gebe
  1. serap35

serap35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında serap35 tarafından paylaşıldı.

klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim 7 aydır bu hapları kullanıyorum ilk kez böyle birşey oldu kızlar cevap bekliyorum

klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 2 gün kadi arkadaslar acaba hamilemiyim

adetime 2 gün kadi arkadaslar acaba hamilemiyim

adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 12 gün var hamilemiyim merhaba arkadaslar,beni hatirladinizmi 3 ay önce üye olmustum.benim bu ay ücüncü denemem adetime iki gün var bu ay yumurtlama günlerime denk getirmeye calistim,bir haftadir acayip bas agrisi gaz sancisi ve kasik agrisi cekiyorum.kasik agrim bir gün oluyor bir gün olmuyor.test yapsam erkenmi acaba yardimci olurmusunuz
  2. Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim

Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim

Kızlar adetinm 1 gün geciktiğinde yada 2 3 4 yada 5 gün geciktiğinde ben evde yapılan gebelik testlerinden alsam hamile olduğum ortaya çıkar mı? birde kesin sonuç olur mu ? Olmaz ise acaba hangi testi yaptırmam gerek heyecandan ölecem çabuk cvp verin ya bana :)))
  3. bu sefer 4 gün geçti  hamilemiyim acaba?

bu sefer 4 gün geçti hamilemiyim acaba?

ben hep 28 günde adet oluyorum bu sefer 4 gün geçti ve aşırı bel ağrım kasık ve gögüs agrısı çekiyorum umutlnmak ıstemiyorum napsam
  4. Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Ya benim adetime 2 gün var adet olacak mis im gibi hissediyorum 15 gündür Goguslerim ağrıyor sertleştiler midem kaziniyor sürekli aç hissediyorum. Kasiklarim da batma lar oluyor dün normal idrar testi yaptım negatif. .. sizce hamile olma ihtimali m varmı
  5. Bugün adetim 1 gün sürdü acaba hamilemiyim

Bugün adetim 1 gün sürdü acaba hamilemiyim

Slm arkadaşlar benim bu ay Birgün adetim sürdü cok şaşırdım sizce hamile ola bilirmiyim

Sayfayı Paylaş