gebe
  1. semah

semah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Ozon Kremi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında semah tarafından paylaşıldı.

arkadaslar ozon kremı hakkında bılgısı olanlar kullananlar varmı yüzde sıvılceler sıvılce ızlerı lekeler deformeler ıcın cok ıyı bır urun oldugunu duydum ne derece dogru bılemıyorum hangı markayı önerırsınız

Ozon Kremi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ozon gazının faydaları

ozon gazının faydaları

ozon gazının faydaları ozon tedavisinin faydaları tedavisi gazı Maltepe'de yeni açılan ozon gazı ile tedavi merkezi Ozon Club, kısa sürede ünlülerin uğrak yeri oldu. Ozon gazının vücuttaki kanın yenilenmesinde, saç bakımında, saunada ve birçok hastalığın tedavisinde kullanıldığı merkeze gelen ünlü manken Tuğba Altıntop da kanını temizletti. Altıntop, "Çok iyi hissediyorum....
  2. ozon yağı

ozon yağı

ozon yagi almanyada bonviva ozon yağı Ozon Yağı ; Mucizevi yağ Ozonlanmış yağ cilt bakımı konusunda devrim niteliğinde. Saf oksijen molekülleri ozonlanmış zeytin yağı içinde jel olarak bekletiliyor ve kolayca deriye masaj yapılarak alınabiliyor. Bebek gibi bir tene sahip olabilmek ozonlanmış yağla mümkün. Sağlıklı, ışıl ışıl parlayan, güçlü bir cilde sahip olabilmek için ozonlanmış yağ en...
  3. Ozon Yağı

Ozon Yağı

Faydaları saymakla bitmez aslında. Çünkü içeriğinde sadece Zeytinyağ ve Ozon var... 3 tane Oksijen atomunun birleşmesidir Ozon. Kısaca, doğadaki ozon gazı sayesinde yaşıyoruz denebilir :) İnsan sağlığına zarar vermeyen tek sterilizasyon gazıdır. Ve 1800'lü yıllardan itibaren de tedavi amacıyla kullanılmaya başlanmış... Ozon Yağı, Zeytinyağı'na belli aralıklarla ve düzenli olarak ozon gazı...
  4. Ozon Yağı Faydaları

Ozon Yağı Faydaları

Ozon Yağı Faydaları nelerdir ben Ozon Yağı Faydalarını çok merak ediyorum kullansam mı diye kararsızım.
  5. Ozon tedavisinin yararları nelerdir?

Ozon tedavisinin yararları nelerdir?

Ozon terapinin bilimsel olarak kanıtlamış olan, fiziksel sorunlarımıza en temelden getirdiği çözümler sonucunda, ilk bir kaç seans dan sonra dahi görebileceğiniz olumlu ve pratik etkilerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz; – Hücre ve dokulara giden kan dolaşımı artar. – Deri de artan kan dolaşımı ile birlikte cilt yenilenir, temiz ve pürüzsüz görünüm sağlanır. – Bağışıklık sistemini...

Sayfayı Paylaş