gebe
  1. smile*

smile* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Yardıııım :(

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında smile* tarafından paylaşıldı.

kızlar yardım edin :( en yakın arkadaşıma aşık oldum ama kanka diyorum ona haberi yok ilk başlarda bende kendime itiraf edemedim ama dediği laflar yaptığı hareketler çok etkiledi beni :( ama sevdiği birisi var ve bende kankası olarak ona yardım ediyorum ama kötü durumdayım :( ne yapmalıyım? :(

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ölümüne kangayızzz dee kal öyle :D:D madem sevdiği varr keşke hislerini dizginleseydin çocuk sana kanka arkadaş olarak yaklaşmış ama senin hislerin farklı yöne gitmiş en iyisi ses etmeden bekle yazık bi ilişkisi varmışş

3. smile*

smile* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya dizginlemeye çalıştım ama olmadı :( ilişkisi değil de sevdiği kız var bende yardım ediyorum :(

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    zamana bırakk ozaman şimdilik platonik yaşayacaksın aşkını zamala belki o kızdan yüz bulamaz falan sana gelir ama sen böyle kanka ayağına yatarsan biraz zorrr

Son düzenleme: 16 Şubat 2013
  5. Belissa

Belissa Forum Okuru

zor bir durum olsa gerek

6. smile*

smile* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya şimdi nasıl biliyo musun çocuk dindar baya çıkma olaylarına karşı sevdiği kızla baya ciddi düşünüyo ama kız buna yüz vermiyo falan :( bilmiyorum ya geçer inşallah :( az öncede bana kanka sen benim kalbimin yapıcısın falan dedi :( dediği laflar çok etkiledi sanırsam beni :(

7. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    onun sana karsi ilgisi yok canim sana o güzle bakmiyor.. yapacak birsey yok hisslerini söylesen eskisi gibi olmaz arkadasliginiz suanki kankaliginizida kaybedersin. Hem yasin kac bilmiyorum ama napacin canim ya... aski meski daha ileride kocanla cok yasarsin namusunla kanka kal... ilk ve son askin kocan olsun... :D:D

8. smile*

smile* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    öyle tabi ki de ama ne biliyim dedim ya yaptığı hareketleri falan bi görseniz yani çok kötü oldum

gonca 16 bunu beğendi.
  9. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    canim benim kiyamam sana.... inan bir süre sonra gececek ve asik degilmisim diyceksin... Allah yardimcin olsun seni seytanin serrinden korusun :)

melegimsin bunu beğendi.
  10. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    eşimde bana kanka diyodu arkadasken ama evlendik hahaha

sultansu, karakuzu ve smiley bunu beğendi.
  11. smile*

smile* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canııım teşekkür ederim inşallah geeçer :(

- - - Updated - - -

yaaa bilmiyorum hayırlısı neyse o olsun :(

12. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ay gonca hahaha yani ümit var diyorsun hahaha

gonca 16 bunu beğendi.
  13. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

hayatta olmayacak sey yok.ben eşimle tatilde tanıştım ve hiç aklımdan geçmezdi öyle bir yerde tanışıpta 2 sene hiç ayrılmadan çıkıp sonra evlenmek :) rabbim nasip ettiyse olur gerisi boş.

14. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bırak şu kanka olayını yaa.herkeste var buda benim yiğenimde aynı teyze kankam öbür gün bakıyom sevgilisi ne kankadan sevgiliye akış hahaha bırak yanında olma seviyosan kenarına çekil bekle erkek nasılsa yaşta gençse üzerinden 50 adet sevgili daha geçer.yardımcıda olma şuan seviyorumda deme bekle sıra sanada gelir :D

smile* bunu beğendi.
  15. smile*

smile* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya o çıkma olaylarına karşı baya dindar işte o zaman yardım etmeyim ben artık o konuda bekleyim sadece

Yardıııım :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardııım

Yardııım

admimlerim ben dostlukla ilgili yazıı koycam hangiii bölüme koyabiliriim..yaniii hikaye...yardımcı olabilirmisinizz..şimdiden teşekkürler..
  2. şüphedeyim yardııım ltfeeenn

şüphedeyim yardııım ltfeeenn

adet öncesi lekelenmenm var bu şekilde hamiş olanlar varmnı canlar :hasta::hasta::hasta:
  3. arkadaşlaar yardııım :)

arkadaşlaar yardııım :)

adetimi 2 gün geçti ama hep düzenlidir normalde adetlerim.bende hiç bir belirti yok ama hamile olma ihtimalim varmıdır sizce?ne bulantı ne baş dönmesi sadec karnımın alt tarafında bazen bi baskı hissediyorum.hiç belirtisi olmayıp hamile olduğunu öğrenen varmı arkadaşlar?
  4. yardıııım edıııııın kızlaaar

yardıııım edıııııın kızlaaar

Erkek arkadasımla tartıstık ve suclu benım, şu an konusmuyoruz. gonlunu almak ıstıyorum kucuk bı suprız yaparak, aklıma bı fıkır geldı bunu sızınle paylasmak ıstıyorum. kucun eeyore esek pelus oyuncagı bı kutuya koyup, bı eseklık ettım benı affet yazmayı dusunuyorum. bunu ıs yerıne kargoyla yollamayı dusunuyorum . sızce nasıl bı fıkır, sıze yapılsa ne yapardınız?
  5. İstanbula yabancı kaldım yardııım lütfen:))

İstanbula yabancı kaldım yardııım lütfen:))

Arkadaşlar ben marmaristen geldim. Bir kaç gündür İstanbuldayım. Bi arkadaşımın evinde kalıyorum malum oda çalışıyo. Tek başıma Ewde otur otur patlıyorum. Avcılardayım. Bu saatlerde taksimden başka gidibileceğim güzel semt ve mekanlar yardımcı olursanız mutlu olurum :)

Sayfayı Paylaş