gebe
  1. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28

mükemmel kışlık domates yapımı

Konu, 'Turşular' kısmında bernam07 tarafından paylaşıldı.

istediğiniz miktarda domatesi ister rendeleyin ister rondodan geçirin ( ben rondodan geçirdim) daha sonra hepsini 1 tencerede kaynattım içine 1 fincan tuz 1 fincan sıvı yağ 1 fincanda toz şeker koydum yine kaynatmaya devam ettim daha sonra kaynarken kavanozlara koydum ağzını kapayıp ters çevirdim 1 gün boyunca ters durdular ertesi gün alıp onları balkona koydum mis gibi oldular bu şekilde bozulmuyorlar benden söylemesi..

deniz-07 bunu beğendi.
mükemmel kışlık domates yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kışlıklar ...

Kışlıklar ...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kışlık Hazırlıkları İçin Neler Yaptınız Melekler ?

Kışlık Hazırlıkları İçin Neler Yaptınız Melekler ?

Bu konu; kışlık hazırlıklarımız 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kış kapıda. Havaların böyle şerbet gibi ılık gitmesi sizi yanıltmasın. Ekimin sonuna doğru yaklaşmamaıza rağmen hala havalar böyle sıcaksa, emin olun soğuklar bir anda gelecek ve kötü gelecek :D:D Tabi Allah bilir ama kış bir türlü gelmediyse, yaza da biraz geç kavuşacağız demektir.:D:D Tabi ki yaz...
  3. Kışlık El Örgüsü Boyunluk Yapımı(video)

Kışlık El Örgüsü Boyunluk Yapımı(video)

örgü boyunluk, el örgüsü boyunluk, kışlık boyunluk Sevgili melekler, kış gelip çatmadan ufak ufak örgü örmeye başlamalı, varsa eksiklerimiz tamamlamalıyız. Örerken hem boş vakitlerimizi değerlendirebileceğimiz hem de kendimiz dışında eşimize dostumuza hediye edebileceğimiz el örgüsü boyunluk nasıl örülür, buyrun videodan birlikte öğrenelim... [media]
  4. Kavanozda Kışlık Domates Konservesi Yapılışı

Kavanozda Kışlık Domates Konservesi Yapılışı

kışlık domates nasıl yapılır, konserve domates yapılışı, konserve domates nasıl yapılır Eylül ayının sonlarını yaşadığımız şu günler de artık çoğu evde kışlık hazırlıklar bitti yada devam ediyor. Halen kışlık domates konservesi yapmadıysanız bence bir an önce acele etmenizde fayda var. Birkaç gün önce bende kışlık domates konservelerimi tamamlayarak 50 kavanoz kadar konserve hazırladım. Bunun...
  5. Kışlık kahvaltılık domates sosu nasıl yapılır?

Kışlık kahvaltılık domates sosu nasıl yapılır?

Merhaba sevgili hanımlar kış hazırlıklarına devam ediyoruz.Ve kahvaltı sofralarınız için bu yazımızda domates sosu tarifini vericem.Daha önce kahvaltılık acılı ezme tarifini paylaşmıştım.Dilerseniz o yazıda inceleyebilirsiniz.Domets sosunu ister acılı ister acısız yapabilirsiniz damak zevkinize kalmış seçim. Türk milleti olarak bizim için en önemli öğündür kahvaltı .Kahvaltı...

Sayfayı Paylaş