Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

Günaydııınnnn güzel hatunlar
Çok sıcak ankara , oturduğum yerde terliyorum , üsütümdeki fazlalıkları atıp deniz kenarında olmak için herşeyi feda edebilirdim :(
çok uykusuzum , dün geçe bir ilke imza atıp gece 3 de uyudum , oda uyuyamadım bile sıcakta
nickimi kim yedi bu arada gelin ayakkabısının altına adımı yazmışsındır inşallah , dinimiz amin

kızlar iftarda neler yapcaksınız
ben gün gün liste hazırlıcaktım ama hergünede birşey bulunmaz vazgeçtim kendi yaptıım menüleri yazıcam artık
birde hemen c.tesi iftara misafir alınır mı

Günaydııınnnn güzel hatunlar
Çok sıcak ankara , oturduğum yerde terliyorum , üsütümdeki fazlalıkları atıp deniz kenarında olmak için herşeyi feda edebilirdim :(
çok uykusuzum , dün geçe bir ilke imza atıp gece 3 de uyudum , oda uyuyamadım bile sıcakta
nickimi kim yedi bu arada gelin ayakkabısının altına adımı yazmışsındır inşallah , dinimiz amin

kuzum yazmayı çok istedim ama fırsat bulamamdım gelişn ben gdinceye kadar kuaförden çıkmış:(

esencim alınır neden alınmasın ki :) ama ben uğraşamam hiç strese gerek yok annemleri çağırsam aşağıdakiler gelecek ablamları çağıersam yine öyle ben hep birlkite odluktan sonra gerek yok diyorum

Geri