gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Sucuklu yumurta

Konu, 'Yumurta Yemekleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Malzemeler 3 Adet yumurta 15 dilim
    sucuk
    125gr margarin

Yapilis Tarifi
    Once margarin sahana konur ve hafif ateste isinirken sucuklar atilir. Margarinin erimesi ile yumurtalar kirilarak pismesi beklenir. Istege göre yumurta çirpilabilir. Yumurtanin akan kismi beyaz olana kadar beklenir. Servise sunulur.

Sucuklu yumurta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sucuklu Ekmek

Sucuklu Ekmek

sucuk ekmek tarifi sucuklu ekmek tarifi sucuklu sucuk nasıl yapılır fırında kaşarlı Malzemeler Hamuru için: 1 yemek kaşığı toz maya 1 çay bardağı süt 1 çay bardağı su 1 çay kaşığı tuz 1 yemek kaşığı yoğurt 2 yemek kaşığı sıvıyağ 4 su bardağı un İçi için: 10 dilim sucuk 20 adet yeşil zeytin 1 tatlı kaşığı kekik 2 yemek kaşığı domates salçası 1 çay bardağı rendelenmiş kaşar peyniri Yapilis...
  2. Yumurta

Yumurta

rüyada yumurta toplamak ruyada toplamak rüyada görmek kümesten topladığını görmek Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Yumurtayla dolu bir yuva, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Yumurta yediğinizi gördüyseniz, aile içi gerginlikler oluşacağına işarettir....
  3. sucuklu yumurta nasıl pişirilirr

sucuklu yumurta nasıl pişirilirr

sucuklu yumurta sucuklar dogranırken yumurtalar orda melül melül bakarlarr:küstüm::küstüm::küstüm::küstüm::küstüm::küstüm::küstüm::küstüm::küstüm: sonra bu masum yumurtacıga kıyabilirseniz onu tavaya yaklastırırsınızz :küstüm::küstüm::küstüm::küstüm: vee kırdınız simdi kafanıza göre pişirin ne de olsa kıydınız yumurtacıklara :sinir::sinir::sinir::sinir:...
  4. Sucuklu krepler

Sucuklu krepler

sucuklu krep tarifi sucuklu krep Malzemeler: 1 su bardağı un 1 su bardağı süt 1 yumurta 1 tutam tuz 2 sivri biber 1 kahve fincanı ayçiçeği yağı 10 ince dilimlenmiş sucuk 1 dolmalık ya da salçalık kırmızı biber Hazırlanışı: *Un, süt ve yumurtayı derin bir kasede iyice çırpın. Küçük bir teflon tavada bir çay kaşığı ayçiçeği yağını ısıtın. Yarım kepçe kadar krep hamurunu...
  5. yumurta(=

yumurta(=

hemen hemen her sabah kahvaltımızda,soframıza konan bu yumurtalar bakın ne çilelerle geliyorlar o sofraya:haha: BAZEN ENDİŞE BAZEN ACI BAZEN SON YAKARIŞ BAZEN KADER YA HAYİNLİK(= SON VEDA=(

Sayfayı Paylaş