gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sizce Emziren Anneler Neler Yemeli?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben yeni bir anneyim ve aranızda ki tecrübeli annelerden bir konuda öneri ve yardım istiyorum. Bebeğimi emziriyorum ve sütüm çoğalsın ve bebeğimi de beslesin diye neler yemeliyim?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sizce Emziren Anneler Neler Yemeli? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emziren anne neden ilaç kullanamaz

emziren anne neden ilaç kullanamaz

emziren anne grip olursa ne yapmalı emziren annelerde grip anne olursa annelerde tedavisi Ağrılar Emzirme döneminde hafif baş ağrısı, genel vücut ağrısı ya da adet sancıları için en uygun ağrı kesiciler paracetamol ya da paracetamol/kodein karışımı ilaçlardır. Daha şiddetli ağrılar için anti-inflamatuvar ilaçların gerekmesi...
  2. emziren anneyim nelere dikkat etmeliyim

emziren anneyim nelere dikkat etmeliyim

süt yapıcı besinler süt yapıcı çaylar gaz yiyecek ve içecekler gıdalar çay -Emziren annelerin diğer kadınlara göre besin gereksinimi daha fazladır. -Emziren annelerin günde en az 4 litre sıvı almaları gerekir. Bu sıvı, su, süt veya evde yapılmış komposto ve çorbalar şeklinde olabilir. Emziren anneler öğün...
  3. Emziren Anneler nelere dikkat etmeli

Emziren Anneler nelere dikkat etmeli

Emziren Annenin Beslenmesi Emzirirken nasıl besleneceğiniz konusunda merak ettiğiniz noktalar olabilir. Doğum sonrası fazla...
  4. Süt Veren Anneler Nasıl Beslenmeli Neler Yemeli ?

Süt Veren Anneler Nasıl Beslenmeli Neler Yemeli ?

emziren anneler nasıl beslenmeli emziren anneler ne yemeliler Sevgili melekler, 9 ay 10 gün süren zorlu bir maratonun ardından bebeğinizi kucağınıza aldığınızda çektiğiniz bütün sıkıntılar yok olup gider. Bu kez hayatınızın yeni bir dönemi başlamıştır. Artık her anıyla size ihtiyacı olan bu canınızın parçası evladınızla ömrünüzü geçirmeye başlarsınız. Bu dönemde en çok akla takılan soruların...
  5. Emziren anne adayları sütü arttırmak için neler yemeli ?

Emziren anne adayları sütü arttırmak için neler yemeli ?

anne sütünü artıran besinler,anne sütü nasıl artırılır,anne sütünü artırmanın yolları,anne sütünüzü artırmak için nasıl beslenmeli hakkında bilgiler Hamile bayanların ve bebeklerini emziren annelerin mevsiminin dışında yetişen hormonlu sebzeleri tüketmemeleri gerekir.Bunun yanında genleriyle oynanmış olan tohumlardan elde edilen mısır gibi ürünleri hamile bayanların ve emziren annelerin...

Sayfayı Paylaş