gebe
  1. JeLyb0n

JeLyb0n Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Nasıl söylemeliyim :/

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında JeLyb0n tarafından paylaşıldı.

Bnm bi sevgilim var fakat bunu anneme söylemem gerektiğini düşünüyorum.İleridebir şekilde duyarsa en azından neden sakLadın dememeli. Ayrıca ciddi bi ilişki düşünyoruz ikimzde. Sizce nasıl söylemeliyim .?

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Her ne olursa olsun saklamam cok kotu,baskasindan duyupta guveni sarsilmasin ve senin goremedigin bazi detaylari da gorebilir ve beklide senin icin olumsuz bir kisi ise sana yardim da edebilir,onaylarsa da her sey yoluna girer canim,fakat annen bu durumu onaylamazsada uzulme

bayırgülü bunu beğendi.
  3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    yasin kac bilmiyorum, ciddiysen evde yalniz oldugunuz zaman söyle öyle güle oynaya degil gergin oldugunu anlasin ben esimle 2 yil ciktiktan snra bunu anneme söyledim hemde nasil korktum oysaki hic gerek yokmus tabi alnimdan öpmedi ama tmm bakariz ciddilerse gelsinler görüselim fln dedi veeee simdi 5 yillik mutlu bir evliligim var :) hic cekinme kisaca o senin annen kötülügünü asla istemez

bayırgülü bunu beğendi.
  4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    öncelikle aramıza hoşgeldin canımm....bu zamana kadar annenle yada ailenle paylaşman gerekliydii her anne baba kızının kimlerle gezdiğini bilmeye hakları vardır...hadiii babaya kız cocukları utnaıp diyemez ama anneye demek gerekirr bence anneni all karşına bir arkadaş bir dost gibi all konuşş sonra nasıl biri oldugunu anlatt zaten sorar büyük ihtimal annen kim nasıl biri hatta gerekirse onu annenle tanıştır....hayatının en özel insanını en özel kişilere anlat ...herşey gönlünce olsun ...ve mutlulugun daim olsun.....

5. JeLyb0n

JeLyb0n Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ed4rm inşallah :) haklsıınız snırım. Tanıştrmalıyımda

6. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bencede tanıştır bu yani dogrusu canım herşey gönlünce olsun....

7. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sorun bendede var cnm.ben söylemeye çalıştm ama hiçte olumlu bi tepki almadım.o benm ailemle ilgli bişey.sen söyle korkma.bizmkiler sevmz öle sevgli fln görücü usulu diolar.annm vermm dio zaten.biz birbrmizi cok seviyoruz o şuan askerde.bi gelsin bizmkiler istemse bile onlar gelip istiycek.ve bide ben kaynanamla oturmk zorndayım.bide annm bunu duydu iyice dellendi.kaynanla otrmssn belki dio.kadın hasta ocası yok mecburumn otrmaya ama anlamıo annem.annmde haklı oda benm mutlu olmamı istio ama.beni hiç anlamıo ailem.cok zor bişeylerin üstesinden tek başına gelmk.keşke daha anlyışlı bi ailem olsaydı.

bayırgülü bunu beğendi.
  8. JeLyb0n

JeLyb0n Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SöyLedm dsteklriniz
    için tşekkür ederm oLumLu bir tepki verdi umarım hep böyle kaLr :)). Cnm senn içinde çok üzüLdüm :((

9. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

hehh işte bu kadar canım benim sen dogru kişiyi sevdikten dogru dürüst insanı bulduktan sonra herkezden olumlu tepkii alırsınn...bunlar dogal şeyler yaaa....herşey gönlünce olsun...

Son düzenleme: 6 Eylül 2010
  10. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

evet aslında bu durum aile yapısına da baglı canımm...ama üzülme bunlar gelip gecici şeyler canını sıkma herşey zmanla düzelirr bak sen şimdii hiç bişey yapma sevdiğini beklee o gelsin herşeyi el ele yola koyarsınız sen mutlu olduktan sonra ister kaynana yanı olsun hem o da senin bir annen olacak ....herşey gönlünce olsun canım....ve şunu da diyeyim gercktn seviyorsan asla vazgecme sevdiğinden...

bayırgülü bunu beğendi.
  11. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım anne bu seni dinleyecektir. onun en sevdiği yemekleri yap birgün veya sadece sevdiği bir içecek de olur. sonra oturun annecim sana söyleyeceklerim var diye başla lafa...:)

12. berenis

berenis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sewindim senin adına en doğrusunu yaptın bnde annemle arkadaş gbyımdir herşeyi paylaşır dertleşiriz herkezin annesi bnm annem gb olsa hiç sorun kalmaz 8))

13. Kanatsiz_Melek

Kanatsiz_Melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar aynı sorunla bende karsı karsıyayım.. yasım 18 ve bir ilişkim var henuz cok taze 4 aylık ama hayatım boyunca karsıma çıkan en doğru insan olduğunu düşünüyorumm.. niyetim evlilik değil şimdilik yasım bunun için uygun değil bence bunu biliyorum.. ama herşeyden annemin haberi olsun istiyorum yalan söylemek istemiyorum.. benim annem böyle şeylere başkaları anlattığında çok esnek bakar ama sıra bana yani kendi kızına gelince çok sert bi tavır sergileyebiliyor. daha önce 4 yıl önce hoşlanıyorum demiştim başka bi çock için ve evden cıkartmama veya yaptığım her harekette kusku duymaya başlamıştı.. son zamanlarda davranışlarımdan anlıyor bi gariplik olduğunu ama ben yine aynı tepkilerle karsılaşmaktan korkuyorum..LÜTFEN yardımcı olun çok ihtiyacım var..

bayırgülü bunu beğendi.
  14. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    ben olsam şöyle başlardım : anne sen hiç aşık oldun mu :)))

şaka bi yana ben de zamanında söylemedim söylemedim tam istemeye geleceklerken söyledim :)) ii oldu ama bi anda he demek zorunda kaldılar :)))

15. Kanatsiz_Melek

Kanatsiz_Melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bilmiyorum böyle sakmalamak mı en doğrusu yada saklamamak mı??

Nasıl söylemeliyim :/ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl yaşayanlar nasıl ölüyorlar?

Nasıl yaşayanlar nasıl ölüyorlar?

Yapılan bir araştırmaya göre, karakterimiz, yakalanacağımız hastalıklar ve hayat süremiz hakkında önemli ipuçları veriyor. Kişiliğimiz ve hayata bakışımız vücudumuzu etkiliyor. DÜŞÜNCESİZ Akıllara gelen ilk şeyi karşısındaki insanın kırılıp kırılmayacağını düşünmeden söyleyen insanlar en fazla kazalarda hayatını kaybediyor. ENDİŞELİ Kaygı bozukluğu olan ve en küçük olaydan dahi endişeye...
  2. Evde son sözü kim söylemeli?

Evde son sözü kim söylemeli?

'Bu evde son sözü ben söylerim.' diyen erkek tipi aile hayatını olumsuz etkiliyor. Peki, evde son sözü kim söylemeli? "Bu evde son sözü ben söylerim." dedi oldukça eğitimli olan evin beyi. Hanım sakince, "Neden?" diye sordu. "Çünkü ben erkeğim." diye cevapladı bey." "Peki bu ev ikimizin değil mi? Sen-ben farklı mıyız?" diyen hanımın sözü yarıda...
  3. nasıl etkileyebilirim

nasıl etkileyebilirim

ben bir çocuğu seviyorum . geçen sene bu çocuk bana çıkma teklifi etti ben baskasına asık oldugum için onun farkına varamadımm :( şimdu bu yıl yaklaşık iki buçuk aydır peşindeyim ortak arkadaşlarımızla felan nasıl oldugunu neler yaptıgını haberlerini alıyorum . ben buna açıldım seviyorum seni dedim. buluştuk ama buluşmadan once heveslenme cıkma teklifi etmicem dedi odun. neyse buluştuk...
  4. Dua Ederken Neler Söylemeliyiz

Dua Ederken Neler Söylemeliyiz

Dua Ederken Neler Söylemeliyiz bu konuda bilgi verecek olan var mı aranızda?

Sayfayı Paylaş