lütfennn bana yardımcı olun arkadaşlar neolurrrr....:(:(

arkadaşlar düne kadar sık idrara çıkmam vardı ama bugun normala döndü daha salıya çok var galiba ben hamile değilim kan testi sonucu muhtemelen yanlış çıktı bana yardımcı olucak kimse yokmu canlarımmm :(:(

cnm kan testinin pek yanlacağnı sanmyrm ama sen ynede bi kan testi yaptr emin olmak için. ayrca düşük yapmş olblr mym demşn ama düşük yapmak bldgm kadryla çok ağrılı olur cnm. bu kadr basit olamaz. hem doktorunda bunu bilir zaten.

arkadaşlar yaaa benim kafam iyice karıştı bu gün yine kan testi vermeye gittim eve geldim sancılı şekilde adet oluyorum adet günü marın 3ünde olması gerekiyordu bu hafta çok stresliydim birde sizce ne olabilir bebek yok galiba bende :(:(

cevapların için teşekkür ederim canım peki ben adet gördüğümde ilk iki gün kanamam çok gelmişti ve bir arada çok koyu renkte özür diliyerek söylüyorum birde pelte şeklinde geldi ama hiç ağrım yoktu acaba ozaman düşük yapmış olabilirmiyim :(

ıdrarda cıkması ıcın adet gununden 10 15 gun gecıkınce saglıklı sonuc verıyor dıe bılıyorum ben.sen kan testını 2 gunde bır yenılet canım ıns.dusuk olmamıstır..

bu gün yine tekrarladım canım sonucu akşam üstü alıcam ama suan adet oluyorum normal bir durum değil bildiğim kadarıyla demi

MERHABA
kan testınde HCG b beta degerının yukselmesı demek gebelık baslangıcının oldugu anlamına gelıyor ama döllenmeden testın sonuc verecegını dusunmuyorum sen bence sabırlı olup bı jınekolojık muayene ol uzman doktora tahlıllerını goster normal sartlarda 2 gunde bır kan degerlerının yukselmesı gerekıyor bunun ölçümünü yapsınlar ben ılk doktora gıttıgımde bana su bılgıyı vermıstı önce kanda sonra ıdrar da sonra ultrasyonda bellı olur gebelık dıe cunku kanda beta degerı hormonları hemen etkılıyor ve kan degerlerını degıstırıyor kendınıde fazla sıtres altında bırakmamanı tavsıye ederım

Canım benim herşeyin hayırlısı olsun çok fazla stres yapma vakti zamanı geldiğinde eminimki dileğine kavuşacaksın:)

Geri