gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

sevgiliden ayrıldıktan sonra farkedilen şey ?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

ayrılan erkek ne yapar erkekler ayrıldıktan sonra ne yapar ayrılıp pişman olmak ayrıldıktan sonra erkekler ayrılıp pişman olanlar allahh hiçç hiç kimsye göstermesin meleklerim ayrılıgı ... sevgilinizden ayrıldıgınızda fark edilen şey nedir meleklerim ??

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ilk dakikalarda pişmanlık duyarsın onda hata olsada kendinde ararsın ve kucuk bi eksik yanını kocaman hata gibi görüp aslında sorun benmisim onu bu hale getirdm diye düsünür üzüntüden ağlarsın değerini anlarsın aramak konusmak hatta sarılıp öpmek istersin ama cocuk oyuncağı değildir bu coktan bitmiştir.dönüşü vardır ama dakikasında dönmek iliskiyi kukladan baska birşeye dönüştürmez.aradan saatler geçer vs. saatler geçer ona ait bişeyler görürsün internette telefonda yada birinden birşey duyarsın icini kıskanclık kaplar mesaj atmak istersin oda atmaz ama ondan da msj beklersin .beklersin ama atmazzz ve dayanamayıp sen atarsın aradan 20 dakika gecince belki cevap verir belkide hiç vermez.sen değerini anlamıssındır ama o gitmiştir belkide...yada sonu mutluda bitebilir mutsuzda..

yasemin asu bunu beğendi.
  3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    aminn gamzemm :18: içim paramparça olsada inkar etmeye çalışsamda ona kızamadığımı ona ait olduğumu onsuzken bile onunla yaşadığımı farkettim en zoru da bu galiba :18:

4. kahve

kahve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yanımdaki boşluk

5. SpeciaL16

SpeciaL16 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kendimi fark ederim, ne olursa olsun ne biterse bitsin yine kendimle kaldığımı bilirdim bu sayede bu yüzden üzülmezdim , üzmezdim.

6. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ilk zamanlar pişmanlik la kararlılık arasinda kalırım sonra bir daha bu ayrılık kararini alma nedenimi düşünürüm ve gercekten hep mantıklı sebeplerden dolayı ayrıldım o yüzden hayatımda önümdeki bir engeli kaldırmiş gibi hissederim .. harcadığım vakite üzülürüm .

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Kaybedilen ve boşa harcanan zaman...

8. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    genelde Allah ım ben ne kadar aptal mışım derdim...çünkü beraberken göremediğin şeyleri ayrılınca görebiliyosun

9. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    onu sevdiğim kadar kimseyi sevmeediğimi farkettim ..

10. yagmur33

yagmur33 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bütün sucu kendinde ararsin pisman olursun ama bir süre gecdikden sonra kendini sucsuz görür sevdigini suclarsin.hersey yalan olur özlersin ulasamazsin kahrolursun onsuz yapamazsin özlerrsin..hersey yaparsin ama görmez aci cekersin anlamaz..boslukda hissedersin kendini hersey anlamsiz olur

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben 3 yıl süren bir evliliği biten bir insan olarak, yaşadıklarım belki diğer insanlara faydalı olabilir amacıyla yazıyorum. Görücü usulü evlendim, eşimi annem seçmişti, eşim çok sevecen, sessiz,uyumlu ve sevgi dolu bir insandı, neden böyle oldu bilmiyorum ama, bende onu çok seviyordum, oda beni, Ayrılalı 1 yılı yeni geçti ve ben bunu ilk defa itiraf ediyorum ki, onu çok ama çok özledim, ve şuanda onun yeni bir hayata başladığını bildiğim için geri dönemiyorum, özür dileyemiyorum, hiçbirşey yapamıyorum, giden mutluluğuma arkasından bakıyorum sadece. Çok güzel bir evliliğimiz vardı, eşimle çok güzel anlaşıyorduk aslında, ama aileler araya girdi, daha doğrusu eşimin yaptığı herşeye muhalefet olmayı başarı olarak gören annem devamlı eşime zulmedip, onu üzmeye başlayınca, ve bu konuda eşim bana her dönüp, annen bana bun neden yapıyor? dediğinde, annem haklı dediğim için, eşim devamlı yanlız,savunmasız ve haksız duruma düşürdüm, böylece benm korumam gereken eşimi, mecburen ailesi korumak zorunda kaldı, ve her tartışmada eşimle birlikte ailesini de kırmaya başladım, bana ve anneme çok sabretti, ama ben gözümün önünde olan herhangi bir olayda bile annnemin ne derece haksız olduğunu gördüğüm, bldiğim halde, hep annemi destekledim, ve en son şubat ayında eşim evden üm eşyalarını alarak ayrıldı, ve dava açtı. Tabi annemin siniri bitmedi,bunca yaptığımız eziyetin üstüne birde dava dilekçelerini süsledik, annemizi ve kendimizi haklı gösterdik, tüm suç karşı taraftaydı, çok kötü bir insandı vs. Olmayan şeyler yazıld, olanlar çarpıtıldı, annem kurguladı, biz yazdık, ama tutmadı, eşim benden nafaka ve tazminatla ayrıldı,
    sorun şurda ki, o günler de ailem hep yanımdaydı, abilerim destek çıkıyordu, boşa oğlum bu kızı diyorlardı amma velakin, benim eşimin onlara yaptığı hiçbir saygısızlık yada kötülük asla dokunmamıştı, ama hepsi birden sanki yıllarca eşimden dayak yemişler gibi konuşmaya başladılar eşim hakkında, beni yanlız bırakmıyorlardı, hobaaaaa elimizden geleni arkamıza koymuyoruz, iftiralar atıyoruz falan.
    Dava yı yine de eşim kazandı, ve boşandık bitti
    sonra ne oldu biliyor msunuz
    Etrafımda bana o akılları veren ne annem, ne abim, ne kız kardeşim, kimse kalmadı, tek başıma kaldım, borç içinde kaldım, borç isteyecek kimsem yok, halbu ki evliyken kayınpederimden çok borç almıştım, kimse manevi olarak destek çıkmaz oldu, halbu ki eşim bana en zor günlerimde destek verirdi altınlarını verirdi, sevgisin verirdi,..........
    Şuanda nasıl pişmnım biliyor mususnuz?
    bir daha hayata gelsem, eşimi asla bırakmazdım, anneminde ağzına bakmazdım, kimse eşinizden daha kıymetli değil bunu unutmayın, herkes dış kapının dış mandalı.
    Evlilik birliği içinde eğer, eşinizle bir sorun yaşadığınzda, kendi aileneizden bazı insanlar
    evet sen haklısın, yapabileceğin hiçbirşey yok, boşan, sen daha iyilerine layıksın, boşver, sen herşeyi yaptın,sende hiç suç yok, bak o suçlu vs.... konuşuyorlarsa, bilin ki o insanlar sizin düşmanınızdır, çünkü hatasız insan olmaz, bir sorun yaşandığı zaman ,insan önce kendi insanına kızar, düzeltebileceklerini düzeltsin diye, yok sen haklısın diyorsa, o insandan sana fayda yok, sonunda yanlız kalan ben oldum, eşim yeni bir hayat kuruyor, çok mutluymuş duydum. içim kan ağlıyor, annemin vicdanı rahat mı acaba çok merak ediyorum, bunu yüzüne hiç vurmadım ama, yuvamı yıktı. ve bunu yaşamış bir insan olarak, bir erkek olarak, eşine sahip çıkamamış bir erkek olarak söylüyorum, bu ülkede kadınlar eşlerinden gördükleri şiddet kadar da kaynana dan görüyorlar ve biz erkekler onları, en kıymetli varlıklarımızı annelerimizden koruyamıyoruz.

yakışıklım bunu beğendi.
  12. prensesh

prensesh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
sevgiliden ayrıldıktan sonra farkedilen şey ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kesin Resimden Sonra Bakacaksın Şeyine..

Kesin Resimden Sonra Bakacaksın Şeyine..

amını gösteren kız resimleri kesin bakacaksın
  2. Sevgiliden gelen her şey sevgilidir

Sevgiliden gelen her şey sevgilidir

sevgiliden gelen herşey sevgilidir sevgiliden kurtulma duası karasevdadan kurtulma duası kara sevdadan Sevgiliden gelen her şey sevgilidir.” Sevgili, biraz sendir ve sen biraz sevgili Sevgili, eksilmeden paylaşılan ömür olmalı Sevgili, kan-ter içinde uyandığın kabus sonrası Başucunda bulduğun bir bardak su olmalı. Sevgili, ateşlenmiş başında ıslak tülbent olmalı. Sevgili, gecenin...
  3. Tan sağtürk bergüzar korel'den ayrıldıktan sonra

Tan sağtürk bergüzar korel'den ayrıldıktan sonra

'ÇOCUK DÜŞÜNÜYORDUM AMA..' TAN SAĞTÜRK BERGÜZAR KOREL'DEN AYRILDIKTAN SONRA YAŞADIKLARINI BALÇİÇEK PAMİR'E ANLATTI Balet ve oyuncu Tan Sağtürk Söz Sende'de Balçiçek Pamir'in sorularını yanıtladı. Bez Bebek dizisinden söz edildiği sırada Balçiçek Pamir'in 'Bir çocuğun olsun diye düşünmüyor musun?' sorusuna Tan Sağtürk, 'Düşünüyordum ama...Bakalım şimdi ne olacak. O da bir açlık duygusu...
  4. Sevgilinizden Ayrıldıktan Sonra Toparlanmanın Yolları

Sevgilinizden Ayrıldıktan Sonra Toparlanmanın Yolları

Onsuz yaşayamayacağını mı düşünüyorsun? Yanılıyorsun! Yarın sabah uyandığında onun adını bile hatırlamıyor olacaksın... Aşıktın. Ayakların yerden kesilmişti. Sanki gökyüzünde uçuyordun. Sorunlar bulutlar kadar hafif, hayat gökkuşağı kadar renkli görünüyordu gözüne. Ama biri bir tekme vurdu, seni yeryüzüne attı. Artık mutsuz, umutsuz ve yalnızsın. Öyleyse Kırık Kalpler Kulübü'ne hoşgeldin....
  5. Otuzundan sonra yapamadığın tek şey…

Otuzundan sonra yapamadığın tek şey…

otuzundan sonra yapamadiğin tek şey otuzundan sonra İnsan 30 yaşından sonra arkadaş yapamıyor kendine. Koca yapıyor, karı yapıyor, çocuk yapıyor, arkadaş yapamıyor. Yapsa da eskiler gibi olmuyor. Halbuki uykuya dalar gibi arkadaş olurduk okuldayken. Arkadaş olmak için yaratılmış gibiydik. Bir hafta içinde böbrek verecek hale gelirdik. Neden olmuyor bu işler 30'undan sonra?...

Sayfayı Paylaş