Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

Handancım çok tşkr ederim canım benim ellerine yüreğine sağlık

merhaba handanca bende genel olarak baktırabilirmiyim burcum başak.şimdiden teşekkürler...

Çok güzel düşünceler kararlar görüyorum ama yaşadığın şeyler seni bu kararlar üzerinde umutsuzluğa düşürüyor.
Problemler bie üstüste dizilmiş. Belki hangisinden başlayacağım demek yerine birinden başlayıp devamını getirmek sana daha uygun olur.
Birde sorumluluk sahibi birisin.
Gelecek güzel. Bu günlerde geçici. Adımlarını sağlam at. Bazı şeylerinde hemen olmasını bekleme.. Onların daha zamanı var.

ben handan.20.03.77. doğumluyum.sayılarım 3 9 34
?
şu anda hayatımda kimse yok.bekarım.karşıma biri ne zaman çıkacak.?bu aralar istediğim hiç bişey yolunda gitmiyor.tarot bakarsanız sevinirim.

2 kez bağlantı koptu. yazdıklarımı tekrar tekrar yazıyorum.:)
Canım öncelikle bu günlergeçici unutma. Üstüste geldi belki haklısın. Ama özellikle 8. aydan sonra daha günler güzel süprizler var sana.
Biri ile tanışman olası. sanıyorum tanıdğın biri değil bu. ama durumu iyi biri.
Sen moralini yüksek tut.
Hanede sağlık problemi olan biri sizi telaşlandırabilir. İnşallah oda düzelir.
Hmm telefonla gelecek bir güzel haberde haneya var canım.

merhaba handanca ablacım...benim burcum yengeç 12.07.1985 doğumluyum..genel olarak bakarmısın..evlilik görünüyormu acaba :) şimdiden teşekkür ederim..hmm ayrılalı 1 ay oldu onun burcuda terazi :( bekliyorum ablacımm

Canım sorunlu biri o sanırım. kendine küsmüş. umutsuz bakıyor herşeye.
Sana gelince Etrafta beğenilen birisin. Özellikle ilişkilerinde dikkatli olman lazım. Kendin olman lazım yani.
Bazı olaylar seni iyice olgunlaştıracak. Güzel günler sana yeni fırsatlar verecek. Ve sende bunları güzel kullanacaksın inşallah.
Bu sene için evlilik kartı çıkmadı canım. Ama kart bu bellimi olur?
Parasal anlamdada büyük sevinçler yaşayacaksın. Yeni yeni eşyalar vs. birşeylerinde değişikliği görülüyor.

teşekkürler handanca moralimi yüksek tutacağım.biraz rahatladım..

ya bende baktirmak istiom =(

ama handan abla galiba cok yogun ya =( sürekli yazanlar var...

giriom bakiom. ben yazana kadar, yine birileri yazmis :D:D:D

neyse hayirlisi artik :)

ya bende baktirmak istiom =(

ama handan abla galiba cok yogun ya =( sürekli yazanlar var...

giriom bakiom. ben yazana kadar, yine birileri yazmis :D:D:D

neyse hayirlisi artik :)

Canım bak kartlarda çok bunalım havalrında çıktın söyleyim. Lütfen kafanda heryi taşıyıp durma. Boşalt gereksiz şeyleride rahatla. Elini kolunu bağlayan şeyler var sanki yaaa.. Biraz zaman ayır kendine. Nereye kadar böyle duracaksın.
Kendini birşeylerden soyutla. Sosyal ol canım. 2 vakit içinde güzel fırsatlar geçecek eline. sankın kimseden biey bekleme. sen kendi gayretinle kendi isteğinle ve gücünle ilerle. Onlardan hayır yok yani.
Çok yakınında olan 1-2 kişi var. onların sana dostluk anlamında faydası olur.
Güzel tavsiyelerede kulak ver.
Bu arada bu tavsiyeler kartlarımdan:)

Merhaba Handanca ;
Daha önce de tarot açmıştınız benim için,
Ben ikizler burcuyum, sevdiğim kişide aslan burcu şu anda onunla birlikte değiliz 1 yılı aşkın süredir ayrıyız ama ben ona hala deliler gibi aşığım.
Tekrar birlikte olabilirmiyiz merak ediyorum.
Bu arada beniimle görüşmek isteyen biri var açıkçası ne olur merak ediyorum.Bu yıl evlilik varmı :)
Şimdiden çok tşk ederim :)

Merhaba Handanca ;
Daha önce de tarot açmıştınız benim için,
Ben ikizler burcuyum, sevdiğim kişide aslan burcu şu anda onunla birlikte değiliz 1 yılı aşkın süredir ayrıyız ama ben ona hala deliler gibi aşığım.
Tekrar birlikte olabilirmiyiz merak ediyorum.
Bu arada beniimle görüşmek isteyen biri var açıkçası ne olur merak ediyorum.Bu yıl evlilik varmı :)
Şimdiden çok tşk ederim :)

sıcak bir açılım olduğundan ben diğer taraftaki açılımı hatırladım.
Yeni kişiye fırsat verirsen daha mutlu olacağını göstermişti kartlar.
güzel bir kutlaman var yakında. valla bu sene evlilik kararı bile alman mümkün.
Burdaki kartlarda yeni başlangıçlar yeni mutluluklar gösteriyor. Güzel günler var canım. Şansın güzel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri