gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Oruca uygun diyet listesi var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Oruçluyken uygulayabileceğimiz oruçta diyet gibi algılayabilirsiniz arkadaşlarım da buna uygun bi diyet listesi var mı. Yani hem ibadetimizi yapsak hemde kilo almadan kilo versek varmı bi diyet listesi

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Oruca uygun diyet listesi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsmail Özçiçek'e 50 kilo verdiren diyet listesi var mı

İsmail Özçiçek'e 50 kilo verdiren diyet listesi var mı

ismail özçiçek Az önce Atv kalalındaki bir proğramda gördüm İsmail Özçiçek isimli şahıs inanılır gibi değil ama tam tamına 10 ayda 50 kilo vermiş arkadaşlarım. Kalple ilgili sorundan dolayı doktoru ile egörüşmüş ve acil kilo vermesi hususunda mutabık kalmışlar. Oda bir diyet uygulamış ve toplamda 50 kilo veremilmiş ! Bu diyet menüsünü bilen var mı bu liste lazım banada ?
  2. Dukan Diyet Tarifleri var mı

Dukan Diyet Tarifleri var mı

Arkadaşlarım acil diyete gireceğim de bana dukan diyet tarifi lazım bu hususta yardım lütfen acilen 5 kilo vermem lazım
  3. Paleo Diyeti Yapanlar Var mı

Paleo Diyeti Yapanlar Var mı

Arkadaşlarım paleo diyeti ve beslenme tarzını benimsemek istiyorum başladım başlayacağım. İnanılmaz halsizlik vs durumum var bu diyet hakkında bana yapanlar bilgi veribilir mi teşekkürler.
  4. Bebek alışveriş listesi yapmaya var mısınız melekler?

Bebek alışveriş listesi yapmaya var mısınız melekler?

Tüm gebelerin sabırsızlıkla beklediği anlardan biri de alışveriş zamanıdır.Toplum olarak da hep bekle bekle hele bi sekizinci aya gir ondan sonra hazırlarsın denir.Ama ben bekleyemedim.Acil olarak ilk anda lazım olacaklarımı aldım.Ama insan tecrübesiz olunca neler alacağını nelerin gerçek anlamda yararlı veya gereksiz alınmaması gerekenler neler bilemiyor.Ben de hem bana hem de gebe olan...
  5. diyet aşure tarifiniz var mı

diyet aşure tarifiniz var mı

Aşure zamanı geçti mi bilmiyorum ama tatlı bu her zaman yenir diye düşünüyorum :D Sizden diyet aşure tarifi istiyorum.Şekerim var ama aşureyi de çok özledim, varsa tarifiniz çok memnun olacağım :D

Sayfayı Paylaş