğim şudur ki; Onu nasıl kendime bağlayabilirim? Gözü bir tek beni görmeli..

Ama asla makyaj yapmama felan izin vermez.. Doğal halimin güzel oldugunu söyler. Ama baska bi kız gördü mü agzı 5 karıs acık kalır. ve ben bu durumda o yüzden kendimi eksik hissediyorum. Kendime güvenimi kaybettim.

Lütfen bana yardım edin.. :/ Çok zor bi durumdayım.

Ona nasıl yaklaşmalıyım sizce? Ne yapmalıyım..? Nasıl davranmam gerekiyor..?

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benim makyajla süsle zaten güzellik olmaz o senin zamnında doğal güzellğine vurulmuş ki yapmanı istemiyor asıl sen dış görünüşünle deil de huyunla suyunla tavrınla hareketlerinle onu sıkmadan sahiplenmeyi öğrenmelisin onu sewdiğini hissettireceksin ama kasmadan sıkmadan..
    Başka kadınlara bakması azının bilmemkaç karış kalmasıda o kadının süsünden püsünden yada o erkeğin ona sadecekadın oldugu için bakmasından kaynaklanıyor.. seni sewmediği anlamına gelmiyor yani. sen davranışlarına dikkat et o zaten seni sahiplenmişki yasaklarını koymuş bile baksana...

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm öncelikle aramıza h.g bence seven insanın gözü zaten bi başkasını görmez zor biliyorum ama inan eğer böyle ise sana hayrı olmazz iyi düşün inşş mutlu olursun....

4. Nicksy ~

Nicksy ~ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya orası öylede... Çok şımarık davranıyomuşum, çok çocukca davranıyomuşum.. :S

Ve şu an bi kızla yakınlaşma içersinde.. Ne yapıcagımı bilmiyorum? :S

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    bırak ne hali varsa görsün canımm inan ne yaparsan yap değişmezz o....

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benim erkekelr yalakalıktan hıc hoşlanmaz sımarıklıktan ve bugune kadar hep bu yuzden kaybettık... somurtupta oturmucaksın yanında arasını bulacaksın gerektıgı gıbı davranacaksın... arkası gelır ki gelmiyosada bırak yolu acık olsun... senden bı tane daha yok deılmı .. kendı kıymetını kendın bıl...

7. Nicksy ~

Nicksy ~ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Değmiceğini bilsem inanın uğraşmam.. ? Ama değiceğini biliyorum.

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    E ger ki gercekten eminsen seni sewdıgınden bu hareketlerin yuzundense bu sorun ozmn bırakma derım peşini bak bana öyle bir çıkmaza girmiştiki ilişkim gittim özür dileyen ben oldum ve onu geri aldım onca yaşanan çirkinliğe rağmen ... yani değiyosa seni sewıyorsa oda istiyorsa sarıl balım sewdıgıne.. ama değmiyosa daha fazla zorlama küçük düşme..

9. ay17

ay17 Forum Okuru

bence kacan kovalanir.sende kendini biraz ondan uzaklasdir.birak da o seni kaybetmekten korksun.zaten korkmuyorsa bu is bitmisdir.bosver.

10. Nicksy ~

Nicksy ~ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya çok gururlu biri.. :) Bi kere içkiliyken herşeyi döküvermişti. beni kaybetmek istemedigini söylemisti.. Ama o nasıl davranmalıyım bilmiyorum :S

11. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    kesinlikle katılıyorum arkadaşıma..
    canım bir başkası ile yakınlaşıyor demişsin bnce yol ver gitsin seven insan sogur mu ya sevdiğinden anlamıyorum bunu canım üzülme ama yol ver gitsin...

12. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Nicksy benim anlamadigim ? içtiginde içini döktü ve seni kaybetmek istemiyor diyorsun da !baska kiz ? nasil is ! senimi kiskandirmak istiyor cidi bir sekilde mi düsünüyor senin le beraber oldugu halde? öyleyse birak gitsin sana yazik olur ..gözü disarda olan hep yapar uzlanmaz ..

bençe bir gün oturun bir güzel konusun , seninle gerçekden cidiyse o zaman tamam ,degilse kendini ezdirme sen birak gitsin üzülmeyede degmez!

13. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

yaa sana bişey söyliyim mi bikere bütün erkerkekler yanından dikkat çekiçi bi kız geçsin agzını acıp bakarlar ama onu kaybetmiyim diyosan gözüne gir kendini agırdan sat ama her zaman (dedinya bi kız var) ondan daha yakın ol ondan uzaklastır o kız arkadasınsa onu kötüle onun sevdigi hareketleri yap ama belli etme ama baktın kı iş yok bence bırak ugraşma ya degmez

14. Nicksy ~

Nicksy ~ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ne yapsam yaranamıyorum ki :D

15. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    canım bak önce onu çok konuşup çok sıkma üstüne gitme.. ona ufak tefek sürprizler yapabilrsiin meselaa.. baktın kı olacak gibi değil mi kendını bıraz geriye çek kaçan kovalanır diye bir söz var ya çok doğru çek kendını gerıye bak o sana nasıl dönuyo.. o iki yıl içinde yaşadıklarınız inan kolay unutulmaz ona da zor olur kıymetını anlar senın .. küçük bi tavsiye benden :)

Kızlar.. Bana yardım edin..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana yardım edin

bana yardım edin

DRUM PROJESİ KAPSAMINDA, SORTİE'DE ÖNCEKİ AKŞAM YAŞAR SAHNEYE ÇIKTI. Müziğin birleştirici gücünü kullanarak, farklı kültürleri ortak bir noktada buluşturmayı amaçlayan Drum projesi, etkinliklerine bu yaz 'Drum Live Sortie' konserleriyle devam ediyor. Proje kapsamında, Sortie'de önceki akşam Yaşar sahne aldı. Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Yaşar, 'Dün akşam maçı seyrederken çok üzüldüm ama...
  2. Lütfen bana yardım edin :(

Lütfen bana yardım edin :(

Selam güzel melekler benim biraz uzun bi hikayem var sıkılmayıp okur ve bana bi tavsiye verirseniz beni çok mutlu edersiniz başlıyoruz Ben çiçeği burnunda 3 aylık evli bi bayanım.Eşimle herşey çok güzel başladı.İkimiz de birbirimizi deliler gibi seviyorduk(ben hala da seviyorum).Ama ne olduysa eşim bana bir anda olur olmadık bi sürü yalanlar söylemeye başladı.Kredi kartım ondaydı kullandı ben...
  3. kızlarrrr bana yardım edin ;(

kızlarrrr bana yardım edin ;(

slm kızlar bana yardım edin :( ailemle ilgili sorunlar yüzünden sevgilimle 6 ay yüzyüze gelemedik telde görüştük devamlı ve o benim onu sevdiğim kadar sevmiyodu beni hissediyordum ama ben ona çok aşıktım.neyse sorunlar düzelmeye başladı biz tekrar yüzyüze görüşmeye başladık falan bi gece msj geldi gsm operatöründan netten konuşma detayını görebiliyomuşuz benimkinden şifresini istedim vermedi...
  4. kızlar bana yardım edin

kızlar bana yardım edin

kızlar beim çok sevdigim trençkotum var renk deiştirmek istiyorum nerde yapıcam bilmiyorum yardım lütfen:hıms:nereler yapıyo yazarsanız sevinirim.....
  5. hamilemiyim yardım edin bana

hamilemiyim yardım edin bana

hamilemiyim merhabalar..ben en son ocak 27 de adet oldum ve bu ay hamile kalabilmek için günleri takip ettim..merak ettiğim şu an miğdemde ekşime var sağ kasığımda bir batma hafif bulantı var.25 günde bir adet oluyorum ocak 15 te kantahlili yaptırdım değer0,100 çıktı yani negatif acaba çıkmama ihtimali olabilirmi .şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş