Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

benim burcum kova eşimin kesin olmamakla birlikte yengeç oğlum yengeç kızım ikizler genel bakarsan sevinirim bu arada seni yeniden gördügüme sevindiğimide belirmeden geçemiycem şimdiden tşk ler

Canım ya sağol inan kalbimiz bir.
Şekerim bu aralar düşünceli çıktı kartların. Ama zaten güzel günler yaklaşmış. Bu arada 2 şey arasında kararsızlık yaşayacaksın sanki. Ama AZİZE kartı çıktı. Bu kart hangi soru için açılırsa o sorunun sonunda inşallah güzellikle sonuçlanacağını gösterir. Karanlıktan aydınlığa çıkar ya biri. Öyle yani.
Hmm Bu arada birtakım korkularda yaşıyorsun. HİDOŞum noldu canım sana yaa. Sen ikiyüzlüleride hırs yapmış uyanıklarıda zaten biliyorsun. gerçek yüzlerini gösterecekler sana.
Bu arada çok istediğin birşeyin dönüm noktası olacak sanki bu sene.
Moralinde düzelecek. Artık şöyle bir silkelenip canlanacaksın. Sağlık olarak baş bölgene dikkat et.

Handancım banada genel bakabilirmisin 10.20 doğumum terazi ama akrep özelliklerini daha çok taşıyorum.
Şimdiden tşkr ederim canısıııııı

Elini attığın bazı işlerin ters gitmesi canını sıkıyor. Buda haliyle seni çok etkiliyor.Bir gönül kırgınlığı çıktı.
Karşında biri var. Bencil olan bu kişiye dikkat et.
Bu arada resmi dairede diyelim mahkeme felan bir işin varsa o iş iyi sonuçlanacak.
Senden yaşça büyük bir erkeğinde gözü üzerinde. Bu kişi sana yakın biride olabilir.
Canım herkese güvenme. Güleryüzlüsün güzel konuşuyorsun ama çekemeyenler var.
Konuşmanın çok etkileyici olduğunu söylemeliyim. Gözlerinde çoğu şeyi anlatıyorsun insana:)

Selam handanca dayanamadım geldim :D:D:D Benim burcum terazi şöyle genel bir bakar mısın önümdeki günlerde beni neler bekliyor? Bir de biliyorsun ki bir radyoda ve tiyatroda çalışıyorum onlardanda söz edersen sevinirim nolcak ne etcek merak ediyorum bu aralar ikisinden de dertliyimde :D:D

şimdiden teşekkürler canım öpüyorum seni:kiss:

Selam handanca dayanamadım geldim :D:D:D Benim burcum terazi şöyle genel bir bakar mısın önümdeki günlerde beni neler bekliyor? Bir de biliyorsun ki bir radyoda ve tiyatroda çalışıyorum onlardanda söz edersen sevinirim nolcak ne etcek merak ediyorum bu aralar ikisinden de dertliyimde :D:D

şimdiden teşekkürler canım öpüyorum seni:kiss:

Canım ilk kart kimsenin etkisinde kalmadan seçici davranarak karar almaı öneriyor. Güzel bir fırsat gelecek ayağına çünki:)
Ya senin hayatında biri yokmu? Karşına biri çıkacakmış senin ve duygusal anlamda sana güzel günler yaşatacakmış.
Yanlız bu ara gel-gitlerin fazla. Onlar hiç seni etkilemesin. Aldığın kararlardan pişmanlık duyma. Hayat senin hayatın canım.
Birde bile bile yanlış yaptığın bişey var sanki. Bence bu konudaki tutumun yersiz.
İşinle ilgili bazı aksaklıklar olabilir. Geçmişteki olaylarla karşılaştırdığında düzelme olur. İnsanlarda fazla bişey arama ve bekleme canım. Birazda sen kendini ayrı değerlendir der kartım:)

handancan canım çok saol emeğine, ellerine ve sezilerine sağlık:)
evet gerçekten sıkıntılı ve ayrılık kararı almış arkadaşım var şuan iyi gibiler ama inşallah tamamen düzelirlerrr.
inşallah dediğin gibi zafer eşimle bizim olur canım teşekkürlerrr:) :kiss:

ben handan.20.03.77. doğumluyum.sayılarım 3 9 34
?
şu anda hayatımda kimse yok.bekarım.karşıma biri ne zaman çıkacak.?bu aralar istediğim hiç bişey yolunda gitmiyor.tarot bakarsanız sevinirim.

merhaba handanca ablacım...benim burcum yengeç 12.07.1985 doğumluyum..genel olarak bakarmısın..evlilik görünüyormu acaba :) şimdiden teşekkür ederim..hmm ayrılalı 1 ay oldu onun burcuda terazi :( bekliyorum ablacımm

çok ama çok teşekkür ederim handanca bana vakit ayırdın ellerin kartların dert görmesin ilk haberine çok sevindim bide bile bile yanlış yaptığın bi şey var demişsin o biraz aklımı karıştırdı düşündüm ama bulamadım :S:S çok çok sağol :kiss:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri