gebe
  1. bebişimbüyüdegel

bebişimbüyüdegel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

klomen

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında bebişimbüyüdegel tarafından paylaşıldı.

mrb,ben klomen kullanıyorum fakat kanamamı artırdı 10 gündür adetim.bu konuda bilgisi olan varmı.bulantı dışında ne ağrı ne hassasiyet hiçbir belirtide olmadı.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba durumunuzu hekiminizle danışın.Tedavi olumsuz komplikasyonlar yaratabilir

klomen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klomen Yorumları ( Klomen Kullananlar )

Klomen Yorumları ( Klomen Kullananlar )

klomen kullanım şekli klomen kullananların yorumları yorumları kullanırken ilişki kullanırken cinsel ilişki Aslında klomen yumurtaların uyarılması olayıdır, çatlama olduğunda doktorunuz size daha sık birlikte olun der ve hamilelik sürecini inanılmaz hızlandıran bir yöntembu arkadaşlarım. Sitemiz üzerinden bu konu ile alakalı bağzı yorumları vermek istiyoruz. Sizlerede bilgi olması açısında iyi...
  2. klomen

klomen

klomen slm aranıza yeni katıldım bende klomen kullanıyorum dr a gittim yumurta var dedi ama çatlamadan falan bahsetmedi kendiliğinden çatlıyor mu
  3. klomen kullananlar

klomen kullananlar

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım,ilk defa yazıyorum yazışma konusunda da bilgisizim yardımcı olursanız sevinirim. ben iki yıl kadar önce kürtaj oldum ondan sonra dagebelik oluşmadı klomen de kullandın çatlatma iğnesi de oldum sonuç olumsuz benim durumumda olan arakadaşlar varsa cevaplarınızı bekliyorum lütfen .
  4. Klomen

Klomen

]selamlar bn 2 yıllık evlıyım. ve 2 senedirde hiç korunmadık cocqumuz olmadı ve doktora gittim kan tahlıl sonucu hazıranda yumurtlamamısım doktr bana klomen dıye bır hap verdı temmuzdada tam 9 gun adetım gecıktı ayın 29. hasta oldum ve klomenı sabah akşam içmeye basladım acaba bır etkısını gorurmuyum klomen yumurtalıklarımı oluştururmu ya olusmazsa falan dıye korkuyorum cvplarınızı 4...
  5. klomen ovitrelle

klomen ovitrelle

merhaba en son 21 ekimde adet oldum ve 4. günü klomene başladım 31 de ovitrelle vuruldum bugun iğnenin üstünden 18 gün geçti cok merak ediyorum iğneden sonra kaç gün içinde adet gardımcı olun kızlaörülmesi normal ? hamile olma olasılığım varmı? yardıcı olun kızlar lütfen

Sayfayı Paylaş