gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sütlü Yumurta Nasıl Yapılır ?

Konu, 'Yumurta Yemekleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sütlü yumurta tarifi Sütlü yumurta yapılışı

Sevgili melekler, özellikle ailecek yapılan pazar kahvaltıları için harika bir seçenek olabilecek sütlü yumurta tarifi ile karşınızdayız :)

Sütlü yumurta için gerekli olan malzemeler:

4 adet yumurta
    1 çay bardağı süt
    1 çorba kaşığı tereyağı
    1 tutam tuz

Sütlü Yumurtanın yapılışı

Yumurtaları az tuzla çırpın. Tavaya tereyağını koyun ve yağ kızdıktan sonra yumurtayı dökün, sürekli karıştırarak pişirin. Sertleşmeye başlayınca sütü ilave edin ve fazla sertleşmeden bir kaç kez çevirin. Daha sonra servis tabağın aktarın.

Sütlü Yumurta Nasıl Yapılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sütlü yumurta nasıl yapılır bilen var mı

Sütlü yumurta nasıl yapılır bilen var mı

Kızlar hepinize selam olsun ve iyi günler olsun sizden bir tarif istiyorum aranızda Sütlü yumurta nasıl yapılır bilen varsa bana da lütfen yazsın Sütlü yumurta tarifini
  2. Sütlü Zencefil Çayı nasıl yapılır

Sütlü Zencefil Çayı nasıl yapılır

Kızlar sizden biliyorsanız benimle Sütlü Zencefil Çayı tarifini paylaşmanızı rica ediyorum nasıl yapılıyor bu Sütlü Zencefil Çayı lütfen yazın bana
  3. Ispanaklı yumurta nasıl yapılır?

Ispanaklı yumurta nasıl yapılır?

ıspanaklı yumurta tarifi yumurtalı ıspanak tarifi Pazar kahvaltılarınıza farklı bir tat yada akşam yemeklerinizde bir ara öğün olarak düşünebileceğiniz ıspanaklı yumurtanın tarifini siz meleklerimize sunuyorum. Ben ıspanağı ve içine ıspanak giren her yiyeceği çok severim bu tarifler eminim çocuklarınıza da ıspanak yedirmeyi başaracaksınız. İşte ıspanaklı yumurtamızın tarifi: **Yıkanmış...
  4. sütlü ıspanak çorbası nasıl yapılır

sütlü ıspanak çorbası nasıl yapılır

sütle ıspanağı bir arada düşünmemiyorum ama böyle bir tarif varmış, sütlü ıspanak çorbası , nasıl yapılır bilen var mı ?
  5. sütlü kahve nasıl yapılır

sütlü kahve nasıl yapılır

Arkadaşlarım oturmaya gelecek annem de evde yok.Sütlü kahve yapıyordu annem ama ben nasıl yapılır bilmiyorum.Burdan yazarmısınız arkadaşlarıma yapacam :D

Sayfayı Paylaş