gebe
  1. hürremsultan

hürremsultan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

sizdekide dertiiiiiii kızlar

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında hürremsultan tarafından paylaşıldı.

benim kaynanamla sorunum geldi gitmiyo yıllardır ayrı yaşadım şimdi baş ucumda bitti sıkılıyorum artık sizdede böyle varmı:dark

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Gider gider sabret.

3. dilek 82

dilek 82 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eğer kayın pederin falan öldüyse hiç heveslenme başka oğlu da yoksa ve sana da sinir oluyosa asla gitmez

elif_ecrin bunu beğendi.
  4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

evet cnm benim peder olmuş baska ogluda yok beni seviyo ama sonuçta kaynana yanıbende de var bı tane

5. dilek 82

dilek 82 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sizin ki de kaynanamı ben bir anlatsam dertli olursunuz valla.halinize şükredin bence.

6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Sen benimkini gormedin tabii...

7. hürremsultan

hürremsultan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    nolur dertleşelim kızlar kimseye diyemiyom bişey şişiyorum resmen kocam anasına çok düşkün anacım diyo başka bişey demiyo 2 kaynım var onlar agidiyo hemen geri geliyo bıktım ben artık

8. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    valla bnm kaynana turkiyede bn yurtdisindayim ama masaaalah eli ordan buraya yetio.bir tatile geldi yanimiza kizini basima birakti gitti.simdi gorumcem bizimle kalio.gorumcemde ikide bir esime annemi ozledim die duygu somurusu yapio.yakinda korkarim onuda yanimiza alacaklar.asil o zmn yandim bn hem anasi hem kizi basimda kalacak hee bide uvey babada onu unutmayayim.allah yardim etsin kaynanasi olana...

sizdekide dertiiiiiii kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızların tehlikeli kız arkadaşları !!....

Kızların tehlikeli kız arkadaşları !!....

tehlikeli kızlar kız arkadaşları bekar kızlar buyrun muhabbete kadınlar kulübü Amaaaaaaaaan dikkat m.m :):) 1 - Hesapta olmayan kız Sizin için özel olan dişiyi dışarıda yemeye götürme eylemine giriştiniz. Buluşma gününüzde sizi arayıp bir arkadaşını getirip getiremeyeceğini sorar ve siz de en baba sesinizle ‘hayır sorun olmaz tatlım’ dersiniz ve eklersiniz: “Arkadaşınla tanışmak istiyordum...
  2. kızıma ...........

kızıma ...........

kızım hayat çok zor yaşamak çok zor Kızım; Hayat çok zor Yaşamak çok zor. ...Ağlatmasınlar seni izin verme, Ezdirme kend...ini, incinme, Eğme kimseye başını, Yürü hep emin adımlarla ileri Güzel iyi mutlu yarınlara Mutlu ol kızım Canım, ciğerim, yaşama sebebim, Güzel günler hep senin olsun, İçin hep neşeyle dolsun, Yüzünde gülücük eksik olmasın, Zulümden, acıdan kederden uzak Endişesiz...
  3. kızım

kızım

kızım olacak iki isim koymak istiyorum biri ecrin buna uyacak bir isim arıyoruz yardımcı olursanız sevinirim
  4. kız isimleri arıyorum kızlar

kız isimleri arıyorum kızlar

Yeni doğan kızım için kız isimleri arıyorum a dan z ye nerede bulabilirim ?
  5. kızım :(

kızım :(

Ruyamda kus oldugum kizim onunlakonusmak istememe ragmen konusmuyor yanina gidiyorum arkasina bakmadan gidiyor ne anlama geliyor :(

Sayfayı Paylaş