Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

Meraba Handancım..AŞK EVLİLİK HAYATI GÖRÜNÜYORMU BAKABİLİRMİSİN?17.06.1978 DOĞUMLUYUM.....

Merhaba.. Benim burcum kova sevgilim ise boğa.. 4aydır birlikteyiz.. Ama onun bana karşı olan gerçek duyguları söyledikeriyle bir mi bilemiyorum.. Şimdiden teşekkür ederim.. :)

Çok kararsız birisin canım. Kartlar seni sevdiğini gösteriyor. Sense daha ne yapacağına karar veremediğin ve birazda sabırsız davrandığın için onu ikileme itiyorsun. İçindekileri ondan saklama. Paylaş Net ve açıksözlü olman onun hoşuna gidecektir.
Bir araya gelmeniz görünüyor. Fakat bu ilişkiyi yürütmek yada durdurmak sana bağlı.
Onun davranışlarına gelince; evet tam kendini anlatmıyor sana. Zaman lazım onu iyice anlaman ve tanıman için. Acele etme. Kendinede onada fırsat ver.

Merhaba handanca ben yeni katildim siteye acaba bana da baka bilirmsin ?? benim burcum basak 1986 dogumluyum onun burcu oglak 1984 dogumlu bu ara ayriyiz iliskinin tekrar baslama gibi bir ihitmali var mi olursa da evlilik gözüküyor mu...........Simdiden tsk ederim.

30 Konuya mesaj yazmanız gerekiyor..

Çok kararsız birisin canım. Kartlar seni sevdiğini gösteriyor. Sense daha ne yapacağına karar veremediğin ve birazda sabırsız davrandığın için onu ikileme itiyorsun. İçindekileri ondan saklama. Paylaş Net ve açıksözlü olman onun hoşuna gidecektir.
Bir araya gelmeniz görünüyor. Fakat bu ilişkiyi yürütmek yada durdurmak sana bağlı.
Onun davranışlarına gelince; evet tam kendini anlatmıyor sana. Zaman lazım onu iyice anlaman ve tanıman için. Acele etme. Kendinede onada fırsat ver.

Çok teşekkür ederim.. Sabırlı olmaya gayret göstereceğim.. :)

Handanca cevabin icin cok tesekkür ediyorum canim. Cok yararli oldu. Yüregine saglik

sagol handan ozaman benim ögrenmek istedigim benim şuan bi birlikteligim var benim burcumn başak onunkisi boga.karşımdaki erkek anlaşılması zor biraz ona nasıl davranmalıyım ki onu kendime daha çok baglayayyım nasıl haraket etmeliyim ki o beni daha çok sevsin...teşekkür ederim.....

merhhaba handanca,
bana ve aileme genel olarak tarot acarmisin ltf
yorumlarini cok begeniyorum,
saglicakla kal

Handancam canım hayırlısıyla olmasını çok istediğim bişi var kartlara bakarak sezilerin ve 6. hissin benim için neler söyleyecek acaba bakabilirmisin canım
yok eğer olmazsa genel olarak yuvam için bakarmısın 1976 temmuz doğumluyum yengeç burcundanım eşim kova :)
ben daha çok senin sezgilerine inanıyorum:)

sagol handan ozaman benim ögrenmek istedigim benim şuan bi birlikteligim var benim burcumn başak onunkisi boga.karşımdaki erkek anlaşılması zor biraz ona nasıl davranmalıyım ki onu kendime daha çok baglayayyım nasıl haraket etmeliyim ki o beni daha çok sevsin...teşekkür ederim.....

Canım kartlar öncelikle düşünmekten çok ayağa kalkıp harekete geçmeni öneriyor. Çok isteksiz gibi görünüyorsun. Birşey olmadan hemen kötü senaryo çizme. Güzel düşüncelerle doldur beynini. Resmi bir görünüşün var sanırım. Tebessüm herzaman işe yarar. Seni huysuz biri gibi düşünüyor. bilmiyorki kalbin başka söylüyor. Sevgini sözlerinle belli etmeye çalış. Geçmiş geçmişte kaldı. Bu senin hayatın. Onu en güzel halede sen getirirsin. Zaten karşındaki insanda sorunlarla boğuşan biri. İyi bir dinleyici ol. Bunlar bile ilişkinde çok değişiklik yapacak. 4 vakte kadarda şuan ters çıkan mutluluk kartın artık yüzüne gülecek inşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri