gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kral Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kral Sözler Selam millet Kral Sözler var mı sizin sitelerinizde yoksa paylaşın varsa benimle paylaşın :) Emrivaki demeyin ricamdır ablalarım :D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kral Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kral SÖzler

Kral SÖzler

kral sözler kral sözler 2011 en 2011 Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi? » Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir.. » Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın...
  2. kral

kral

Kral Rüyada kral görmek, iş yaşamında başarıya kavuşacağınıza yorumlanır. Rüyada kral görmek, iş yaşamında başarıya kavuşacağınıza yorumlanır. Nüfuslu birini işaret eder.Rüyada her hangi bir memleketin kralini görmek. onunla konusmak firsatini elde etmek, devlet baskani tarafindan büyük bir mevkie veya büyük bir nimete nail olacagina, adinin herkes tarafindan taninip anilacagina isarettir
  3. En kral sözler

En kral sözler

en kral sözler kral sözler facebook atar gider atar atarlı giderli Bir nefes çektim cigaradan son birkez baktım hayata Bitsin artık herşey tamam gidiyorum elveda dünya GencLigimizi Yakanlara Sevdgimizi eLimizden aLanLara KoLlmuza Jilet attıranLara, isyanım ALLah'a DeğiL Tüm ALLaH’SızLara… hayat kovaLadığın yoLLarda çiziLmiş oLsa biLe bu yoLLardan birini seçeceksin, seçtiğin yoLda öLüm oLsa...
  4. Kral eğreltisi

Kral eğreltisi

kral eğreltisi kral eğreltisi, osmunda regalis Bende ilk defa duyuyorum ve inanın en az sizler kadar "kral eğreltisi de neyin nesiymiş" diye merak ediyorum Melek'ler:) Fazla merak iyi değil diyor ve hemem merakımızı gidermek için bilgileri sunuyorum :) KRAL EĞRELTİSİ a. Üreme organları yaprakların üzerinde, yaprak ayasından oldukça fırlamış bileşik demet biçiminde görünen basit...
  5. En Kral Sözler 2012

En Kral Sözler 2012

2012 Kral Sözler Alemdeki En Kral Sözler Vurucu mu vurucu , delici mi delici, birbirinden kral sözler geliyor melekler :D:D Gözlerine Bakınca Gördüm Kendimi, Kendime Bakınca Gördüm Gözlerindeki Sevgiyi… Seni Dün Gece Rüyaralarımda Gördüm Bu Gece iSe hayallerimde yaşatacağım… Siyahım Matemine Kapılsada hayatım, Siyahlıklar içinde Benim hayatım… Biz Sevdikmi Namusumuz Gibi Severiz...

Sayfayı Paylaş