gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgilimi etkileyecek güzel sözler arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çok güzel giden bir ilişkim var ve onu çok seviyorum.Ona güzel mesajlar atmak istiyorum, onu etkileyecek olan güzel sözler. Yazabilirmisiniz bana ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    -Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?
    -Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..

-Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

-İnsan ya hayrandır sana ya düşman, ya hiç yokmuşsın gibi unutulursun Ya bir dakika bile çıkmazsın akıldan

-Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense

-Doğan güneşi bana doğsa, her mutluluk beni bulsa, Bütün dünya benim olsa sensiz hayat yaşanmıyor

-Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi,Sen bazen yaşanacak hayatın cesaret verecek mutluluk yanı,
    Sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni

-Şu an hayatta olmamın çok güzel bir nedeni var,Bu nedende yüreğimdeki sensin

-Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin

-Ben, seni, gözlerimi kapattığımda değil,Gözlerimi açtığımda görmek isterim

-Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!

Sevgilimi etkileyecek güzel sözler arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dinle sevgili güzel sözleri

Dinle sevgili güzel sözleri

Selam melekler, bu dinle sevgili dizisinde çok güzel sözler var bu sözleri benimle paylaşabilir misiniz lütfen.
  2. sevgili için güzel sözler arıyorum

sevgili için güzel sözler arıyorum

arkadaşlarım sevgili için söylenecek en güzel sözleri arıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Sevgilime Çok Güzel Sözler

Sevgilime Çok Güzel Sözler

Sevgilime Çok Güzel Sözler Merhaba kızlar sizden sevgilim için çok güzel romantik sözler rica ediyorum
  4. Ömrümle ilgili güzel sözler arıyorum

Ömrümle ilgili güzel sözler arıyorum

Ömrümle ilgili güzel kısa yada facebookta kullanabileceğim sözler ve şiirler arıyorum varsa benimle paylaşır mısınız lütfen.
  5. Twitter İçin Güzel Sözler arıyorum

Twitter İçin Güzel Sözler arıyorum

Merhaba millet öncelikle hepinizin babalar günün kutluyorum ve sizden Twitter İçin Güzel Sözler yazmanızı rica ediyorum paylaşımınız için şimdiden çok tşkler

Sayfayı Paylaş