gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Nescafe'nin Zararları var mı varsa ne?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben gün de bir kaç kupa Nescafe içiyorum alışkanlık olmuş içmediğimde baş ağrısı yaşıyorum ve niyeyse çok gergin oluyorum acaba Nescafe'nin Zararları var mı varsa Nescafe'nin Zararları nelerdir?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kızlar Nescafe'nin Zararları var mı varsa ne? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Depresyon haplarının zararları nelerdir  bilen var mı

Depresyon haplarının zararları nelerdir bilen var mı

Arkadaşlarım depresyon hapı kullanan annem için soruyorum. Depresyon hapının kötü yanları nedir zararları nelerdir, nelere dikkat etmek gerekir bilginiz varsa paylaşın allah rızası için teşekkürler.
  2. Adaçayının Zararları Var mı ?

Adaçayının Zararları Var mı ?

Adaçayının zararları Adaçayı zararlı mı Adaçayı ve zararları hakkında bilgi Herşeyin azı karar, çoğu zarar melekler biliyorsunuz. Ve de sağlıklı olan bir çok besini tüketmek de bazı durumlarda sakıncalı olabiliyor. Bu makalemizde adaçayının zararları var mı sorusunun cevabını arayacağız :tik: Adaçayı, memleketimizde fazlaca tüketilen bitkisel bir çaydır. Hamile bayanların ve emziren...
  3. Altınçilek meyvesi nelere yararlı , zararları var mı ?

Altınçilek meyvesi nelere yararlı , zararları var mı ?

Bir ara çok moda olmuştu, herkes almaya başlamıştı, şimdi ben de alacağım ama epeydir hiç tvlerde falan çıkmıyor. Gerçekten faydalı mı yoksa bir modaydı geçti gitti mi ?
  4. baharatların zararları var mıdır ?

baharatların zararları var mıdır ?

Melekler, sizler de iyi bilirsiniz ki yemeklerin tadı baharatlarla çıkar. Ben de mutfağımda bol bol baharat kullanırım. Kaş yaparken göz çıkarmayalım, acaba diyorum baharatların zararları da var mı?
  5. zayıflama ilaçlarının zararları var mı?

zayıflama ilaçlarının zararları var mı?

Kızlar zayıflamak için ilaçlardan yarar sağlamaktan başka çarem kalmadı gibi ama hekes de ilaçlar zararlı diyor.Siz ne diyorsunuz bu konuda ?

Sayfayı Paylaş