Sevgilimi etkileyecek güzel sözler arıyorum

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Sevgilimi etkileyecek güzel sözler arıyorum
Çok güzel giden bir ilişkim var ve onu çok seviyorum.Ona güzel mesajlar atmak istiyorum, onu etkileyecek olan güzel sözler. Yazabilirmisiniz bana ?

-Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

-Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..

-Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

-İnsan ya hayrandır sana ya düşman, ya hiç yokmuşsın gibi unutulursun Ya bir dakika bile çıkmazsın akıldan

-Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense

-Doğan güneşi bana doğsa, her mutluluk beni bulsa, Bütün dünya benim olsa sensiz hayat yaşanmıyor

-Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi,Sen bazen yaşanacak hayatın cesaret verecek mutluluk yanı,
Sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni

-Şu an hayatta olmamın çok güzel bir nedeni var,Bu nedende yüreğimdeki sensin

-Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin

-Ben, seni, gözlerimi kapattığımda değil,Gözlerimi açtığımda görmek isterim

-Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!

Benzer Diğer Konularımız !

Geri