Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yapma ablam ben ne yaparım onsuz ya çıkmazsa senin bakmanı biliyorum kesin çıkıcak keşke baktırmasaydım ya bozulursa giterse ben ne yaparım

Geleceği Allah bilir. İlla olacak diye bir kaide yok. Sakın aksini kafana yerleştirme canım.. Hakkımdan hayırlısı neyse o olsun diye dua et sen. Eğer Hayırlı ise senin için Allah onun yolunu sana çevirsin. Öpüyorum.

merhaba iyi seneler benm içnde açılım yapabilir misnz? yengeç burcuyum 2 ay oldu sevgilimle ayrıldık tekrar başlayacak mıyız ya da yeni bir aşk olacak mı ne zamn? genel olarak okul aile sağlık durumum nasıl olacak?

Ben dönüş görüyorum. Ama kaybetmek istemiyorsan değişmen lazım. Birde bu ilişkiyi değerlendir bir bakalım. Alışkanlıkların olmasa ne veriyor bu sana? Çok mutluysan sende onu mutlu etmeye bakacaksın.. İletişim çok zayıf sizde.
2010 da güç sende. Sağlık anlamında büyük bir sorun çıkmıyor. Paasal anlamda yıl ortasına doğru toplu bir para aileni baya bi sevindirecek.
Canım içinden geçenleri yapmaya başla artık. Hep düşünüp yapmıyorsun.
Fedekarlıksa fedekarlık gereken neyse yapman lazım.

selam handanca abla öncelikle sana sağlıklı mutlu huzurlu bir yıl diliyorum
ben bir konuda çok kararsızım ne yapacağımı şaşırdım bunun üzerine bana tarot bakabilir misiniz burcum kova
Cevabınızı bekliyorum...

Son düzenleme:
selam handanca abla öncelikle sana sağlıklı mutlu huzurlu bir yıl diliyorum
ben bir konuda çok kararsızım ne yapacağımı şaşırdım bunun üzerine bana tarot bakabilir misiniz burcum kova
Cevabınızı bekliyorum...

birincisi sorunu açık açık yazsaydın daha net cevap alırdın. ikincisi ise siteue 30/10/2009 dan beri 2 mesaj yazmışsın. Siteye aktiviteniz değerlendiriliyor.
Şimdilik bakıyorum ama, diğer geleişinde bunu gözardı edemem.

Gerçeklerden kaçma. Bazen görmemezlikten geliyorsun sanki. Bunun sana hiçbir faydası olmayacağı gibi daha çok bunaltırsın kendini.
Sorununda önce kendini düşün der kartlar. Birazda bencil ve önyargılı olmadan kararını ver. Kendin için sağlıklı olan neyse kararını ona göre al.

selam handanca;
ben bir konuda çok kararsızım bir tarot falıma bakar mısınız ??burcum koç..şimdiden teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
selam handanca;
ben bir konuda çok kararsızım bir tarot falıma bakar mısınız ??burcum koç..şimdiden teşekkür ederim.

Hangi konu olduğunuda kısmen yazsaydın daha ne cevap alırdın. Kartlara bakığımda açıkcası olumlu birşey yok. Ayrılık-bitiş-olmama bunların hangisi sana cevap olur bilmiyorum.. Ardından sorunlar kartım çıkıyor.
Dileğin her neyse hayrına olması için odaklan sen.. Duygusal yönden değil manık yönün daha ağır olsun.. Arılarını düşünürken geireceği eksileride unutma. seçim senin.

Merhaba, hoşlandığım birisi var ve onun benim için ne düşündüğünü merak ediyorum. Benim için başka birisi olacak mı? Sorum uygun bir soru oldu mu bilemiyorum. Benim doğum tarihim 7 Ekim 1986 burcum terazi.Teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri