Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

slm handanca abla rica etsem benimde falima bakarmisin bu yazin tr ye gitmeyi düsünüyoruz gitsek mi hayirli gitmekesi mi hayirli olur birde esime güvenmelimiyim güvenmemelimiyim dogum tarihlerimiz benim01.10.1971 esimin 02.10.1971

simdiden cok tskler canim bakarsan sevinirim

Kartlar güçlü olman gereken bir döneme girdiğini gösteriyor. Seni mutsuz eden rahatsız eden şeyler var..
Menmun değilsin, buda canını sıkıyor.. Aslında güçlü bir yapın var. bazen kendini kontrol edemiyorsun. O güçlü yüzünle karşılarsan gelecek olayları daha sıkıntısız geçer günlerin. Yangına körükle gitme hemen. Hemen tepki veriyorsun. Bu durumlar sağlığıda etkiler.
Kartlar para konusundada dikkatli olman gerektiğini gösteriyor.
3 vakit içinde çok güzel bir olay yaşanacak inşallah. Seninde beklediğin birşey belki bu. Birde çalışıyormusun yazmamışsın. Terfi gibi yükselme durumu var.

çok teşekkür ederim ...çalışmıyorum..

Mrb handanca 30 msj doldurdum geldim yine:) benim icin de kartlara baka bilirmisin ?? ben 15 eylül 1986 dogumluyum basak burcuyum erkek arkadasim 11 ocak 1984 dogumlu oglak burcu bu aralar aramiz acik acaba tekrar bir birlesme ihtimali var mi ve bu yil icinde nişan gözüküyor mu?? simdiden sana cok cok cok tskler

Hayatım gereksiz ayak diremelerin ilişkiyi sarsıyor. Kendini düzeltmessen aynı şekilde gider. Birleşme var. Ama senin güçlü görünen yüzünün altında zayıf bir kalp var. O kalbi sevgiyle doldur önce. Sevgini belli et.
Açıksözlü olman gereken yer var. olmaman gereken yer var. Her istediğini pat diye söyleme. Bu sene nişan görmedim. Ama bellimi olur, sen kendini değiştirirsen herşey olabilir.
Kararsızlıklar içindesin. Ne yapacağına önce net bir karar ver. Kararlarınıda kafanda tutma biran önce uygulamaya geçir.

slm handanca abla rica etsem benimde falima bakarmisin bu yazin tr ye gitmeyi düsünüyoruz gitsek mi hayirli gitmekesi mi hayirli olur birde esime güvenmelimiyim güvenmemelimiyim dogum tarihlerimiz benim01.10.1971 esimin 02.10.1971

simdiden cok tskler canim bakarsan sevinirim

Hayatım gidip gitmeme kararını senin alman lazım. Neden bu konuda bu kadar düşüncelisinki.
Eşin konusuna gelince ben açıkçası kartlarda bişey görmedim. Heryaptığına çokta şüpheyle bakma. Bu şekilde onu bunaltır yapmak istemediği şeylere itersin.
Bu arada çok güzel sevinçlerin çıkıyor kartta. Özellikle bu sene gerçekleşecek 3 dileğin haneyi çok sevindirecek. Kafana takılan bazı şeylerde kendiliğinden hallolacak.

Handa meleğim bugünlerde biraz sıkıntılıyım bana bi tarot açarmısın?

Handa meleğim bugünlerde biraz sıkıntılıyım bana bi tarot açarmısın?

Kavgamı ettin canım sen? Mutsuz olma.
Kartlarda sıkıntılı çıktı. Ama en güzel kart en sonda düz çıktı. Sabırla atlatman gereken günler bunlar. Hadi kendini bırakma hemen.
Kimse 4/4 lük değil bunu unutma. sen bile:)
Hataların varsa kendine fırsat ve tamir et onları. Çünki mutlu olacaksın.
Başkalarınıda anlamak için dinle lütfen. Önyargılı olma. Arkadaşınla problem oluşabilir. Ama geçici bir durum bu. Moralini sen yinede yüksek tut. Kötü enerjiyi düşünüp çağırma onu..
sevgiyle kal.

Handancım banada genel bakabilirmisin 10.20 doğumum terazi ama akrep özelliklerini daha çok taşıyorum.
Şimdiden tşkr ederim canısıııııı

Cok Cok tskler canim. Bukdr dogru cikacagini sanmiyordum degismeye calisiacagim :)

benim burcum kova eşimin kesin olmamakla birlikte yengeç oğlum yengeç kızım ikizler genel bakarsan sevinirim bu arada seni yeniden gördügüme sevindiğimide belirmeden geçemiycem şimdiden tşk ler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri