Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

Arkadaşlar şimdi bu saçları uzatıyorya ben denemek istiyorum.Acaba gürleşir mi yani saçlarım ince telli ve çok az. Cevaplarınızı bekliyorum canlarımmm :)

arkadaşlar bu gün benim 2. denemem inanılmaz derecede saçımda parlama oldu umarım istediğim sonucu elde ederim :) tavsiye ederim deneyin uzamasa bile saçta inanılmaz bi canlılık ve parlaklık sağlıyo:)

Kızlar bu formülü kesinlkle deneyin mükemmel birşeymiş paylaşan arkadaşımıza çok teşekr ederim inanın dün akşam uyguladım birde içine lavanta yağı kattım . Sonuç mükemmel saçlar hem yumuşacık oluyor birde mükkemmel kokuyor. Deneyin pişman olmazsınız ben çk memnun kaldım ve bu daha 1.günüm acaba 1 aydan sonra ne olur artık görücezzz :)

melekler ben bu formülü denedim ve faydası gördüm bugün evimizin yakınındaki aktarda özel bir karışım yaptırdım.
biberiye yağı
ceviz yağı
cam terebentin yağı
fındık yağı
hint yağı
ısırgan tohumu yağı
sarmısak yağı
tatlı badem yağı
naturel sızma zeytin yağı umarım faydasını görücemm ben kullanmadan önce bi tane bemiks kırmayı düşünüyorum..

herkese selamlar arkadaşlar; benim saçlarım katlı ve sırtımın birazıcık asagısında. gecen sene 1 kere orialle acıp kahve köpüğü boyadım ve yaz sonunda saçlarım sarı oldu haliyle sarı dip yapmak zorunda kalıorum. durum böyle oluncada saclarm yıprandı ve ocak aynda kestirdim. şuanda gözüme cok cansız gözüküyor ve tekrardan kestirmek istemiyorum. biran önce saglıklı bir sekilde uzaması kanaatindeyim sizce bu bemix ampül,badem yagı ve sinameki işe yarıyormu? bilgilendiriseniz cokk sevinirim. şimdiden teşekkürler melekler:)

arkadaşlar bugün alacağım bu malzemeleri, etkisini ne kadar gördüğümü 1 ay sonra yazarım. benim saçlarım koparak dökülüyor, sürekli rengini açtırdığım için, dipten uzasa bile belli olmuyor o yüzden koptukça saçlarım. hızlı uzatan bir şeye ihtiyacım var, umarım işe yarıyordur.

merhaba arkadaşlar, ben sinamekeyi yaklaşık 1buçuk aydır kullanıyorum. Ve ciddden faydasını gördüğümü söylemek istiyorum. benim saçlarım (çok fazla da düzleştirici yaptığımdan biraz da) hiç uzamazdı. sert ve kuru yapılı saçlara sahbim. bu yüzden sürekli de uçlardan kopar. sinameki uygulaması yapmaya başladığımdan beri 1 kez düzleştirici kullandım zorunda olmadan kulllanmıcama söz verdi,m kendime. buda aslında belki uzamasına yardımcı olu. birde ben badem yağı yerine zeytin yağı ekleyerek kullandım bu ay badem yağıyla denicem. birde eğer saçınızda boya varsa dibine uygulamamıza rağmen akıtıyo. haberiniz olsun. her yıkamada saçlarımın rengi açıldı. ama eğer boya yoksa böyle bir etkisi yok diye düşünüyorum. ha birde birazda saç dibini kurutuyo aslında bundan içine badem yağı katılıyo diye düşünüyorum. yani eğer bu uygulamayı yapmaya kararlıysanız. saçlarınıza biraz yağlarla bakım da yapın derim. ben mesela saçlarımı kuru hissettikçe gliis kuru saçlar iin olan durulanmayan spreylerden kullanıyorum. herkese kolay gelsin. umarım faydalı olmuştur yazdıklarım...........

Geri