gebe
  1. Kızlar ilk hamilelik belirtileri ne zaman belli olur bana yardım eder misiniz

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında hamilelikbelirtisivarmı tarafından paylaşıldı.

İlk hamilelik belirtilerini ne zaman hissederin ne zaman belli olur, yani ne olursa hamilelik başlar ortaya çıkar diyebiliriz arkadaşlarım. Ben 5 aylık evliyim eşim inanılmaz düşkün çocuklara ve çocuğumuz olsun diye şimdiden söylenmeye başladı. Ya çevredme çok fazla çocuk isteyen ve çocuğu olmayan insanlar var benim acaba olur mu ona belli etmek istemiyorum ama bu aralar korunmasız ilişkiler yaşamaya başladık. Neye dikkat edeyim birde tam belirtileri okuyorum psikolojik olarak etkilenmiş olabilir miyim ? Yani tam ne zaman belli oluyor hamile olduğum lütfen bana yardım ediniz.

S.Merve

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Mervecim,
    Daha önceden sitemizde açtığmız konular zaten bu konunun altından sıralı şekilde 10 tane sıralanıyor ben yinede forumda araştırma yaparak aşağıda yer alan bazı konuların sana yardımcı olacağını düşünüyorum.

Gebelik belirtileri kategorisinde açılmış tüm konularımıza ulaşabilirsiniz.

GEBELİK bölümünden de diğer tüm konulara ulaşabilirsiniz. Sıkıntınız olur ise BURAYI tıklayarak sitemize üye olabilir ve sorularınızı online şekilde chatbox alanından diğer üyelerle de paylaşıp, bilgi alabilirsiniz.

3. gebiş göbüşlü

gebiş göbüşlü Forum Okuru

Teşekkürler ya verdiğiniz linki inceledim baya kapsamlı yazmışsınız. Nasıl olurda gebelikle ilgili bu güne kadar bu siteyi farkedemedim hayret

Teşekkürler sağolun.

4. peah be

peah be Forum Okuru

süper olmuş yas vallahi ücretsiz doğru bilgiler ellerinşze sağlık saolun

Kızlar ilk hamilelik belirtileri ne zaman belli olur bana yardım eder misiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik Belirtileri Ne Zaman Kendini Belli Eder ?

Gebelik Belirtileri Ne Zaman Kendini Belli Eder ?

Hamilelik Belirtileri Ne Zaman Görülmeye Başlar Erken Gebelik Belirtileri Ne Zaman Belli Olur Sevgili melekler, bebek sahibi olmak isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimizin sık sık akıllarına takılan sorulardan biri hamilelik belirtileri ne zaman görülmeye başlar sorusudur. Biz de daha önce paylaştığımız gebelik belirtileri nasıl olur konumuzun ardından bu kez gebelik belirtileri ne...
  2. Hamilelik ne zaman belli olur

Hamilelik ne zaman belli olur

Hamilelik tam olarak ne zaman belli olur ? Hamilelik sürecinde kadınlarımız ve anne adayları genelde biraz aceleci davranmaktadır. Özellikle regl günlerinizde bir farklılık var ise öncelikle kendinize şunu sormalısınız. Acaba bir üzüntü yaşadım mı reglimi geciktirecek mevsimsel yada duygusal bir değişiklik oldu mu ? Bu soruların tamamına hayır diye cevap veriyorsanız sırada test yaptırmak...
  3. bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

20 ağustos ta regl im bitti 10 gün sürmüştü reglim doğum kontrol hapınıda adet olmadan önce bırakmıştım. 22-24 ağustosta ovülasyon testi yapmış ve çift çizgiydi ve bu aralarda korunmasız ilişki yaşadık. 27 ağustostan sonra başlayan kasık ağrılarım bel ağrılarım idrarda koyu renklilik ve akıntım var sizce hamilelik belirtisi olabilirmi ? yardım edermisiniz lütfen bu belirtileri yaşayan varmı...
  4. Hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur?

Hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur?

Gebeliğin gerçekleşmesi için belli bir zaman aralığı mevcuttur. Bu zaman aralığında yaşanan ilişki sonucu ancak hamilelik oluşabilmektedir. Âdetin birinci gününden diğer âdetin birinci gününe kadar geçen süreye siklus adı verilir. Bu süre genel olarak 28 gündür. Gebeliğin oluşabilmesi için kadının yumurtlamış olması gerekir ve bu yumurta dışarı atılmadan sperm ile karşılaşırsa ancak o zaman...
  5. Hamilelik ne zaman oluşur?

Hamilelik ne zaman oluşur?

Adet dönemi düzenli bir kadın yumurtlama gününü adet dönemini hesaplayarak bilebilir. Beklenilen adet gününden 14 gün önce yumurtlama için en ideal gündür. Gebeliğin oluşması için en yüksek şans yumurtlamadan birkaç gün önce girilen ilişkidir. Yumurtlamadan sonra girilen ilişkiler ile kesinlikle gebe kalma oranı yok denecek kadar azdır. Yumurtlama evde uygulanan testler ile saptanabilir....

Sayfayı Paylaş