gebe
  1. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28

yardım melekler ne olur okumadan geçmeyin!!!!!!!!

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında sedenim tarafından paylaşıldı.

melekler duphaston kullanıp hamile kalan varmı bide ilaç bittikten ne zaman sonra adet olunur bi fikri olan varmı kütfen yorum bekliyorum........

yardım melekler ne olur okumadan geçmeyin!!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bence okumadan geçmeyin

bence okumadan geçmeyin

adam doğuştan felçli olan arkadaşını ziyarete gitmiş biraz dertleştikten sonra felçli arkadaşı adama bana yukardan terliklerimi getirirmisin lütfen demiş. adamda tabiki deyip üst kata çıkınca şok olmuş odada iki tane güzeller güzeli kız varmış. adam kızlara bakıp kendinden geçmiş vaziyettte babanız beni sizinle yatmam için yolladı demiş. kızlar olurmu ya saçmalama deyince adamda inanmassanız...
  2. okumadan geçmeyin mutlaka okuyun...

okumadan geçmeyin mutlaka okuyun...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEDEN BABA Yıl 2060 kızım 18, ben 47 yaşındayım... Sayfanın sonunu mutlaka okuyun… güzel yazmıs yazan arkadas 'Baba bizim bayrağımızda sizin zamanınızda Ay-yıldız varmış neden şimdi haç işareti ve anlamını bilmediğim renkler var? 2 arkadaş okulda tavan arasında eski bir atlas bulmuştuk, o atlasta gördük daha önce...
  3. Evlilik !! Okumadan geçmeyin !!!!

Evlilik !! Okumadan geçmeyin !!!!

Melih Cevdet'e sormuşlar 'evlilik nedir' diye.Eskiden demiş, kız tarafının ve oğlan tarafının ailesi biraraya gelir, yeni çiftin kuracağı yuva için beraber hazırlık yapılır, beraberce yeni ev düzülürdü. Tabi o zamanlar evler genelde bahçe içinde müstakil evlerdi. O yüzden buna 'evlenmek' denirdi. Şimdi ise yeni evliler apartman dairelerinde yani katlarda oturuyorlar, bu yüzden artık evlilik...
  4. okumadan geçmeyin

okumadan geçmeyin

Eşi bitkisel hayata giren bir erkeğin mektubu Seni ezberlemeye çalışıyorum.Kendini bana bırak, senden alabileceğim hiçbir şey yok, hele senin haberin olmadan asla.Gözlerine dokunmak için ne kadar uzun zamandır bekliyorum biliyor musun? Ya saclarını koklamak için? Yasemin gibi kokuyorlar... Belki de daha güzel. "Böyle kokmayı nasıl başarıyorsun?" derdim hep, Sen de bana,...
  5. 3 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız....Okumadan Geçmeyin Meleklerim...

3 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız....Okumadan Geçmeyin Meleklerim...

Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün duygusal hayatınızda...

Sayfayı Paylaş