gebe
  1. sümerra

sümerra Forum Okuru

Pastırmalı Sucuklu Gözleme Tarifi

Konu, 'Hamur İşleri' kısmında sümerra tarafından paylaşıldı.

Pastırmalı Sucuklu Gözleme Tarifi Pastırmalı Sucuklu Gözleme için Gereken Malzemeler:

4 adet yufka
    2 çorba kaşığı tereyağı
    4 dilim pastırma
    8 ince dilim sucuk
    50 gram beyaz peynir

Pastırmalı Sucuklu Gözleme Hazırlanışı:

Tereyağını eritip yufkaların üzerine az miktarda sürün. Pastırmaları ve sucukları ince kıyıp rendelenmiş peynirle karıştırın. Yufkanın üzerine az miktarda yerleştirip zarf gibi katlayın. Yağsız tavada iki yüzünü de 4 dakika pişirip servis tabaklarına dizin. Çok güzel ve kolay bir gözleme oluyor. İstenirse tatlı olarak da hazırlanabilir. İçini tatlı olarak yapmak isterseniz yine tereyağı ama kıyılmış fıstık ve şeker serpin. Katlayın ve tavada pişirin.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Temmuz 2014
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ramazanda da ne gider ha hahahahahaha

Pastırmalı Sucuklu Gözleme Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gözlem\gözlem aleti

gözlem\gözlem aleti

Gözlem yapmak, bir şeyin aslını anlamaya çalışmak ve unsurları yerli yerine koymaya; Gözlem aleti görmek, üst düzey devlet adamlarına yakınlığı olan kimseye delalet eder.
  2. Resimli Denenmiş...Sucuklu Kuru Fasulye Tarifi

Resimli Denenmiş...Sucuklu Kuru Fasulye Tarifi

kuru fasulye tarifi sucuklu kuru fasulye tarifi sucuklu nasıl yapılır fasülye Yukarda gördüğünüz benim yaptığım arkadaşlar.Harika oldu gerçekten .Şiddetle tavsiye ederim.Eşim parmaklarını yedi :) Malzemeler: * 2 su bardağı kuru fasulye, * 1 büyük soğan, * yarım kangal sucuk, * 1 tepeleme kaşık salça, * karabıber kırmızı biber, tuz, *...
  3. Sucuklu Mantarlı Güveç Nasıl Yapılır..Sucuklu Mantarlı Güveç Tarifi..

Sucuklu Mantarlı Güveç Nasıl Yapılır..Sucuklu Mantarlı Güveç Tarifi..

Sucuklu Mantarlı Güveç Tarifi Sucuklu Mantarlı Güveç Nasıl Yapılır Güveç severler işte şimdide böylesini bir deneyin..Sucuğun ve mantarın muhteşem kokusunu güveçle bütünleştirmek için işte tarifini sizinle paylaşıyorum... Malzemeler: 1 kangal sucuk 500 gr mantar 3 soğan 3 diş sarımsak 3 domates 2 sivri biber 4 yemek kaşığı ayçiçeği yağı 100 gr kaşar peyniri Tuz Karabiber Kırmızı pul...
  4. Sucuklu Jambonlu Sandviç Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Sucuklu Jambonlu Sandviç Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Sucuklu Jambonlu Sandviç Tarifi istiyorum aranızda Sucuklu Jambonlu Sandviç yapılışını bilen var ise lütfen bana da tarifini versin.
  5. Pastırmalı Ispanak Tarifi

Pastırmalı Ispanak Tarifi

Pastırmalı Ispanak Tarifi Pastırmalı Ispanak için Gereken Malzemeler: Yarım kilogram ıspanak 1 adet orta boy kuru soğan 100 gram pastırma 1 kahve fincanı sıvıyağ 1 tatlı kaşığı tereyağı 4 adet yumurta Yeterince tuz, kırmızıbiber, karabiber Pastırmalı Ispanak Hazırlanışı: Ayıklayıp yıkadığımız ıspanakları hiç su ilave etmeden, kendi bıraktığı su ile hafifçe diriliğini kaybedene dek...

Sayfayı Paylaş